CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez SrebrnaSowa 22 kwi 2015, 19:27
Wmawiaj sobie tak do końca życia , na pewno pomoże.

przez nieboszczyk 22 kwi 2015, 21:59
intel ale masz duszociągi
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez kazimierz61 23 kwi 2015, 07:03
Wczoraj zacząłem Lamotrix, liczę że mi pomoże, narazie nie potrafię się skupić, to pisanie mi idzie wiecznie, mam pustą głowę, nawet zapominam słów, które mam napisać. Z żoną nie rozmawiam, a z dziećmi mało, ciągle się dołuję, żadnych pozytywnych myśli, totalna dezoriętacja, sam w sobie nie potrafię się odnaleźć, czuję się zagubiony, nie potrafię nic robić wszystko wydaje mi się takie trudne i odległe, kiedy pomyślę co mam do zrobienia to odrazu włącza się dezoriętacja, bezradność i niechęć do wszystkiego i do wszystkich, potem zamykam się w sobie, porostu żyję innym światem w którym dopuszczam zakończenie mojej egzystencji.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wolfx 23 kwi 2015, 08:02
kazimierz61, Lamotrygina musi się rozkręcić,na dawkę terapeutyczna musisz wchodzić powoli,aż dojdziesz do minimum 200mg-dawka terapeutyczna.Moim zdaniem dobry lek.
Wolfx

przez nieboszczyk 23 kwi 2015, 12:25
INTEL 1 napisał(a):
Jeśli tak ci zależy to możesz opierdolić mi kutacha. Poważnie. Elegancko z połykiem. Nawciągam się amfy żeby dłużej to trwało. Wszystko po to, abyś miał jak najdłuższą , fantasmagoryczną przyjemność wynikającą z realizacji życiowej misji polegającej na ssaniu pał, a w prostej linii wynikającej z retrospekcji z okresu dzieciństwa kiedy to tatusiowi obciągałeś . Wcześniej oczywiście wyjebię ci zęby aby również mnie mogło być przyjemnie.
Tak więc kiedy? Bo aż mnie dreszcze przechodzą.

było blisko do wygarnięcia w podobny sposób jednemu z instruktorów który zapomniał że na strzelnicy,jak się nosi broń nie odsłania się żadnych emocji,przez którego cały dzień były palpitacje serca i przez którego trzeba będzie zrezygnowac z pasji bo zaśmiecił pamieć na stałe.ja też miałem kałacha w ręku.nie zniżyłem sie do jego poziomu.boje sie tego że teraz nie będzie gdzie skanalizować wkurwienia i szybko sie pojawią fizyczne objawy nerwicy.palpitacje juz są.tym razem nie wyładowałem sie na strzelaniu.sic

przez INTEL 1 23 kwi 2015, 15:11
Właśnie po raz kolejny wciągam moim zdaniem czołowy polski serial , a mianowicie "Dom"
Nie wiem czy znacie.
Kojarzycie postać doktora Sergiusza Kazanowicza?
Tragiczna postać byłego więźnia Oświęcimia.
Od dzieciństwa, kiedy pierwszy raz oglądałem ten serial pamiętam jak ta postać mnie przerażała. Prawdziwy wariat. Biła od niego niesamowita aura cierpienia, udręki i tragedii.
Brawurowa rola Tadeusza Janczara.
Dziś już wiem dlaczego tak wyraziście zagrał tą przejmującą postać...
Otóż Janczar o jakiegoś 37 roku życia cierpiał na CHAD.
I wszystko jasne.

przez nieboszczyk 23 kwi 2015, 16:21
żeby tez ten gościo również wyhaczył CHAD.zabraliby mu klamkę,wyjebali z roboty i skończyłby w toszku.ale typ jest za wesoły
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Afektywka 24 kwi 2015, 13:55
Hej :) Trochę nie jestem w temacie, więc jak zamieściłam post nie tam, gdzie trzeba to przepraszam. Chciałabym popisać z kimś, kto choruje na ChAD. Prawie nie mam kontaktu z takimi ludźmi jak ja (ChADersami/ChADowcami - zwał jak zwał), a chciałabym się powymieniać doświadczeniami :)

przez Wolfx 24 kwi 2015, 20:28
Afektywka, Zapraszam ;)
Wolfx

przez SrebrnaSowa 24 kwi 2015, 21:43
Podobno Hans Christian Andersen też miał jakieś fazy CHAD.

Witam Was wszystkich . . .
ale dziś tak bez rewelacji.
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez Tańczący z lękami 24 kwi 2015, 23:31
Dzisiaj w robocie mieliśmy degustację alkoholi - tak, to nie żart! Po raz pierwszy w życiu miałem płacone za to, że piję alkohol i to w dodatku w miejscu pracy :) Ale żeby nie było za dobrze nasiliły mi się stany wewnętrznego, nierozładowanego wkurwa. Nie mogę utrzymać wzroku nawet rozmawiając z kumplami z pracy, którzy wydają się ok, słuchają podobnej muzy i nic złego mi nigdy nie zrobili. Mam w sobie tyle nienawiści i jadu, że wyłazi on na wierzch właśnie oczyma i jedyne co mogę z tym sensownego zrobić to opuścić wzrok gapiąc się w podłogę albo udać że patrzę gdzie indziej albo wybrać sobie jakiś punkt na czole "przeciwnika" pomiędzy jednym okiem a drugim, aby tę agresję jakoś opanować. Logicznie jestem świadomy tego szaleństwa więc to nie żadna schiza. Czy to tylko nerwica? Tego nie wiem. Czy to na pewno Chad? Również nie wiem. Prawdę mówiąc mam to w dupie, jakkolwiek to nazwę, nie ma to żadnego znaczenia. Wiem, że nie mogę tak żyć i albo coś się zmieni albo w końcu coś we mnie pęknie. Obecnie leki działają u mnie na granicy placebo, jakby miały ostatnio wychodne po okresie katorżniczej pracy.
A w ogóle to chylę czapkę z głowy przed Intelem za świetnie przedstawiony szkic naszego społeczeństwa, rodem z teatru lalek. Kolejny raz poprawił mi humor. Dedykuję mu poniższy kawałek. Ok koniec lizania dupy ;)
https://www.youtube.com/watch?v=f8hT3oDDf6c
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez SrebrnaSowa 26 kwi 2015, 09:45
eeee, nie lubię alkoholu to nie pozazdroszczę :)
Ale jeśli postawić się na miejscu faceta , to pewnie był to czas który zapadnie w pamięci .
INFP-T
4w5

przez nieboszczyk 26 kwi 2015, 14:20
a lubisz papierosy?

przez SrebrnaSowa 27 kwi 2015, 18:54
Tez nie za bardzo,kreci mi sie w glowie po nich,ale czasem dla towarzystwa zapale.
A Ty nieboszczyku ,lubisz alkohol albo papierosy?
INFP-T
4w5

Sortuj wg