CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez WolfMan 01 gru 2015, 11:27
maargooo, Trzymaj się ;)
U mnie od dłuższego czasu stabilnie ;)
Końcówka roku -same imprezy,tak że grubo.
Zobaczymy co przyniesie następny rok :?:

przez takie tam 01 gru 2015, 11:34
Carica Milica, widzę, że nie tylko ja na forum wróciłem ;) Kiedy plotkujemy?

Dzień dobry wszystkim :smile: Pozwolicie, że się do was przyłączę?
takie tam

przez zdiagnozowana 01 gru 2015, 13:01
Ja od dwóch tygodni na Cymbalta. Energi dużo więcej, czasem wręcz za dużo. Natomiast nastrój leży. Ciągłe wahania nastroju...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ḍryāgan 01 gru 2015, 13:33
Kurcze, znowu się czuję tak idiotycznie jakbym miał jednocześnie dołek i górkę. Coś takiego zawsze mi się włącza w nietypowych sytuacjach życiowych. Jest dziwnie, pewnie to oznaka, że pogrążę się w odmętach szaleństwa...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez maargooo 01 gru 2015, 14:17
WolfMan, ty też się trzymaj dzielnie, a przy tych imprezach uważaj, by Cię zbytnio nie rozhuśtało w górę, bo to powszechne zjawisko, gdy nasze życie towarzyskie kwitnie :lol: Ja dziś mimo szaro-burej pogody, utrzymującej się gorączki z przeziębienia, mam nastrój na 5+, że aż miło. Trochę się nie wyspałam, bo Kweta+Hydro wzięte dopiero w nocy, a pobudka była wcześnie. Dziś nie zrobię tego błędu i wcześniej się spacyfikuję... :P

Ktoś coś wie, co u Intela, Robercika słychać?? Nie było mnie tu kilka długich miesięcy i nie jestem w stanie przemaglować tyle dziesiątek stron zaległych postów...

przez Carica Milica 01 gru 2015, 17:20
takie tam napisał(a):Carica Milica, widzę, że nie tylko ja na forum wróciłem ;) Kiedy plotkujemy?

Dzień dobry wszystkim :smile: Pozwolicie, że się do was przyłączę?

Wiesz, gdzie mnie szukać i jak się ze mną kontaktować. :)
No ale witaj bracie w chorobie. :D
III Miss Forum

przez Asmo 01 gru 2015, 22:41
:105:

Pisalem jakis czas temu ze jest z dupy i jeszcze troche bylo ale przeszlo - samo, tak jak w tej chorobie bywa. I tak do nastepnej zwały, choc juz ponad rok to cos zadkiego w mojej jebnietej glowce. Jest bardzo przyzwoicie jak na ta zjebana chorobe. W listopadzie ujebalem sie po lokcie w robocie z okazji nadgodzin. Troche nadgonie jeden z kredytow i wkoncu zmienie oliwke w aucie. Teraz /cenzura/ do nowego roku. Kiedys trzeba pozyc. Grudzien swieta mam wyjebane, sylwester chlanie i troche dni wypada z kalendarza z pobytu w Birkenau. Poopierdajlac sie tez czeba no nie. A w krainie kwitnacej bulwy zrobil sie taki kriminals ze wieczorem tylko zaciagac zaslony i srac po kątach. Ogladal ktos Noc oczyszczenia? Heh. Wiara ginie bez sladu a ostatnie czasy tez pare innych numerow. Musze odszukac w szafce motylka i kastet bo strach wylaniac sie z chaty po zmroku. Dropsy zjedzone mozna pospac. Chodze wczesniej spac niz dzieci sasiadow :D

Carica ja chce breloczek z Slowenii.
A na erasmusa to ja jezdze do Swarzedza codziennie :D

przez dr. Psycho Trepens 02 gru 2015, 00:30
Powoli szykuje się do końca, do końca roku mnie już nie będzie.
Jeszcze tylko formalności.
i NARESZCIE.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez WolfMan 02 gru 2015, 01:02
maargooo, Ja w imprezach zahartowany i ,,alko,, mi nie szkodzi.Nie unikam imprez ,ludzi staram się żyć normalnie i nawet mi to wychodzi.
Wiadomo w środku gdzieś tam żal pozostaje,ale cóż zrobić trzeba żyć ;)
Jako że zbliżają się święta pamiętajcie drogie dzieci ;) ......................

przez maargooo 02 gru 2015, 01:26
Wolfman, ja też nie unikam imprez, ani ludzi, jestem i zawsze byłam mega towarzyska i wiele moich znajomych traktuje mnie jak konfesjonał i osobistego psychologa w jednym. Wiele osób też nigdy nie spodziewałoby się, że zmagam się z ChAD od lat, bo jak mój psychiatra twierdzi- udało mi się po jakimś czasie wypracować by samoobserwacja i świadomość choroby były na bardzo wysokim poziomie, na tyle, że na swój sposób pogodziłam się z nią... Nie o to chodzi, by się tu wychwalać, bo zdaję sobie sprawę, że nie raz jeszcze wszystko obróci się tak nagle, że będę "wyła do księżyca" z bezsilności lub misternie ciułała 'plan S...'
Swoją wcześniejszą wypowiedzią chciałam raczej Cię przestrzec, że częste imprezy i alkohol sprzyjają rozchwianiu biegunów i wystąpieniu epizodów mieszanych, bądź szybkiej zmianie faz, ale wiem, że najlepiej (choć najboleśniej) człowiek uczy się na własnym przykładzie.
Trzymajcie się Wszyscy życia...jak przyklejeni :papa: Popieprzone jest jak nic innego na tym świecie, ale może trzeba się z nim zmierzyć... :bezradny:
Choroba psychiczna~kiedy widzi się, czuje a czasem nawet robi więcej niż można znieść...

Inni nie mają Twojej tęczówki, nie widzą wad wyimaginowanych siłą Twojej psychiki!

przez takie tam 02 gru 2015, 09:33
Carica Milica, chwilowo nie mogę się wybrać na obszar ex YU - przytyłem od babeczek bananowych i innych łakoci (a przepisów ciągle przybywa). Będzie co podjadać jak wrócisz ;)

dr. Psycho Trepens, żadnych samobójstw, a że miewam nieco dyktatorskie zapędy - odmów nie akceptuję ;) Jak to maargooo napisała: "Trzymajcie się Wszyscy życia...jak przyklejeni :papa: Popieprzone jest jak nic innego na tym świecie, ale może trzeba się z nim zmierzyć..."

Co do imprezowania, Nowy Rok zawsze świętuję rodzinnie w łazience - trzeba wspierać psa w ciężkich chwilach. Najfajniejsze jest to, że przyjaciele też się przyłączają :D
takie tam

przez zdiagnozowana 02 gru 2015, 14:55
U mnie strasznie zle depresja przybila mnie do łóżka... Ciągle myśli s... Chciałabym porozmawiać z kimś kto choruje na chad z ciężkimi depresjami i lekkimi gorkami. Bardzo proszę o kontakt. Jestem przerażona ta choroba.

przez takie tam 02 gru 2015, 15:21
Zawsze chętnie porozmawiam - pozwoliłem sobie pw Ci wysłać.
takie tam

przez filip133 02 gru 2015, 19:40
U mnie w miarę stabilnie ostatnio... Zobaczymy jak teraz będzie.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Sortuj wg