CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Nicholas1981 15 sie 2015, 08:16
Sam się chciałeś wysłać? Nie rozumiem
Nicholas1981

przez marwil 15 sie 2015, 08:18
A kto zrozumie zwariowanego wariata?

Widzisz, oprócz tej choroby mamy jeszcze czynniki inne.
Jakże inne.
Ostatnio edytowano 15 sie 2015, 08:19 przez marwil, łącznie edytowano 1 raz
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
baclofen ok. 25mg/24h
Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Nicholas1981 15 sie 2015, 08:19
Osobiście nigdy bym się z własnej woli nie wsadził do psychiatryka.
Nicholas1981

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marwil 15 sie 2015, 08:20
Nigdy nie mów nigdy.
baclofen ok. 25mg/24h

przez Nicholas1981 15 sie 2015, 08:21
W tym przypadku "nigdy" znaczy to co znaczy. Byłem w szpitalu dwa razy, nie z własnej woli i wiem co mówię. Z własnej woli nigdy, chyba że przestanę mieć świadomość.
Nicholas1981

przez marwil 15 sie 2015, 08:22
Więc jak widać wariactwo osiąga przedziwne pułapy.
baclofen ok. 25mg/24h

przez Nicholas1981 15 sie 2015, 08:27
No ale wracając do tematu. chciałeś się wsadzić do szpitala i co? Odesłali Cię? Stwierdzili, że jesteś zbyt zdrowy i się nie kwalifikujesz czy co? Tak serio to nawet nie wiem, jakie są procedury, gdy się samemu człowiek zgłasza w takie miejsce.
Nicholas1981

przez marwil 15 sie 2015, 08:58
Nicholas1981, Stety lub niestety zostało mi to uniemożliwione i nie zamknięto mnie.
Na własną prośbę zawsze Cię przyjmą. Wystarczy, że powiesz: "inaczej się zajebiię".

Obrazek
baclofen ok. 25mg/24h

przez Carica Milica 15 sie 2015, 22:32
marwil trzymaj się!
Psychiatryk jest na szczycie listy miejsc, których nie chciałabym odwiedzić. Tym bardziej z własnej woli. Liczę, że fortuna będzie mi sprzyjać i nigdy nie trafię do tego miejsca. Chociaż raz mogli mnie tam zamknąć.

przez Bode Miller 16 sie 2015, 08:06
Ja trafiłem do szpitala poniekąd z własnej woli. Żałuje tego do dzisiaj, ale nie było innego wyjścia. Zresztą wtedy liczyło się tylko dobre samopoczucie. Myślałem ,że mi pomogą a gówno to dało. Poza tym po takim pobycie jeszcze bardziej przesiąka się tą chorobą. Wchodzisz jako wariat po licencjacie a wychodzisz jako wariat z doktoratem :). Dociera do Ciebie stygmat tej choroby. Jedyny plus jest taki ,że można poznać ludzi z ciężkimi życiorysami. Zawsze to jakieś doświadczenie życiowe. Dobre czy złe ,ale zawsze mocne, które zostanie w twojej pamięci do końca życia.
Bode Miller

przez Nicholas1981 16 sie 2015, 11:55
Marwil, odezwij się co się z Tobą dzieje. Twoje ostatnie wpisy były niepokojące. Trzymaj się jakoś chłopie.
Nicholas1981

przez nieboszczyk 16 sie 2015, 20:48
INTEL 1 napisał(a):Obłęd nie do zniesienia na trzeźwo. Co nie znaczy że mam fazę przez cały dzień. Nadal wierny jestem zasadzie że pierwszy browar przyjemnie zasyczy dopiero około godziny 20. A potem jest już namiastka, erzac normalnej egzystencji kiedy to matnia przepada w czeluści podświadomości, ktora skutecznie zagłuszona nie daje się tak bardzo we znaki...

i ta zasada ma zapobiegać trzęsieniu się łap,ćwiczy charakter?ma zapobiegać upadkowi w miejscu publicznym?wpadnięciu pod samochód?nie dopuścić do rozwouj alkoholizmu?zapobiec zapaleniu trzustki i marskości wątroby?oczy nie są czerwone?czy ma zapobiec niewybrednym komentarzom związanymi z obciachem bycia na czopie?to fakt gdybyś miał faze całymi dniami żona,matka i syn nie mieliby z tobą kontaktu a tobie nie chcialoby sie z domu wychodzic ani nic zrobić.

przez dr. Psycho Trepens 16 sie 2015, 21:57
nieboszczyk napisał(a):i ta zasada ma zapobiegać trzęsieniu się łap,ćwiczy charakter?ma zapobiegać upadkowi w miejscu publicznym?wpadnięciu pod samochód?nie dopuścić do rozwouj alkoholizmu?zapobiec zapaleniu trzustki i marskości wątroby?oczy nie są czerwone?czy ma zapobiec niewybrednym komentarzom związanymi z obciachem bycia na czopie?to fakt gdybyś miał faze całymi dniami żona,matka i syn nie mieliby z tobą kontaktu a tobie nie chcialoby sie z domu wychodzic ani nic zrobić.

i po co te marne 5 groszy ?!
rok temu mówiłeś mi, że masz być martwy najpóźniej za 2-3 miesiące, gdzie twoja śmierć ? uciekła ? czy już niemodnie udawać martwego... ?
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Iruna 16 sie 2015, 23:14
nieboszczyk napisał(a):
INTEL 1 napisał(a):Obłęd nie do zniesienia na trzeźwo. Co nie znaczy że mam fazę przez cały dzień. Nadal wierny jestem zasadzie że pierwszy browar przyjemnie zasyczy dopiero około godziny 20. A potem jest już namiastka, erzac normalnej egzystencji kiedy to matnia przepada w czeluści podświadomości, ktora skutecznie zagłuszona nie daje się tak bardzo we znaki...

i ta zasada ma zapobiegać trzęsieniu się łap,ćwiczy charakter?ma zapobiegać upadkowi w miejscu publicznym?wpadnięciu pod samochód?nie dopuścić do rozwouj alkoholizmu?zapobiec zapaleniu trzustki i marskości wątroby?oczy nie są czerwone?czy ma zapobiec niewybrednym komentarzom związanymi z obciachem bycia na czopie?to fakt gdybyś miał faze całymi dniami żona,matka i syn nie mieliby z tobą kontaktu a tobie nie chcialoby sie z domu wychodzic ani nic zrobić.

Kolego .. Masz strasznie u.pierdolony ten peryskop ...

Sortuj wg