CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Nicholas1981 29 mar 2015, 14:30
Ja mam własną teorię na temat leków w ChAD - podkreślam jednak, że to moja własna teoria i nie zalecam jej nikomu. Uznałem, że skoro leki niczego nie leczą, to w czasie kiedy mam remisję - nie muszę ich brać. Mam tu na myśli wszelkiego rodzaju mózgotrzepy w stylu risperidonu, który mi serwowano nagminnie. Lek ten daje masę uboków, które faktycznie robiły ze mnie roślinkę (na pewno nie byłbym w stanie pracować przyjmując go stale, bo w mózgu dym). Jestem jednak skłonny uznać, że kiedy zaczynam wariować (znaczy mieć manię, psychozę itd.) powinienem dostać coś co mnie wgniecie z powrotem w glebę. Teraz przyjmuję lamotryginę - bo mnie zaskoczyła brakiem uboków i sprawnym trzymaniem na wodzy deprechy. Więc daję jej szansę, ale w sumie to już kombinuję czy nie odpuścić :). Wszystko jednak zależy od wersji choroby jaką się otrzymało od natury. Ja mam szczęście do remisji. Nie trzyma mnie cały czas jak niektórych i nie mam szybkich zmian faz.
Nicholas1981

przez zima 29 mar 2015, 15:05
marwil, nie trolowanie. po prostu dla mnie niepojete jak z jednej strony lekarka nie daje lekow a z drugiej strony juz chce wysylac do psychiatryka.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Bode Miller 29 mar 2015, 17:10
Czekam na piątkową wizytę u psycha. Mam już dosyć tego hujstwa Aciprexu. Umówiłem się z nim ,że da mi Wellbutrin. Jeżeli on dobrze zadziała to kupuje flaszkę Whisky,paczkę Davidoffów i wysyłam wszystko Marwilowi:).
Bode Miller

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez WinterTea 29 mar 2015, 20:13
hasselti, To podobnie jak ja... Najbardziej chciałabym pohamować te pisanie do ludzi... bo później mam straszne wyrzuty sumienia... zwłaszcza wtedy, gdy ktoś nie odpisze, a najczęściej tak bywa.
A ktoś ma tak, że zasypia o w miarę przyzwoitej porze, budzi się ok. 3, ryczy z jakiegoś wyimaginowanego lęku (u mnie często jest to lęk przed śmiercią i opuszczeniem), później przyjdzie jakaś tam płytka euforia i znowu nadchodzi sen?
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez zima 29 mar 2015, 20:13
Bode Miller, przeczytalam sobie Twego bloga poczatek. doskonale wiem co znaczy zawisc w pracy ze strony kobiet i mobingowe zagrywki.
dlatego uwazam ze praca z babami to najgorsze co moze byc i z zalozenia nie lubię kobiet, bo wiekszosc to idiotki ktore nigdy nie powinny pracowac bo doprowadzaja firme do ruiny.
benzo one day dancer
live yourself.

przez WinterTea 29 mar 2015, 20:16
zima, sama będąc kobietą odważnie oceniasz przedstawicielki tej samej płci. Gratulacje.
Rzeczywiście, wśród mężczyzn nie widać aż tak bardzo tej zawiści, a u kobiet wychodzi ona nawet, wtedy gdy jest głęboko ukryta. Bałabym się pracować w firmie. Pewnie od razu zostałabym zdeptana.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez Bode Miller 29 mar 2015, 20:19
zima, a może to jest cecha narodowa Polaków? Faceci też potrafią być fałszywi i wredni. Nie ma co generalizować.
Bode Miller

przez zima 29 mar 2015, 20:23
WinterTea, ja po prostu znam zycie. nie twierdze ze nie ma fajnych babeczek z ktorymi mozna konie kraść, ale to rzadkosc. faceci dadza sobie po gebie i spokoj a baby potrafia prowadzic wojny podjazdowe na kazdym kroku. wlasnie dlatego w pracy oplaca sie tylko byc falszywym i czekac chytrze na mozliwosc skoku w bok czyli znalezienia posady gdzie jest dyscyplina oraz nadzor kompetentnych przelozonych. a jeszcze bardziej oplaca sie pracowac w męskim srodowisku. nie dziwie sie ze kobiety zarabiaja gorzej- one zajmuja sie mnostwem /cenzura/ socjospolcznych a na samym koncu praca.
benzo one day dancer
live yourself.

przez Argish 29 mar 2015, 20:25
zima napisał(a):Bode Miller, dlatego uwazam ze praca z babami to najgorsze co moze byc

Z tym się zgadzam w 100 % Kobiety są złośliwe, manipulantki, zazdrosne. Facet facetowi da w pysk i będzie spokój pójdą razem na piwo, a kobiety będą toczyć wojny miesiącami czy latami nawet.
Ostatnio edytowano 29 mar 2015, 20:25 przez Argish, łącznie edytowano 1 raz
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez zima 29 mar 2015, 20:25
Bode Miller, podobno jest to cecha ludzi ze Wschodu głównie. Ja to sobie w ogol mysle zew koncu dojdzie do tego e będą u nas Ruscy czyli to co chcieli nam zafundowac w czasie zaborow, a co bardziej rozgarnieci polacy wyemigruja tam , gdzie ich chęć pracy i dojsci do czegos nie bedzie ttlamszona.
benzo one day dancer
live yourself.

przez Bode Miller 29 mar 2015, 20:39
zima, Tak jest człowiek skonstruowany. Dużo też zależy od poziomu finansowego kraju. Kiedy jest bieda to chciwość ludzi nie zna granic. Polubiłem Cię trochę :)
Bode Miller

przez Depakiniarz 29 mar 2015, 20:41
Dziś z nerwów kilkanascie talerzy porozpierdalałem po mieszkaniu, poryłem srubokretem rysy w scianach i z trudem sie powstrzymalem aby nie wyjebac bez powodu mojemu sasiadowi ktory niczemu nie zawinił.

przez SrebrnaSowa 29 mar 2015, 20:58
U mojego Taty zdiagnozowano Chad gdy mial 17 lat,u mnie podejrzewaja to samo. Ale nie jestem podrecznikowym przykladem ni troche,stad jedynie podejrzewaja..
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez zima 29 mar 2015, 22:08
Bode Miller, tez Cie lubie :twisted:
jesli o stanie manii ma swiadczyc chciejstwo nieustanne to mam ją przez całe zycie. czekam na wyplate bo mam recepty i zamierzam znow sobie zaaplikowac świety spokoj. ha!!! :twisted:
nuta dla wszystkich!
https://www.youtube.com/watch?v=0WyrD9TZSug
benzo one day dancer
live yourself.

Sortuj wg