CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nerwicanacałego 11 kwi 2015, 19:12
Właśnie dostałem ostrzeżenie za łamanie netykiety i błędy ortograficzne.
Zawsze piszę z szacunkiem na tym forum.
A co do drugirgo zarzutu-a co jak ktoś po prostu pisze z błędami?
Przeciesz to bez sensu.
A jak mnie od debili kto wyzwie to ja to wezmę w jaja-po męsku bo wiem że wam cięszko i jest ok dla mnie.
A tutaj takie ostrzeżenie,to w którym kierunku my idziemy?
To jest łamanie praw do swojej wypowiedzi,no jak tego moderator zabrania i straszy to jaki tu sens,gdzie rozmwa jak to ludzie w zwyczaju mają?Ale bezsens

przez hasselti 11 kwi 2015, 19:19
Jak tam u was z wiosennym nastrojem? u mnie taka huśtawa, że brak słów.. 2 dni jestem w znakomitym nastroju, nie mam apetytu i mnie nosi, a przez następne 2 dni umieram, wpieprzam wszystko co mam pod ręką i nie wyłaże z łóżka... jak chad ma tak przebiegać to ja podziękuje.
Można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.
- Janusz Leon Wiśniewski "Miłość oraz inne dysonanse"

przez Depakiniarz 11 kwi 2015, 19:22
A śpisz coś w ogóle przez te dwa dni apetytu? Ja już 24h na nogach, spać mi się nie chce...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zima 11 kwi 2015, 19:24
nerwicanacałego, generalnie CHADowcy są bardziej wrazliwi i jesli nie masz CHAD to nie zrozumiesz. Trzeba ważyć kazde słowo.
U Ciebie to chyba jakies schorzenia schizotypowe dostrzegam.
Generalnie to chodzi moze nie tyle o tresc co o formy wypowiedzi, które dla cb moze nie są niewłasciwe ale w innych mogą uderzac.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Depakiniarz 11 kwi 2015, 19:29
zima napisał(a):nerwicanacałego
(...)U Ciebie to chyba jakies schorzenia schizotypowe dostrzegam

Ja czysty trolling

przez nerwicanacałego 11 kwi 2015, 19:29
zima napisał(a):nerwicanacałego, generalnie CHADowcy są bardziej wrazliwi i jesli nie masz CHAD to nie zrozumiesz. Trzeba ważyć kazde słowo.
U Ciebie to chyba jakies schorzenia schizotypowe dostrzegam.
Generalnie to chodzi moze nie tyle o tresc co o formy wypowiedzi, które dla cb moze nie są niewłasciwe ale w innych mogą uderzac.

A co z moimi uczuciami jak mi shize odrazu podpinasz?To jest w porządku?To ja nie mam uczu.Ja jestem zdania że na wszstko jest odpowiedz.Nie mam jakiejś shizy tylko szukam odpowiedzi bo wierzę że to wszystko jest ze sobą połączone.
Zauwarzyłem ostatnio że aby kopać to nie ma problemu ale żeby wysluchać i porozmawiać to się tutaj ostrzeżenia dostaje.
No proszę was wezcię się w garść i miejcie trochę krytycyzmu do samych siebie.
Ostatnio edytowano 11 kwi 2015, 19:35 przez nerwicanacałego, łącznie edytowano 2 razy

przez hasselti 11 kwi 2015, 19:32
jeden dzień cały przeleżałam... jadłam, spałam, jadłam.. wieczorem jakieś dziwne rozkminy o śmierci i ryk, kolejnego dnia obudziłam się ze świetnym nastrojem i znakomitą energią (cały dzień poza domem) nie spałam do 5, położyłam się spać wstałam po 7 i znów cały dzień energia, a wieczorem zjazd i dziś też zjazd.... czuję się beznadziejnie, najlepsze, że nie wiem jak będę się czuć jutro. WTF......
Można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.
- Janusz Leon Wiśniewski "Miłość oraz inne dysonanse"

przez nerwicanacałego 11 kwi 2015, 19:36
Ale rozumiem może lepiej się zamknę jak wam to przeszkadza,a nie oto mi chodzi.Narazie

przez Rycerz czadu 11 kwi 2015, 19:55
Jesteś dziewczyną czy chłopakiem? Z czadem można przeżyć całe życie bez samobójstwa, ja jestem tego przykładem (ostatnia i jedyna taka próba to dwanaście lat temu). Mój czad ujawnił się po złapaniu na zdradzie żony z mym szwagrem. Postąpiłem wtedy wspaniale, udałem że nic nie zauważyłem (nie chciałem rozbijać przy okazji małżeństwa siostry). Niestety przypłaciłem to ciężką depresją, która okazała się czadem.
Nie chce mi się opowiadać szczegółów, lecz tych zdrad żony było więcej. Dlaczego do tej pory z nią jestem? Oczywiście chodzi o dzieci.
One nie są wtajemniczone w szczegóły odnośnie zdrad. Dla nich matka jest najwspanialszym człowiekiem na świecie, a ja nie chcę zaburzyć w jakikolwiek ich poglądów (żona naprawdę kocha dzieci).
Rozmowy dlaczego itp. doprowadziły do jednego wniosku, jako kochanek nie spełniałem oczekiwań seksualnych żony. Sam przyznaję się, że w okresie depresji po dwu, trzech minutach byłem do niczego. W okresie mani miałem wytrysk za wytryskiem.
Jedyny okres gdzie byłem pełnosprawnym kochankiem mogącym długo uprawiać seks to normalność. Wtedy byłem młody i nie rozumiałem pewnych rzeczy.
Oczywiście chciałem się zemścić, miałem pieniądze pozwalające mi na zdradę z młodziutkimi dziewczynkami, niestety nie zemściłem się, nic mi to nie dawało. Z żoną żyję do dzisiejszego dnia, lecz jak moje samopoczucie się polepsza to............ :mrgreen:

przez Depakiniarz 11 kwi 2015, 19:59
hasselti napisał(a):jeden dzień cały przeleżałam... jadłam, spałam, jadłam.. wieczorem jakieś dziwne rozkminy o śmierci i ryk, kolejnego dnia obudziłam się ze świetnym nastrojem i znakomitą energią (cały dzień poza domem) nie spałam do 5, położyłam się spać wstałam po 7 i znów cały dzień energia, a wieczorem zjazd i dziś też zjazd.... czuję się beznadziejnie, najlepsze, że nie wiem jak będę się czuć jutro. WTF......

Zjazdy masz dlatego, że organizm jest zmęczony długim niespaniem, wtedy mogą się pojawiać obiawy depresyjne. Spróbuj jak nie możesz zasnąć poświęcić całą noc i dzień, położyć się spać o tej 20 po lekach nasennych wieczornych, mi tak psychiatra radził, juz mija 24h i zobaczymy czy podziała na spanie.

przez Tańczący z lękami 11 kwi 2015, 20:35
kilka dni temu zorganizowałem paintballa dla 8 osób z pracy i oczywiście jarałem się tym, bo to miał być mój pierwszy raz. Wreszcie dzisiaj nadszedł ten dzień. Pobudka była bardzo wcześnie a więc się nie wyspałem. Z tego powodu pojechałem wkurwiony i zamulony w towarzystwie znajomych. Sam paintball zajebisty, choć inaczej go sobie wyobrażałem. Sporo w tym było chaosu i mnóstwo ludzi. Niestety mój nastrój był innego zdania- był zjebany więc ciężko było spontanicznie dobrze się bawić udając radosnego faceta przed znajomymi. Oni nie wiedzą, że jestem czubkiem... Ludzie Ci są naprawdę sympatyczni, tworzymy fajną grupę. Ja z kolei kocham ludzi, a przynajmniej leży to w mojej prawdziwej naturze. Miłość uważam za najpiękniejsze uczucie, jakim człowiek może obdarować drugiego a zarazem być obdarowanym. Nie wiem dlaczego, ale w pewnym momencie mimo najszczerszych chęci nie miałem już sił udawać przyjaznego a każdy ich uśmiech drażnił mnie, jakby mi wbijali gwoździe w głowę... Im bardziej oni byli radośni i szczęśliwi, tym bardziej ja czułem wrogość i wkurwa na nich i na cały pierdolony świat. Trudno było mi utrzymać z nimi kontakt wzrokowy, bo w swoich źrenicach czułem dosłownie szaleństwo, agresję i wrogość. Nienawidzę tego u siebie, nienawidzę tak się czuć i rozsiewać ten jad na otoczenie, na którym mi zależy.
Droga Redakcjo proszę niech ktoś napisze mi co mam jeszcze zrobić, skoro grzecznie nie zmieniam sobie leków, jak to robiłem wcześniej, biorę je regularnie i dbam o siebie? Co ja mam do kurwy nędzy jeszcze zrobić, by nie ocipieć do reszty....!?
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez SrebrnaSowa 11 kwi 2015, 20:36
cały dzień miałam pozytywne nastawienie - po tabletkach co prawda ale ->wyspana!,rano slońce wpada przez okno ,zapowiadał sie leniwy dzień...poszłam na jazdy,i tak sie zestresowałam jazdami...i tym że robię błedy a instruktor dał dziśostro po hamulcach ( chyba z nerwow) że sie poryczałam w auie....ale wiocha!!! I to juz drugi raz...jak nie jestem czerwona jak burak bo mi na światłach zgaśnie to rycze jak bóbr,jakie to irytujące!!!! Wskoczyłam do domu tylko po karte...i ruszyłam na terapeutyczne zakupy...wcześniej połknęłam 3 pramolane,ledwo wrociam ze sklepu padłam na łóżko....właśnie wstałam ale humor został parszywy.....
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez nerwicanacałego 11 kwi 2015, 22:06
Tańczący z lękami napisał(a):kilka dni temu zorganizowałem paintballa dla 8 osób z pracy i oczywiście jarałem się tym, bo to miał być mój pierwszy raz. Wreszcie dzisiaj nadszedł ten dzień. Pobudka była bardzo wcześnie a więc się nie wyspałem. Z tego powodu pojechałem wkurwiony i zamulony w towarzystwie znajomych. Sam paintball zajebisty, choć inaczej go sobie wyobrażałem. Sporo w tym było chaosu i mnóstwo ludzi. Niestety mój nastrój był innego zdania- był zjebany więc ciężko było spontanicznie dobrze się bawić udając radosnego faceta przed znajomymi. Oni nie wiedzą, że jestem czubkiem... Ludzie Ci są naprawdę sympatyczni, tworzymy fajną grupę. Ja z kolei kocham ludzi, a przynajmniej leży to w mojej prawdziwej naturze. Miłość uważam za najpiękniejsze uczucie, jakim człowiek może obdarować drugiego a zarazem być obdarowanym. Nie wiem dlaczego, ale w pewnym momencie mimo najszczerszych chęci nie miałem już sił udawać przyjaznego a każdy ich uśmiech drażnił mnie, jakby mi wbijali gwoździe w głowę... Im bardziej oni byli radośni i szczęśliwi, tym bardziej ja czułem wrogość i wkurwa na nich i na cały pierdolony świat. Trudno było mi utrzymać z nimi kontakt wzrokowy, bo w swoich źrenicach czułem dosłownie szaleństwo, agresję i wrogość. Nienawidzę tego u siebie, nienawidzę tak się czuć i rozsiewać ten jad na otoczenie, na którym mi zależy.
Droga Redakcjo proszę niech ktoś napisze mi co mam jeszcze zrobić, skoro grzecznie nie zmieniam sobie leków, jak to robiłem wcześniej, biorę je regularnie i dbam o siebie? Co ja mam do kurwy nędzy jeszcze zrobić, by nie ocipieć do reszty....!?

Ja się nie znam ale dlaczego byłeś zły?

przez Tańczący z lękami 11 kwi 2015, 23:01
...bo złe mi ssie śniło
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

Sortuj wg