CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez halux 15 mar 2015, 20:10
a ja bym sobie poskakał trochę, ale gdzie takiej szukać jak się mieszka w dziurze zabitej dechami . Może tu jest jakaś niewiasta chętna na spotkanie z podobno niebrzydkim 22 latkiem:P :lol:
No pain, no gain

przez slow_down 15 mar 2015, 20:44
Wbrew pozorom czaty regionalne nie są takie złe, mnie kilka razy udało się wyrwać na nich jakieś panny ;) A i swój pierwszy seks też w ten sposób zaliczyłem - z laską poznaną na czacie :P Obecnie potrzeb seksualnych nie mam - i bardzo dobrze - z tych samych powodów, co Jack. Nie wywalam na nie kasy, nie doznaję zawodów i nie mam moralnych kaców, gdy coś nawywijam :P
slow_down

przez Nicholas1981 15 mar 2015, 22:18
A ja mam, znaczy potrzeby mam. Wprawdzie nie takie jak w manii, ale jednak... na szczęście jestem w stałym związku i mogę swoje potrzeby realizować :D
Nicholas1981

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zima 15 mar 2015, 23:18
wszystko nudne
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez hasselti 15 mar 2015, 23:22
A ja mam cały czas ochotę.. jeszcze nie było dnia ani godziny, bym nie miała chęci na seks. Nawet, kiedy mam obniżony nastrój i jestem w depresji to jedyne o czym myślę to seks. Jak nie mam z kim to sama rozładowuje napięcie, a po wszystkim siedzę i ryczę, gorsze myśli samobójcze itd. I wszystko przez orgazm. Takie napięcie schodzi i większy dół. Jednak mimo wszystko dalej mam ochotę. Nie rozumiem dlatego tego problemu u niektórych, brak zainteresowań podczas zaburzeń depresyjnych itd... U mnie zawsze popęd taki sam. I to wkurzające. ;/ :(
Można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.
- Janusz Leon Wiśniewski "Miłość oraz inne dysonanse"

przez Nicholas1981 15 mar 2015, 23:22
zima, umów się z haluxem. Nie będzie ci nudno :D
Nicholas1981

przez halux 15 mar 2015, 23:25
No ja chętnie :D
No pain, no gain

przez hasselti 15 mar 2015, 23:27
Czy wy też po orgazmie płaczecie? Bo ja dość często i nie wiem z czego to wynika. Wielu partnerów się mnie pyta co mi jest, a ja po prostu płaczę, a nawet wyje i nie wiem dlaczego. Ma ktoś tak?
Można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.

przez Wolfx 15 mar 2015, 23:27
INTEL 1,
Chłopie naprawdę zajmij się pisaniem,jesteś świetny,chętnie bym poczytał jakiś Twój kryminał z wątkiem erotycznym :-)
Wolfx

przez INTEL 1 15 mar 2015, 23:33
...moje życie to kryminał :D
Ze znaczącymi elementami dramatu psychologicznego :D
...nie mam podpisu...

przez zima 15 mar 2015, 23:36
hasselti, przybij pionę! Nicholas1981, nie bo to dzieciak, a ja (cenzura) zeby ktos sie na mnie uczył.
jestem zla. z nudów chyba wezmę benzo. co za nudy. hasselti, ryczysz po seksie bo spada Ci poziom czegos tam, bierz leki.
ja chyba dodatkowo musze do kazdych bor (cenzura) czy tam brom, juz nie pamietam.
Nicholas1981, zajmij się swoją babą a nie na forum siedzisz! :P o tej porze uprawia się co innego niz pisaninę.
nuddyyy!!!!
Obrazek
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez hasselti 16 mar 2015, 11:37
Mój dół trwał tylko weekend. Pognałam szmatę. Obudziłam sie o 6 - poranny trening, skończyłam o 9. Mam niesamowity nastrój, chodze nakręcona jak w zegarku, tyle planów mam na dziś, że hooohooo. Jednak kocham życie! :lol: :lol: :lol:

Btw. czytając to co pisałam i myśląc o wczoraj to mam niezłą beke. Miałam myśli samobójcze i ryczałam w kącie, chcąc nażreć się jakichś tabletków a dziś mam z tego taki ubaw, że śmieje się sama z siebie, jakie to było idiotyczne. Jestem nienormalna :DD

przez Wolfx 16 mar 2015, 12:49
hasselti,
Jakieś endorfiny się uwolniły,powodzenia :-)
Wolfx

przez Widmo 16 mar 2015, 14:22
hasselti napisał(a):Mój dół trwał tylko weekend. Pognałam szmatę. Obudziłam sie o 6 - poranny trening, skończyłam o 9. Mam niesamowity nastrój, chodze nakręcona jak w zegarku, tyle planów mam na dziś, że hooohooo. Jednak kocham życie! :lol: :lol: :lol:

Btw. czytając to co pisałam i myśląc o wczoraj to mam niezłą beke. Miałam myśli samobójcze i ryczałam w kącie, chcąc nażreć się jakichś tabletków a dziś mam z tego taki ubaw, że śmieje się sama z siebie, jakie to było idiotyczne. Jestem nienormalna :DD

Najprawdopodobniej masz szybka zmiane faz (zreszta wspominalas o tym) a teraz wchodzisz na gorke.
Mniej rozpedzaj sie i wyluzuj. Postaraj sie zwolinic, nie bierz na siebie za wiele obowiazkow, planow i zamierzen.
Inaczej znowu po takim zrywie przyjdzie dolek.
Staraj sie swiadomie zwolinic swoje codzienne zycie.
A jesli bedzie potrzeba i to cos wiecej nioz drobny wyskok to potrzebujesz leku, ktory temu lepiej zaradzi.

Depresja jest pewna konsekwencja hipomanii/manii. Pozbywajac sie hipomanii/manii chronimy sie w pewnym sensie przed przyszla depresja.
Hipomania/mani to pozyczka, chwilowka wzieta na strasznie lichwiarski procent. Nieoplaca sie.
Niestety czesto podswiadomie popelniamy ten blad.

-- 16 mar 2015, 14:08 --

slow_down napisał(a):Wczoraj na sen wziąłem kwetiapinę, ponoć z litem nie powinno się łączyć.

Skad ta opinia?
Bralem lit i kwetiapine 25mg na sen i dobrze mi sluzyla.
O ile pamietam co jakis czas ktos pisze o takim polaczeniu.
Zreszta polaczenie to jest opisywane w literaturze np.
http://fpn.ipin.edu.pl/aktualne/2011/3/artykul%2003.pdf
(...)Stwierdzono również lepszy efekt profilaktyczny
po dodaniu kwetiapiny do monoterapii litem
lub walproinianem (Suppes i wsp., 2009).(...)

Sortuj wg