CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Wolfx 08 kwi 2015, 19:01
Bode Miller, Na śląsku Ci wszystko puści jak przyjedziesz ;)
Wolfx

przez nerwicanacałego 08 kwi 2015, 20:12
Bode Miller napisał(a):Ostatnie dwie noce nienajlepiej spałem. Sen był nieco spłycony. Ewidentnie jest to jakiś skutek uboczny Wellbutrinu. Miałem jednak tego świadomość ,że taki problem przy tym leku może się pojawić.Jakoś to zniosę. Zauważyłem też pozytywną zmianę. Poprawiła się nieco potencja. Nie jest może to libido 20-latka ,ale zaczynam trochę reagować na bodźce i tutaj jest punkt dla marwila :). Pyton nie jest już tak znieczulony jak na SSRI czy wenli. Sprawdziłem to wczoraj, ale szczegóły zostawiam dla siebie. Tak poza tym samopoczucie bez zmian. Ciężko czegoś oczekiwać po 6 dniach leczenia. Cały czas odczuwam depresyjne objawy. Chciałbym już od nich odpocząć. Ciągnie się to już wszystko 4 lata.

Być może trzeba odpocząć.

przez Bode Miller 08 kwi 2015, 20:14
nerwicanacałego, prowo?
Bode Miller

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwicanacałego 08 kwi 2015, 20:17
Bode Miller napisał(a):nerwicanacałego, prowo?

O co chodzi?

przez Bode Miller 08 kwi 2015, 20:19
nerwicanacałego, czy to prowokacja. Piszesz jakieś podpierdółki. Sam weź krzesło, usiądź i odpocznij bo wyjdziesz jak na mydle Zabłocki#Punch
Bode Miller

przez nerwicanacałego 08 kwi 2015, 20:23
Bode Miller napisał(a):nerwicanacałego, czy to prowokacja. Piszesz jakieś podpierdółki. Sam weź krzesło, usiądź i odpocznij bo wyjdziesz jak na mydle Zabłocki#Punch

Prowokacja do czego?

przez iwona3 08 kwi 2015, 21:22
Bylam dzis u swojej psychiatry i wrocilam rozbawiona,caly dzien sie smieje sama z siebie.Ewidentnie mam ostatnio spora gorke-na pytanie pani dr czy nie czuje sie za dobrze odpowiedzialam z smiechem ze no jak mogę powiedzieć że jest za dobrze jak ja się czuję poprostu bardzo dobrze?fajnie ze w koncu dolek minal :D

przez Tańczący z lękami 08 kwi 2015, 21:43
Bode Miller, pamiętaj również, że Twój obecny stan nie jest wypadkową samego Wellbutrinu, ale również odstawki SSRI. Redukcja SSRI skutkuje u niemal każdego samymi pozytywami przez okres...kilku dni/tygodni. Jestem przekonany, że nawet bez 1 mg wella czułbyś się lepiej przez kilka dni. Tak, jak sam pisałeś wcześniej po 8 tyg będziesz wiedział jak się czujesz bez SSRI a z Wellbutrinem w roli głównej. Tak więc nie stawiałbym jeszcze marwilowi tej flaszki :P
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez nerwicanacałego 08 kwi 2015, 22:29
Terz brłem leki,wtedy to nie bylo zabawne :D

przez marwil 09 kwi 2015, 12:26
Tańczący z lękami napisał(a):Bode Miller, pamiętaj również, że Twój obecny stan nie jest wypadkową samego Wellbutrinu, ale również odstawki SSRI. Redukcja SSRI skutkuje u niemal każdego samymi pozytywami przez okres...kilku dni/tygodni. Jestem przekonany, że nawet bez 1 mg wella czułbyś się lepiej przez kilka dni. Tak, jak sam pisałeś wcześniej po 8 tyg będziesz wiedział jak się czujesz bez SSRI a z Wellbutrinem w roli głównej.

Uważam podobnie i nawet radziłem Jackowi, żeby odstawił SSRI i zaczekał z tym Wellbutrinem z miesiąc, dwa. Miałby wtedy 2 próby leczenia za sobą, a tak ma tylko jedną.
Wellbutrin jest stosowany w leczeniu zab. seksualnych u mężczyzn, więc na pewno ma dobry wpływ.

Tak więc nie stawiałbym jeszcze marwilowi tej flaszki :P

Tańczący z Lękami ty psie ogrodnika ;)
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez INTEL 1 09 kwi 2015, 13:03
...a poza tym Marwil woli Żubry :D
...nie mam podpisu...

przez Depakiniarz 09 kwi 2015, 16:09
Wam też tak nastrój skacze przy tym wiosennym przesileniu?

przez INTEL 1 09 kwi 2015, 16:21
Mój nastrój wiosną zawsze leci w dół na ryło.
Nienawidzę wobec tego wiosny.
Za dużo sie wokół dzieje.
Motłoch budzi się ze snu, wychodzi na ulicę. Motłoch odżywa, uśmiecha się, zakochuje i energetyzuje. Dupeczki na wyścigi odsłaniają to co zimą zasłaniały.
Tylko u mnie nic się nie zmienia. Wegetuję tak jak wegetowałem. Wiosną i latem wyraziście zaznaczają się dramatyczne różnice pomiędzy moim a ogółu życiem...
Nienawidzę wiosny i lata.
Zima nuklearna była by moim najlepszym okresem na wegetację...
...nie mam podpisu...

przez Depakiniarz 09 kwi 2015, 16:30
Też nie lubię wiosny i lata bo mi słońce w monitor świeci. Dosłownie i w przenośni :)
Nawet w hipo nie osłoniłem zasłon, już tak chyba 3 rok są zasłonięte. Zimą jest fajnie. Zimą wychodzę na dwór, bo /cenzura/ lubie to zimno i śnieg. Dla mnie jest to klimat. Taki ponury właśnie, jakby nigdy nie miało nadejść lato i być zielono. Polska szara i biała rzeczywistość. Zielonej nie lubie, chyba że do palenia:) A biały nie tylko jest śnieg :d

Sortuj wg