CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Tańczący z lękami 21 cze 2015, 14:15
Paroksetyna pomogła mi na moją irytację wśród ludzi. Niestety w to miejsce pojawił się... brak uczuć- w myśl powiedzenia, że jak nie urok to sraczka. Spotkałem się wczoraj z kilkoma ludźmi mimo iż nie czułem wcześniej specjalnie na to ochoty. Chciałem jednak przełamać impas więc wyszedłem z chaty. I co? Udawałem, że jest ok, że fajnie spędzam czas, a w środku czułem się jak Dexter Morgan: bez uczuć, obojętny, marzący tylko, aby już wrócić do domu i pobyć w samotności. Pytam się więc: czy już zawsze będą tylko te 2 stany: kurwicy albo znieczulicy? Dlaczego choćby przez miesiąc nie może być po prostu normalnie i ludzko, czyli bez głupich lęków, ale z uczuciowością, empatią i fascynacją czymkolwiek? Obecnie cieszę się jak cholera, że nie mam już tej wewnętrznej agresji, irytacji i lęków. Naprawdę doceniam fakt, że od miesiąca nie mam już niemal CODZIENNEGO, nie do wytrzymania napięcia psychofizycznego. Dziękuję Bogu, że to minęło a trwało od niemalże 2 lat. To był koszmar, którego nie da się przelać na słowa a zrozumieć mogą to tylko nieliczni. Nie wiem, jak to w ogóle wytrzymałem tak długo. Mam nadzieję, że to już nie wróci. Ale na miłość boską w stosunkach z innymi ludźmi brak jadu nie wystarczy, trzeba jeszcze...czuć bliskość z drugim człowiekiem a tego na chwilę obecną moje emocje nie potrafią wyrazić. A życie przebiega mi między palcami, jak ktoś to zgrabnie to ujął. No właśnie... -życie?
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez Angua 21 cze 2015, 15:25
Dzięki za wsparcie i słowa otuchy, chociaż pewnie nie zawsze sami wierzycie w to, co piszecie do mnie.
Tańczący z lękami, chyba wiem o czym mówisz. Wczoraj byłam na ślubie koleżanki z pracy. Po uroczystości wybraliśmy się z resztą znajomych na piwko. Nie wiem, czy moja nieobecność duchowa była zauważalna, ale naprawdę marzyłam tylko o jednym - zwinąć się stamtąd i wrócić do domu. I jeszcze taka wewnętrzna irytacja, której nie można opanować. Roznosi mnie od wnętrza już od jakiegoś czasu. Modlę się tylko o samokontrolę, bo nie chcę znowu czegoś wywinąć.
Angua

przez Carica Milica 21 cze 2015, 15:46
Akurat ja wierzę w to, co piszę. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wolfx 21 cze 2015, 15:56
Carica Milica, ;)
Wolfx

przez Carica Milica 21 cze 2015, 16:01
Ja tylko lubię czasami pomarudzić i ponarzekać. :P Pogadać o jakichś lekach, balkonach, ale serio życie ma się tylko jedno. Oczywiście, że zaliczam zjazdy, ale się zbieram. Ludzie, więcej optymizmu i wiary w siebie!
Proszę mi o tym przypomnieć, jak następnym razem zacznę smęcić.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

przez Wolfx 21 cze 2015, 22:16
Carica Milica, Braveheart ;)
Wolfx

przez Carica Milica 21 cze 2015, 23:02
Czuję się jak jakiś dobry duch naszego chadowego działu. :D

przez Wolfx 21 cze 2015, 23:03
Carica Milica, Zostaniesz plemienną szamanką ;)
Wolfx

przez Carica Milica 21 cze 2015, 23:10
Magię, od strony folkloru, znam dobrze w teorii. W praktyce jeszcze nie próbowałam. Może czas otworzyć działalność. :p

przez Wolfx 21 cze 2015, 23:12
Carica Milica, Wesolutka jesteś ,ale myślę że po prostu masz dziś dobry humor,nic poza tym ;)
Wolfx

przez Carica Milica 21 cze 2015, 23:17
Racja, mam dobry humor. I nie, nie jest to hipo. :)

przez INTEL 1 22 cze 2015, 09:39
Od rana jadę na LENACH.
Reaguję na ten fakt bezsilnym wkurwem.
Mam do załatwienia cały szereg mniej lub bardziej skomplikowanych spraw, a nawet myśl o tych najbardziej naiwnych napawa mnie wystraszoną niemocą. Wystarczy jeden nieprzewidziany detal, jedno nieprzewidziane pytanie- slowem cos co wymaga elastyczności umysłu i improwizacji i juz po mnie.
Bezsilnośc niedorozwiniętego dziecka.
Mam ochotę zrobić coś kompletnie odjechanego.
Ale to takie niemęskie. Bo wbrew pozorom męskośc to nie bicepsy i umiejętnośc rozwalenia mordy prawie każdemu. Męskośc to umiejętnośc roztaczania wokół siebie aury i poczucia bezpieczeństwa, spokoju i opanowania.
Rozpatrując męskość w tych kategoriach jestem zwykłą pizdąą.
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"

przez Tańczący z lękami 22 cze 2015, 20:09
INTEL 1 napisał(a): Bo wbrew pozorom męskośc to nie bicepsy i umiejętnośc rozwalenia mordy prawie każdemu. Męskośc to umiejętnośc roztaczania wokół siebie aury i poczucia bezpieczeństwa, spokoju i opanowania.

amen
ps. próbowałeś paro?
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez natrętek 22 cze 2015, 20:23
INTEL 1 przerobił wszystkie SSRI i wrażenia po ich braniu miał niespecjalnie dobre.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

Sortuj wg