CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Carica Milica 19 sie 2015, 14:38
Od kilku dni odnoszę wrażenie, że leki mi przestały pomagać. Odwala mi.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5-1 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

przez lithium 19 sie 2015, 15:12
Carica Milica to może pasowałoby wybrać sie do lekarza i dopasować leki. A co teraz łykasz?
Ja sie też dziwnie czuje od paru dni ale ciężko to opisać.. wróciłam do dwóch wcześniejszych leków (a właściwie do jednego-Seronil bo Zolaxe sama odstawiłam-same skutki uboczne a nic nie pomagało) zamiast Abilify, który brałam zaledwie tydzień
Hej!
Ciut za mało jest
Tego życia, żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic!

`Blis­kim mów, gdy­by py­tali, że chwi­lowo zmieniałam ad­res, że w niebie leczę duszę z sil­ne­go prze­daw­ko­wania rzeczywistości.

przez Bode Miller 19 sie 2015, 18:41
Lek coś tam zaczął działać. Mam taką fajną wyjebkę na życie. Nie mam potrzeb nawiązywania relacji z innymi ludźmi. Nie odczuwam żadnych potrzeb seksualnych. Dobrze i najlepiej czuje się sam z sobą. W sumie fajny jest taki stan. Gdyby np. ktoś z bliskich mi teraz umarł nie czułbym takiego bólu psychicznego jak bez leków.Nie takie straszne te SSRI jak je piszą .
Bode Miller

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez INTEL 1 19 sie 2015, 19:36
Niby tak, ale jakbyś tak miał rodzinę i żonę co się dymać chce to nawet zasłona emocjonalna po SSRI nic by nie dała. Szlag jasny nagły by Cię pomimo wszystko trafił jakby się czochrała z sąsiadem... :D
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"

przez INTEL 1 19 sie 2015, 19:45
Joaszy
Źle się czuję i cięzko mi się zebrać żeby coś napisać rozsądnego.
Zwłaszcza że co innym pomaga/szkodzi Tobie nie musi
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"

przez Bode Miller 19 sie 2015, 19:51
No jak ten z dołu to chyba bym go ukatrupił własnymi rękami :). A jakby poszła z innym typem to droga wolna. Może nawet taki typ zrobiłby mi przysługę jakbym chciał się z nią rozstać :).W małżeństwie to trochę przejebane na takim leku się kurować, ale jak się jest kawalerem to można sobie na SSRI pozwolić. Mam kontakt z Wolfxem Pozdrawia was :).
Bode Miller

przez Carica Milica 19 sie 2015, 21:32
lithium napisał(a):Carica Milica to może pasowałoby wybrać sie do lekarza i dopasować leki. A co teraz łykasz?
Ja sie też dziwnie czuje od paru dni ale ciężko to opisać.. wróciłam do dwóch wcześniejszych leków (a właściwie do jednego-Seronil bo Zolaxe sama odstawiłam-same skutki uboczne a nic nie pomagało) zamiast Abilify, który brałam zaledwie tydzień

Już wysmarowałam maila do mojego czubkologa. Czekam na odpowiedź. No niby wizytę mam umówiono na 8 września, no ale być moze będzie mi kazał przyjść we wcześniejszym terminie. Łykam pinexet (kweta) i lamitrin.

przez Łapa 19 sie 2015, 21:34
Ja pierdziele, przeleciała mi wizyta u lekarza, bo cały dzień ogarniałem robotę i zleciało do 21 ;_; . A leki się kończą...
Ale poza tym stabilnie...

przez joaszka 19 sie 2015, 22:05
INTEL 1 napisał(a):Joaszy
Źle się czuję i cięzko mi się zebrać żeby coś napisać rozsądnego.
Zwłaszcza że co innym pomaga/szkodzi Tobie nie musi

Jasne, rozumiem. Trzymaj się dzielnie!!! :*
joaszka

przez joaszka 19 sie 2015, 22:06
Bode Miller napisał(a):Lek coś tam zaczął działać. Mam taką fajną wyjebkę na życie. Nie mam potrzeb nawiązywania relacji z innymi ludźmi. Nie odczuwam żadnych potrzeb seksualnych. Dobrze i najlepiej czuje się sam z sobą. W sumie fajny jest taki stan. Gdyby np. ktoś z bliskich mi teraz umarł nie czułbym takiego bólu psychicznego jak bez leków.Nie takie straszne te SSRI jak je piszą .

Po paru miesiącach zaczniesz przeklinać ten stan i tęsknić za odczuwaniem czegokolwiek.
joaszka

przez lithium 20 sie 2015, 14:24
Masakra.. dziś z nudów weszłam sobie na swój dziennik aktywności na fb odkąd zachorowałam na ChAD ... i teraz dopiero zauważyłam jaką miałam manie dodawania postów na fb- różnych piosenek, demotywatorów, zdjęć, przeróżnych opisów i cytatów, kabaretów, jakiś starych bajek typu tytus romek i atomek czy gumisie itp :P dziennie około 10 postów :O oczywiście to w fazie manii.. bo w depresji prawie wogóle nie korzystam z kompa ani fb . Dziś pół dnia mi zajęło żeby usunąć te głupie posty .. że aż sie zastanawiam jak ja mogłam coś takiego wrzucać na fb... :mhm:
Ahh ta mania.. :oops: ;)

przez Carica Milica 20 sie 2015, 15:51
Lithium, jak patrzę na niektórych moich znajomych, to chyba też mają manię. :D Pierdylion postów, słit foci wstawianych dzień w dzień.
W depresji dezaktywowałam konto na fb, aby mieć jak najmniejszą styczność z ludźmi.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5-1 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

przez nieboszczyk 20 sie 2015, 17:28
Carica Milica napisał(a):To jest leczenie na całe życie. :) Niestety.

leczenie na całe życie to beznadziejne próby leczenia inwalidztwa.niema to jak byc króliczkiem doświadczalnym i udawać że rekonwalescenta.tak sie właśnie leczy wszelakie nowotwory złośliwe,chad,oligofrenię,zespół downa,schizofrenie,autyzm.na beznadziejnych przypadkach bezkarnie testować różnorakie niewiadomoco i mydlić oczy pomocą,że sie wróci kiedyś do domu,do rodziny,do życia.jak rzeczywiście można wyleczyć sie z czegoś to spoko.kalectw sie nie wyleczy zastrzykami,tabletkami,promieniowaniem.to nie komórki macierzyste i zupa pierwotna i 1000lat do przodu ślimaczego niechętnego rozwoju medcyny

przez marwil 20 sie 2015, 20:53
nieboszczyk, Ty to raczej zejdziesz ze starości.:)
Nie nabijam się bynajmniej z urojonego raka, bo miałem urojenia o jakich nawet nie śniłeś.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
baclofen ok. 25mg/24h
Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

Sortuj wg