CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bode Miller 22 mar 2015, 14:40
Muszę przyznać ,że dzisiaj czuje się znośnie po tym zmniejszeniu dawki na 5 mg. Objawy osiowe oczywiście dalej są ,ale zmniejszyła się ta zmuła, zmęczenie i tumiwisizm. Okazało się ,że skutki uboczne tego leku były ciężkie. SSRI to zamulacze(Paro i Esci). Sertra i Fluo podobno działają aktywizująco. Oglądałem wczoraj reportażyk DR. Pudło na yt o lekach przeciwdepresyjnych. Mówił ,że leki SSRI można zmieniać w obrębie grupy. Z leków których jeszcze nie brałem został Well,Worio,Coaxil, Sertralina. Tak, więc jest jeszcze pole do manewrowania. Zresztą zastanawiam się czy jak bym się tak nie czuł dalej to może bym został na tym 5mg Esci. Dam radę pójść do pracy, dam radę pójść na nordic. A to ,że nie porucham albo nie chcę mi się iść w towarzystwo? Trudno. Jebać to. Można się jakoś do tego ustosunkować. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Wiem z doświadczenia ,że kombinowaniem można sporo zaszkodzić.

Bode Miller

przez marwil 22 mar 2015, 19:33
INTEL 1, no wiesz, jak to brzmi w Twoich ustach: "boję się, że się zabiję". :)
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez hasselti 22 mar 2015, 19:39
Najgorsze co moze zrobic człowiek w dołku to puscic sobie romantyczny melodramat.... Film sie skonczyl juz pol godziny temu a ja dalej płacze, wręcz wyje.... I wszystko przez film... :(

Jeszcze jeden taki film i całkowity zjazd, umre przez siebie
Można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.
- Janusz Leon Wiśniewski "Miłość oraz inne dysonanse"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez comatom 22 mar 2015, 19:42
hasselti, podaj tytuł ja ci polece-niby komedia a ja i tak płakałem ale nie ze smiechu
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

przez hasselti 22 mar 2015, 19:44
" Odrobina nieba " - w połowie rozryczałam sie jak dziecko i tak aż do końca filmu, czuje jak mnie rozrywa od środka...

Ten film uświadomił mi, że też za bardzo skupiam sie na sobie nie doceniając bliskich, za bardzo skupiam sie na tym jebanym chadzie,że z obawy przed porzuceniem jeszcze nigdy nie kochałam, bo jak to powiedziała główna aktorka " kto pokocha umierającego człowieka? " tak ja sie usprawiedliwiam " kto pokocha walniętego człowieka? "

Brak słów...
Można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.

przez comatom 22 mar 2015, 19:51
hasselti, jestem pewien ze ktos straci dla ciebie głowe i dusze-skoro dla mnie kobiety traciły głowę a zawsze byłem przeciez walnięty-chyba ze one były walniete bardziej niz ja-jedna z pewnoscia tak :D
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

przez Kot_ 22 mar 2015, 19:58
hasselti napisał(a):Chodzi o leki? nie.
nie czytalem poniższych wypowiedzi, ale jesli chodzi o pytanie robotnicy, to jak najbardziej mozna wpaść w manie po ssri.

-- 22 mar 2015, 18:59 --

O to chyba nie tu gdzie trxeba napisałem, pokickałem wątki.
Ostatnio edytowano 22 mar 2015, 20:00 przez Kot_, łącznie edytowano 1 raz
Kot_

przez hasselti 22 mar 2015, 20:00
8 miesięcy jeden chłopak za mną biegał i co mnie złapał to uciekałam, raz na siłe próbowałam sie go pozbyć i wskoczyłam na kolana innemu na jego oczach i to z taką premedytacją, mimo wszystko on dalej za mną biegał aż w koncu odpuscił. To chyba jedyny chłopak, który mnie kochał naprawdę a ja spierdoliłam wszystko. :)

przez comatom 22 mar 2015, 20:01
hasselti, TO MOZE JESZCZE CIĘ DOGONI TYLKO JUZ NIE UCIEKAJ

przez hasselti 22 mar 2015, 20:05
Teraz to w żadne moje słowo nie wierzy.. mówił, że moje słowa łamią się bardziej niż domki w Etiopii na wietrze. Może to błahe co teraz pisze i durne... ale brak oparcia w kimś wprowadza w jeszcze większe doły a świadomość, że chce sie kogoś bliskiego a nie może przy sobie utrzymać dokłada jeszcze większego bólu. :(

przez comatom 22 mar 2015, 20:24
hasselti, :(

przez Depakiniarz 22 mar 2015, 20:33
U mnie chujnia z grzybnią. Tęsknie za ludźmi ze szpitala i siedzenie samemu w domu nie nastraja /cenzura/ optymistycznie za bardzo. Wczoraj poeksperymentowałem z benzo i alkoholem, zabawa była przednia, nie mogłem pisać na klawiaturze, skojarzyła mi się jakoś z kamykami na plaży czy coś w tym rodzaju, tak krzywo jakoś klawisze wystawały :)

Oto jakie sms wysyłałem do tej kurewskiej Ani :

"Odbierz prsze barzdz0 te literki na telefynie ja bike sie ich taje twarrdsa i wypukla strasznie a klawiatita ti jak kamiienie z jelitkowa uciesja mi literki ni moge ich dogonic pomoz"

889plomienie z treefonu ( na tapecie mam logo z jednej z plyt Mansona) ciskaja na scine p oprzeciwleglej srtonir sir ti wszdgyh oddaja o kilometr w sroneksiezyca i widzialkkem sxis i jego odbiciu licyferai bhaala i elmeka pytsjom sie o mnie co mam o bbbbbklawiatura z kamieni ktore trydnp wcisnac uhhbjbjj w tym samym czasie ale mi sie uda na czsss ..3.........2....1 stsrt!

przez slow_down 22 mar 2015, 20:50
Mam pytanie do ludzi z chad [ja mam chwiejne nastroje także, kiedyś miałam przypuszczenia chad] - czy po ssri można dostać manii?

Można. Ja w hipo wpadłem przez leki SSRI.

Do tvn juz dawno napisane, jestem w kontakcie

Obawiam się, że akurat TVN nie będzie o tym mocno trąbić, TVN trzyma sztamę z PO, a wiadomo - szpital w którym panują skandaliczne warunki to wina rządu. Bardziej biłbym do TVP albo RMFu, ci drudzy lubią takie skandale ;)
slow_down

przez INTEL 1 22 mar 2015, 21:29
Depakiniarz napisał(a):. Wczoraj poeksperymentowałem z benzo i alkoholem, zabawa była przednia, nie mogłem pisać na klawiaturze, skojarzyła mi się jakoś z kamykami na plaży czy coś w tym rodzaju, tak krzywo jakoś klawisze wystawały :)

Ty jesteś cuuudownie poryty :D :D :D
...nie mam podpisu...

Sortuj wg