CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez INTEL 1 11 lip 2015, 18:41
Zdycham...
Mam znów poważną depresję. Jestem całkowicie pozbawiony sił. "Leżysz pan i robisz pod siebie"
Najgorszy jest ten domowy dysonans pomiędzy poziomem energii żony i syna a moim.
Nie chcę żyć.
Zaraz się spiję jak świnia i będę jeszcze bardziej zmęczony ale przynajmniej będzie mnie to pierdolilo

przez neon 11 lip 2015, 19:05
no to dupa blada
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

przez INTEL 1 11 lip 2015, 22:30
...już nie :-)
Piwo i zioło....
i mam to w dupie...
przynajmniej do jutra
Jak dobrze, że potrafię nie używac wcześniej niz około 19-20
W ten sposob nie ma to wpływu na moje życie. A może jednak ma, tylko że pozytywny
Po prostu dzięki temu jeszcze żyje
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Carica Milica 11 lip 2015, 23:08
Huśtu, huśtu w stronę depresji.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez marwil 11 lip 2015, 23:32
Ja porobiłem się jak zły dziś.
Bo i zły jestem, a raczej niezły.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez iwona3 12 lip 2015, 13:24
u mnie ostatnio lekka poprawa.Choc dalej mnie husta.Dzis mam takiego wkurwa ze golymi rekami moglabym udusic meza-jego hasla doprowadzaja mnie na skraj furii.Zdecydowalam ze poprostu wyniose sie dzis na cale popoludnie na wies-moze to mnie troche wyluzuje.Pozdro dla was

przez Łapa 12 lip 2015, 16:10
Cały czas ok, ale skończyła się kwetapinka, przydałoby się pójść na wizytę receptową...
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Bode Miller 12 lip 2015, 20:52
Dzisiaj czułem przymułkę i senność. Pierwszy raz od bardzo dawna pospałem w dzień. Nordic zrobiony :).Wieczorem było trochę więcej adrenalinki po tym co zobaczyłem w mieszkaniu.
Bode Miller

przez pawel1978 13 lip 2015, 11:53
wie juz ktos jak zginł amon??
olanzapina escitalopram

przez INTEL 1 13 lip 2015, 15:46
Nigdy się tego nie dowiemy.
Ale powiem szczerze że bawią mnie zasłyszane informacje o "przypadkowości" tudzież przyczynach nie związanych z CHAD.
Kiedy ja wjadę pod TIRA to chyba nikt nie da się nabrać na "wyjątkowo niekorzystny zbieg wydarzeń w ruchu drogowym" ? :-)
Albo gdy rzucę się po elektrowóz pijany w trupa to też chyba nikt nie będzie sądził że będą to skutki " przechodzenia przez tory w miejscu zabronionym, dodatkowo pod wpływem alkoholu"
Oczywiście mogę się mylić...
Lecz chyba nie ma to żadnego znaczenia. Najważniejsze że ma zasłużony i tak kurevsko przez nas pożądany "święty spokój" od losu na ktory nie zasłużyliśmy niczym!
...nie mam podpisu...

przez nieboszczyk 13 lip 2015, 21:07
INTEL 1 napisał(a):Nigdy się tego nie dowiemy.
Ale powiem szczerze że bawią mnie zasłyszane informacje o "przypadkowości" tudzież przyczynach nie związanych z CHAD.
Kiedy ja wjadę pod TIRA to chyba nikt nie da się nabrać na "wyjątkowo niekorzystny zbieg wydarzeń w ruchu drogowym" ? :-)
Albo gdy rzucę się po elektrowóz pijany w trupa to też chyba nikt nie będzie sądził że będą to skutki " przechodzenia przez tory w miejscu zabronionym, dodatkowo pod wpływem alkoholu"
Oczywiście mogę się mylić...
Lecz chyba nie ma to żadnego znaczenia. Najważniejsze że ma zasłużony i tak kurevsko przez nas pożądany "święty spokój" od losu na ktory nie zasłużyliśmy niczym!

ciężko powiedzieć czy nikt się nie da nabrać.również na strzelnicy kiedy bez opamiętania walisz do puszki,okaże ie że kałasznikow ma rozregulowaną szczerbinę i za którymś strzałem urywa sznurowadło na którym wisi puszka w miejscu tarczy i puszka spadnie na podłogę.jako że kałasznikow to karabin samopowtarzalny zawsze nabój będzie się znajdował w komorze a w magazynki zostanie jeszcze co najmniej kilka sztuk amunicji idąc po puszkę aby ją z powrotem przywiazać do ramki możesz nie pomyśleć iż karabin trzeba ustawić ukośnie lufą do kulochwytu w każdej chwili może nastąpić samowystrzał.jak bywają zacięcia broni kiedy to trzeba ręcznie wyjmować naboje z komory,rozregulowana szczerbina/kolimator również może być i samowystrzał z mosinem niema tego zagrożenia.mosin może być jedynie rozkalibrowany i pociski koziołkują,mieć spękaną kolbe,zardzewiały zamek i łuski trzeba wyjmować młotkiem.druga tura to instrutorzy którzy dają ci urządzenie,garść amunicji i znikają z pomieszczenia aż opróżnisz magazynek.

przez Bode Miller 14 lip 2015, 17:45
Dobrym patentem na samobójstwo jest wejście do wody po pijaku na niestrzeżonym kąpielisku, albo przedawkowanie dopalaczy. Można też iść do kurwy i celowo złapać Hiva i potem umrzeć.
Bode Miller

przez Carica Milica 14 lip 2015, 17:52
Racja, dopalacze są ostatnio na czasie i łatwo dostępne.
Cóż za optymistyczne pogawędki.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Bode Miller 14 lip 2015, 20:55
Kolejną alternatywą jest towarzystwo Lwów, Tygrysków i Niedźwiedzi w ZOO :). Jest sporo sposobów. Na samobójstwo mam teraz wyjebane :). W sumie nie ma takiej tragedii na tym SSRI. Tylko takie stłumione są emocje. Ciężko mnie wkurzyć, zestresować i zadać ból mentalny. Wylightowany jestem na życie, ale najchętniej całe dnie bym przesiadywał przed netem.
Bode Miller

Sortuj wg