CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Wolfx 27 mar 2015, 23:50
ardhexyd, Zawsze masz wybór:lina,wieżowiec, pociąg,pistolet :-)
Ostatnio edytowano 27 mar 2015, 23:51 przez Wolfx, łącznie edytowano 1 raz
Wolfx

przez Bode Miller 27 mar 2015, 23:51
Puttin zaatakuje i się skończą nasze cierpienia :).
Bode Miller

przez Wolfx 27 mar 2015, 23:52
Bode Miller, Im ready :-)
Wolfx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Powietrzny Kowal 28 mar 2015, 01:21
Depakiniarz napisał(a):Ja ostatnio testowałem benzo z alkoholem, Lorafen około 7 tabletek 1mg i 50 ml wódki, zabawa przednia, polecam, z większą ilością alkoholu w razie czego nie próbuj, bo się wywiniesz jak Whitney Houston.

A teraz zastanawiam się czy nie połączyć alkoholu z Tramalem

Aż tak bym nie histeryzował na forum z tym alkoholem + benzo (bez większej reklamy w drugą stronę również) - Lorafen w tych dawkach to pikuś z jeszcze większym pikusiem jakim są podawane przez Ciebie dawki alkoholu spożywane łącznie z nim. Od kilku lat (jako średnio starsza osoba) do spania zamiast niemal ziołowego lorazepamu ładuję często bardziej radykalne środki ze znacznie bardziej radykalnymi ilościami alkoholu i jakoś zmian (poza tym, że ogólnie jestem walnięty od dziecka :D:D:D ) nie widzę i pewnie na tylko tej krzyżówce da się śmiało do średniej krajowej Obrazek
A jakbym Cię Depikinek już w ogóle zasmucać/zawstydzać to niestety Jurunio Urbanek (nasz kochany rzecznik z PRL'u końca) ma realnie piekielną opcję mixu wódy z bezno na dobry, mientki i kochany sen! (jakżeś ciekawy, to se na jutubach wykukaj xDDDD).
Co do Houston buzi bym asz tak nie tar..ł..u. xDDDD
"22 marca 2012 roku Rzecznik biura koronera w Los Angeles Craig Harvey poinformował jednak ostatecznie, że Houston „zmarła wskutek przypadkowego utonięcia, lecz ciągłe zażywanie kokainy i problemy z sercem znacząco przyczyniły się do jej śmierci”. Oświadczył też, że testy toksykologiczne wykazały w ciele zmarłej ślady kokainy, marihuany, leku przeciwlękowego, środka zwiotczającego mięśnie i antyhistaminę."
Sam widzisz... nie ma co scyzoryka Depakiniarskiego obracać tak żwawo po pijaku + benzo..... hahhahahahahahahahhahahaha
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Metaxa 28 mar 2015, 09:03
Wolfx
cześć :)

ja akurat jestem w fazie manii ale u mnie to się zmienia z godziny na godzinę...
chwilowo prędzej zrobię komuś krzywdę niż sobie.
Nawet gdy zostaniesz sam, niech Cię nie przeraża nic,
po przekroczeniu życia bram z bliskimi łączy nić,
nawet gdy zostaniesz sam do końca swoich dni,
pamiętaj,o tym ze masz mnie, tego nie zmieni nikt.

przez Tańczący z lękami 28 mar 2015, 15:05
kkkkaaaaaccccccc :hide:

-- 28 mar 2015, 14:17 --

ale za to, jaki udany wieczór :great:
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez Angua 28 mar 2015, 19:30
Witajcie,
Jestem nowa na forum, zalogowałam się już jakiś czas temu. Psychiatra podejrzewa u mnie CHAD i zaleca obserwację na oddziale dziennym. Podejrzenia ma ze względu na utrzymujący się przed dość długi czas podwyższony nastrój, w którym kompletnie przestałam panować nad własnym zachowaniem - imprezy, dużo alkoholu, seks bardzo przypadkowy z byle kim, zero zmęczenia i potrzeby snu. Po tym wszystkim przyszły wyrzuty sumienia i dołek, który ja sama bardziej nazwałabym stanami depresyjnymi niż depresją.
Próbowałam wziąć się w garść, ale stan w którym obecnie jestem jest nie do zniesienia. Od totalnego spadku nastroju, płaczliwości, niechęci do wszystkiego przechodzę do szaleństwa, oczywiście potęgowanego alkoholem. I ta kompletna derealizacja, która towarzyszy mi praktycznie nieustannie, która też pcha mnie do robienia głupstw, bo ciężko żyć, gdy wydaje się że tak naprawdę nie istenieję.
Oprócz tego zdjagnozowano u mnie kilka typów zaburzeń osobowości - osobowość chwiejną emocjonalnie, osobowość masochistyczną i chyba coś jeszcze, ale nawet tego nie przyswajam.
Na ten moment razem z psychiatrą stwierdziłyśmy, że nie będę brać leków. Doktor proponowała mi coś ze stabilizatorów nastroju, ale podczas wizyty byłam w nienajgorszym stanie, więc doszliśmy do wniosku, że poczekamy.
Chciałabym bardzo wrócić do normalności. Jestem załamana swoim stanem, bardzo się boję potwierdzenia, że mogę być chora.
Boję się też tej obserwacji na oddziale psychiatrycznym. Ze względu na to, że pracuję na zlecenie, nie bardzo mogę sobie pozwolić na zwolnienie lekarskie. Jak taka obserwacja może wyglądać?
Proszę Was o jakieś słowa wsparcia, otuchy i pomocy. Nie wiem już kim jestem, tak bardzo nie panuję nad sobą i swoim życiem.
Angua

przez zima 28 mar 2015, 20:27
Angua, 1. zmień doktor, bo jest hujowa. Pojecia nie ma o leczeniu, jak większosc bab na tym stanowisku.
2. moim zdaniem to nie CHAD.
ile masz lat?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Angua 28 mar 2015, 20:42
Zima - Mam 26 lat
Angua

przez Nicholas1981 28 mar 2015, 20:47
Angua, a moim zdaniem widzę tu pewne elementy ChAD, ale diagnoza nie jest taka prosta. Natomiast obserwacja na oddziale psychiatrycznym brzmi okropnie. Naprawdę konieczna? Skoro teraz psychiatra uznał, że nawet żadnych leków nie trzeba? Czyli co ostatecznie?
Nicholas1981

przez Angua 28 mar 2015, 21:08
Nicholas1981, moja psychiatra jak już wspomniałam podejrzewa, że może być to CHAD, jednak diagnozy nie postawiła, gdyż jak mówisz, nie jest to takie proste. Chciałaby mnie dłużej poobserwować, żeby móc stwierdzić, czy jej podejrzenia są słuszne, dlatego zasugerowała oddział dzienny. Nie chciała więc dawać mi leków (co akurat uznalam za słuszną decyzję), skoro jeszcze nie jest pewna diagnozy, ale powiedziala, że jeśli nie będę sobie dawać rady, możemy podjąć leczenie. Podczas wizyty byłam w dość stabilnym stanie, przynajmniej tak mi się wydawało. Miałam dość znaczne pogorszenie nastroju, trudności ze snem, derealizacje i stany lękowe, ale jakoś specjalnie nie zatruwało mi to życia. Byłam w miarę zdolna do pracy, moze trochę mniej skoncentrowana, zmęczona przez zły sen, ale ogólnie jakoś dawałam radę sama.
Angua

przez zima 28 mar 2015, 21:12
Angua, czy bylas kiedys w stalym zwiazku?
Nicholas1981, elementy CHAD są wszedzie a baba psychiatra widać się nie zna na leczeniu.
benzo one day dancer
live yourself.

przez Nicholas1981 28 mar 2015, 21:15
Zawsze warto pójść do innego lekarza.
Nicholas1981

przez zima 28 mar 2015, 21:17
Nicholas1981, Ty nie rozumiesz jak to jest gdy kobiecie mężczyzny brakuje :D :mrgreen:
benzo one day dancer
live yourself.

Sortuj wg