CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Depakiniarz 11 kwi 2015, 23:09
W piątek mój lekarz mnie omyłkowo w /cenzura/ zrobił. Wypisał mi receptę na Ketrel 200 mg bo mi się skończył, dziś okazało się że zapomniał dopisać -R- 30%, czyli kweta za rozsądną cenę, tymczasem na recepcie zero uprawnień, zero wszystkiego, 100 % płatne, czyli jakieś 120,50 zł Oo

przez nerwicanacałego 11 kwi 2015, 23:41
Tańczący z lękami napisał(a):...bo złe mi ssie śniło

To wszystko wyjaśnia..,

przez Depakiniarz 12 kwi 2015, 01:23
Nie śpie od piątku rana, mamy niedziele, niech żyje hipo :uklon:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez w1punkt 12 kwi 2015, 01:42
Depakiniarz napisał(a):Nie śpie od piątku rana, mamy niedziele, niech żyje hipo :uklon:

Faktycznie.

przez hasselti 12 kwi 2015, 03:28
wy w hipo a ja nie wiem co się ze mną dzieje, siedze i rycze, schizy łapie i sie trzęse, chodze po całym domu, biore tabletki i za chwile je odkładam, biore i odkładam, rzucam wszystkim tak mnie od wewnętrz boli, że oszaleję... tylko do cholery dlaczego, przecież nic mi nikt nie zrobił, nie mam żadnych problemów a czuje sie taka zeschizowana. :cry: nie wiem co mam począć, co mam ze sobą zrobić... walczę ze sobą, mózg jeszcze pracuje...
Można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.
- Janusz Leon Wiśniewski "Miłość oraz inne dysonanse"

przez Depakiniarz 12 kwi 2015, 04:21
Też nie śpię, męczy mnie już to wszystko, od piątku nie zmrużyłem oka.

przez SrebrnaSowa 12 kwi 2015, 10:16
hasselti, mam to samo prawie.
Głupie rzeczy wpędzają mnie w dół. Dziś to od rana wypłakałam więcej szklanek niż wypiłam...
Jak wezmę kilka tabsów na raz to mnie położy , i prześpię .
Garść znieczulicy w twarz nie pozwala się denerwować i płakać ...ale wewnątrz kure*two i tak trawi...

Depakiniarz, Mój ojciec wchodzi chyba w to co TY.... zaczął znów pisać do mnie "moje słońce " / "skarbeczku " .....co rok.....co wiosnę jest to samo.... a dopiero niedawno dałam sobie wmówić ... że ma CHAD.
że...schodzenie o 3 w nocy z radiem do piwnicy i palenie fajek nie jest normalne.... tak samo jak luźne rozmowy z córką ...
Dlaczego wszystko co było dobre w moich relacjach z ojcem matka podpina pod chorobę ? ............

Mój tata dostawał silne leki... i zasypiał po nich o 4 nad ranem...tak na dwie i pół godziny. Może Tobie lekarz też je przepisze?
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez Nicholas1981 12 kwi 2015, 10:36
Zapewniam, że w manii można nie spać znacznie dłużej niż trzy noce - nawet przez kilka miesięcy (wystarcza parę minut drzemki co jakiś czas) i wcale się nie jest zmęczonym. Tylko te sny na jawie bywają męczące...
Nicholas1981

przez INTEL 1 12 kwi 2015, 11:36
Rycerz czadu napisał(a):Robert Ty też masz mu dużo do zawdzięczenia, w najgorszym okresie jaki przeżywałeś po kilku głębszych nie zawsze pamiętałeś co pisałeś.
Zawsze mogłeś się zwrócić do Niego o wykasowanie niepotrzebnie napisanych w uniesieniu alkoholowym tekstów.

... i tylko żałowałem, że od dłuższego czasu przestał się udzielać...
Był jedną z opok tego wątku.

Rycerz czadu napisał(a):Żegnaj przyjacielu, coraz mniej nas dożywa sędziwego wieku.
:(

Twoja historia dotycząca żony bardzo mną wstrząsneła.
Dla mnie Twoje zachowanie i reakcja są niepojęte.
Świadczy to tylko o tym jak bardzo ludzie sie od siebie różnią.
Ja bym zamienil ich życie w piekło. Piekło strachu, niepewności i dożywotniego przyjmowania wszelakich , najbardziej nawet podłych kłód rzucanych przeze mnie pod nogi. Każdy celny i bolesny cios doprowadzałby mnie do czasowej hipomanii.
Za zwykły flirt tak bardzo sterroryzowałem obie zainteresowane osoby że do dzisiaj na samą myśl przechodzą mnie rozkoszne dreszcze. Pielęgnuję potrzebę zemsty z największym pietyzmem i potrafię podsycać ją każdego dnia realistycznymi filmikami, ktore sobie wyświetlam w głowie. Potrzeba eskalacji odwetu potrafi stać sie sensem mojego życia.
Póki co strasznie cierpię nie mogąc odpłacić każdemu z nawiązką za wszystkie spotkane krzywdy i afronty.
Stąpam po kruchym lodzie, a nie mogę sobie pozwolić póki co na jego przedwczesne załamanie.
Z wielką radością spojrzę kiedyś w zadziwione i niedowierzające oczy tym, którym się wydaje że się upiekło. To kwestia czasu i odpowiednich ku temu okoliczności. Zemsta najlepiej smakuje na zimno. Chociaż pierwsze wybuchy sprokurowane "na gorąco" również są niepokojąco pociągające.
Czytałem Twojego posta już wielokrotnie i czuję za każdym razem przyjemne podniecenie.
Bardzo często myślę o tym jak to fantastycznie by bylo znaleźć sie w podobnej sytuacji. Naprawdę.
Znaczna część świata stałaby się znów cudownie i krystalicznie czarno-biała.
I nie będę pisal bzdur typu "podziwiam Cię za rozsądek i opanowanie oraz umiejętność kalkulacji " i tak dalej.
Współczuję jeżeli Cię ta sytuacja dobiła i nadal dobija.
Oczywiście nigdy nie udzielam nikomu w takich sytuacjach absolutnie żadnych rad. To zawsze jest chamskie l nie na miejscu.
Mam nadzieję że naprawdę obrana przez Ciebie droga jest najlepszą z możliwych zważając na wszelkie okoliczności i niuanse, ktore tylko Ty znasz.
Trzymaj sie
...nie mam podpisu...

przez hasselti 12 kwi 2015, 11:41
Ludzie co ja odwaliłam.. całą noc nie spałam i czuje sie jak skacowana, bez zastanowienia łykłam 2 alprox, jedną kventiax'u i zapiłam hydroxyzyną. Czy do jutra się obudze?! czekam jak na zbawienie.
Można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.
- Janusz Leon Wiśniewski "Miłość oraz inne dysonanse"

przez Bode Miller 12 kwi 2015, 13:12
Ja /cenzura/ ,ale chujówa u mnie. Łapię ciągłe zawieszki. Nie mogę totalnie skupić myśli. Deprecha się nasiliła leżę w łóżku i nie dam rady wstać. Myślę ,że to też skutki odstawienia Escitalopramu. Jedyny póki co plus to poprawa potencji.
Bode Miller

przez SrebrnaSowa 12 kwi 2015, 13:22
Bode Miller, hmmm może pooglądasz sobie jakiś film skoro już i tak leżysz w łóżku , albo poczytaj coś .. może poprawi Ci się przynajmniej troszeńkę humor ? Mam dziś totalnego doła, chociaż staram się to ukrywać jak mogę , bo sąsiedzi patrzą a trzeba wyleźć z pieczary po pranie, albo ktoś dzwoni do drzwi , albo teściówka dzwoni... to oglądam sobie ..... bajki 0.0
W tamtym tygodniu było Bambi... niby trochę się mi humor polepszył ale i tak się poryczałam jak mama Sarenka umarła... :bezradny:

A może lubisz grać w gry ?
Bo jak się poddasz tej depresji to Cię przygwoździ do tego wyrka.
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez psychemenel 12 kwi 2015, 16:15
Bode Miller napisał(a):Ja /cenzura/ ,ale chujówa u mnie. Łapię ciągłe zawieszki. Nie mogę totalnie skupić myśli. Deprecha się nasiliła leżę w łóżku i nie dam rady wstać. Myślę ,że to też skutki odstawienia Escitalopramu. Jedyny póki co plus to poprawa potencji.

Może mocno zareagowałeś na nagłą odstawkę ESCI, może spróbuj podzielić pół tabletki na pół czyli 1/4 (2,5mg)
i tak pobrać przez parę dni, gwarantuję, że taka dawka Cię nie zamuli a efekty odstawienne złagodnieją,
jednocześnie odrobinę nastrój się poprawi.

przez Depakiniarz 12 kwi 2015, 23:30
hipo mnie roznosi i jestem wkurwiony, ale udało mi się coś nabazgrać:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Sortuj wg