CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez filip133 01 wrz 2015, 16:42
Kiepsko..
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Mag14 01 wrz 2015, 16:47
Pierdziele, te moje jazdy z prześladowaniem.
Jak będzie, to będzie. Muszę być czujny, bo może to nie tylko wymysł mojej chorej głowy.
W tam tym chyba roku miałem jazdę że znajoma chce mnie wystawić moim wrogom.
Chce uśpić moją czujność i wtedy mieli by mnie dopaść.
Lecz raczej to był mój wymysł.
Oczywiście Ona się nie dowiedziała o tym, co myślę.

przez Angua 01 wrz 2015, 21:31
U mnie koszmarnie. Jestem tak poirytowana i jednocześnie zmęczona. Nie mam na nic siły a roznosi mnie od wewnątrz. Kosmos
Angua

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Asmo 01 wrz 2015, 22:11
Mag to ją takie jazdy miałem wiecznie w przeszlosci. Podejrzenia o zdradę aż potrafilem pojechać autem za ówczesną laską i siedzieć 2godziny w aucie by zobaczyć gdzie pójdzie po wizycie u koleżanki. To namiastka. Mnogo by liczyć akcję w których głową sama nakręca krzywe sajdy. Mania prześladowcza? Nie wiem gdzie ona się zaczyna ale na pewno jak to u chadowcow jest to źle postrzeganie i interpretowanie rzeczywistosci przez ten jebany nieład ktory jest w nas. Teraz mam tego wiele mniej i o mniejszym nasileniu. Kiedyś bralem olanzapine krótki czas to takie wixy mi się nie zdarzały. Teraz na mieście jest trochę słabiej ale lepiej niż jak nie bramek żadnego neurolepa. Olanzapa była lepsza na te sprawy.
PS. Tornistry spakowane? Pamiętam te chińskie piorniki które były już wyposażone. Kiedyś tajne czasy były. Teraz się po zmieniało. Widziałem fajny plecaczek w Tesco z gwiezdnych wojen. :D
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Łapówka 02 wrz 2015, 01:24
Cześć! ;)
Od czasu do czasu przeglądam Wasze forum więc może się przedstawię.
Ania, lat 23, na forum od czerwca za namową Łapy :yeah:
Oficjalnie CHAD zdiagnozowany 4 lata temu lecz właściwie pierwsze symptomy i problemy ze zdrowiem pojawiły się już jak miałam lat 16 lat.
Byłam hospitalizowana w 2009 r. w Choroszczy na oddziale dziecięco-młodzieżowym z powodu stanów lękowych, bezsenności.
Następnie w 2011 r. i w 2013 r. w Suwałkach już z powodu manii. :lol:
Obecnie od dwóch lat utrzymuję remisję, łykam Ketrel, Convulex, sporadycznie Hydroxyzynkę
i poza lękiem przed wpadnięciem w "chorobliwą euforię" po przeprowadzce do Warszawy nic złego mi się jeszcze nie dzieje.
To tyle. Będę zaglądać tu częściej, forum nerwicy wydaję mi się bardzo spoko. ;)
:papa:

przez Mag14 02 wrz 2015, 10:32
Cześć ;) Te forum jest fajne i sporo fajnych ludków :D Asmo, takie jazdy to mam dawno. Ostatnio mnie wkurza to, że co sobie zaplanuję to bierze w łeb :twisted: To też może być wynikiem CHAD :?:
Z kobietami normalnie gadam, ale boję się zbliżyć. Jak się zbiorę na tę odwagę, to zawsze ktoś/coś przeszkodzi. Mam straszny problem zaczepiania kobiet na ulicy :mrgreen: Tak, jak się już poznamy, to znów za dużo gadam :mrgreen: mnie to wkurza :twisted: bo gadam jak bym nawpierdzielał się fety. Ogólnie strasznie dużo gadam.

przez nieboszczyk 02 wrz 2015, 20:42
Mag14 napisał(a):Z kobietami normalnie gadam, ale boję się zbliżyć. Jak się zbiorę na tę odwagę, to zawsze ktoś/coś przeszkodzi. Mam straszny problem zaczepiania kobiet na ulicy
.

litości...idz do schroniska dla zwierząt i przygarnij kota wg twojego odpowiedniego charakteru.zawsze bedzie sie do ciebie tulić i ci mruczeć i zadzierać ogon do góry.
ludzie śmierdzą,są nieporęczni i mają dużo większą powierzchnię potliwości nieważne czy myją sie czy nie.

przez Mag14 02 wrz 2015, 20:54
Nieboszczyk - przygarnę Kotkę na dwóch nóżkach :mrgreen: :D Kobiety pachną, węch jeszcze mam jako taki :smile:

przez nieboszczyk 02 wrz 2015, 20:58
mag14 to są urojenia miłości.rzadkie ale bywają
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez marwil 02 wrz 2015, 21:02
nieboszczyk, współczuję minety przy infekcji.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez nieboszczyk 02 wrz 2015, 21:13
marwil napisał(a):nieboszczyk, współczuję minety przy infekcji.

minete to tylko przy bezzębiu.seplenisz i koncertowo tworzysz jednocześnie.

przez Asmo 02 wrz 2015, 22:17
Chryste panie nie wiedziałem że mamy tu miłośników patelni :D
Na marginesie nieraz slownik mi zle slowa wstawia ale kazdy sie domysli a ze jestem zdebilnialy umyslowo to przeoczam to. Mag wydaje mi się że się trochę nakrecasz. Gadulstwo to też cechą normalsów. A co do planów które mówisz bierze w łeb to nie wiem co miales na myśli. Jeśli chodzi o zaczepzaczepianie kobietbna ulicy to po /cenzura/ jak mentalność jest taka że gdy wyskoczysz tak z partyzanta to pomyśli jakiś debil. Dobrze jest poznać kogoś gdzieś w towarzystwie znajomą znajomych itp to nawet skleisz czy w ogóle jest sens startować. /cenzura/ ale ją inteleligentny jestem pomimo zadebilnienia. Taka auto hipokryzja własnego dekla.
Dawno benzo nie bralem zapomnialem jak smakuje. Coś mi się dziś podlamywalo od połowy dniowki w pracy aż wieczorem trochę gozej. I standardowo jak to bywa w tej chorobie bez powodu. Brak składni i siada na ciebie strzyga. Chwilą zwątpienia i nagle robi się pizda. Zejdzie. Oby.
Raz nie zawsze, dwa nie wciąż.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez joaszka 02 wrz 2015, 23:27
Patelnia jest super, pozdrawiam
joaszka

przez Bode Miller 03 wrz 2015, 18:55
Moi drodzy. Nadszedł czas na Pożegnianie :(. Zmywam się z forum nieodwracalnie. Chcę się teraz skupić na normalnym życiu i próbować uciec od tego całego syfu chociaż i tak się od niego de facto nie ucieknie . Mam już dosyć masohizowania się zaburzeniami psychicznymi innych forumowiczów. Praktycznie od 3 lat nie było dnia abym tutaj nie zaglądał. Mam ewidentny przesyt tego wszystkiego i wyczerpała mi się ochota na pisanie postów. Wystarczą mi moje problemy i moja choroba.Miło było spędzić tych kilka lat w waszym towarzystwie. Poznałem wiele wartościowych osób. Trzymaj się Intel i pamiętaj, że jakiej chujni by nie było to syn zawsze będzie na Ciebie czekał. Trzymaj się Marwil i dzięki za rady mam nadzieje ,że jeszcze będziemy mieli okazje pogadać przez tel. Asmo Tobie też wszystkiego dobrego. Łapa inteligenty z Ciebie koleżka i dalej organizuj spotkania w Warszawie, bo robisz to najlepiej. Tańczący ty też się trzymaj dzielnie na emigracji. Carica Milica będziemy w kontakcie na fb trzymaj się mocno. Devnull liczę ,że wortio u CIebie zadziała. Paździoch trzymaj się mocno.Paweł 1978 jak będę w Wiedniu to obiecuje ,że się odezwę.Pozdrawiam też innych z którymi miałem lepszy i gorszy kontakt. Mam nadzieje ,że nikogo nieumyślnie nie pominąłem. Kilka osób pominąłem celowo, bo będę miał z nimi kontakt przez social media :). Trzymajcie się zdrowia.
Bode Miller

Sortuj wg