CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez marwil 05 mar 2015, 00:15
Zima, poczekaj, aż Bode podje Wellbutrinu.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Bode Miller 05 mar 2015, 00:17
Fota w dziale poznajmy się pod pseudonimem _Jack_
Bode Miller

przez zima 05 mar 2015, 00:24
Bode Miller, ale gdzie???nic tam nie ma!!!!!

-- 04 mar 2015, 23:24 --

:why: :why: :why: :why: :why:

-- 04 mar 2015, 23:38 --

Obrazek
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wolfx 05 mar 2015, 08:31
INTEL 1, Ty huju ze śląska(żarcik)zaczynam być też skurwysynem wypranym z uczuć :-)
Wolfx

przez Lord Kapucyn 05 mar 2015, 09:15
U mnie "szamanka" stwierdziła spektrum ChAD, ale ze mnie taki ChADowiec jak z koziej dupy trąba, więc się nawet tu nie wypowiadam.

Nasunęło mi się tylko teraz jak wczoraj jechał ze mną w pociągu gościu na ostrej "górce"- ogólnie miał tysiąc pomysłów na sekundę-gdzie,co,jak, był w zajebistym nastroju, śmiał się sam do siebie(nie był pijany, nie było czuć woni alko), tylko spokojnie sobie sączył jednego browara nie przejmując się "sofistami", nonstop gadał, z wszystkim wokół chciał zagadać, żalił się, że nie ma zimy, bo dopiero co synowi kupił narty, co z tą pogodą, wiosna za oknem, a on nie może pójść na grzyby bo marzec, ciągle gadał jak to mu się chce ruch.ać, słuchał na full vol. szlagierów sprzed 20 lat, w ogóle myślał, że jedzie do torunia, a jechaliśmy do łodzi, potem gadał, że robi sobie podróż przez całą Polskę(nie miał bagażu), pytał czy w Łodzi są kafejki internetowe, bo musi sobie wziąć z 3kafle kredytu przez neta bo chce natychmiast jechać nad morze, pytał ile kwaterka kosztuje, jak mu ludzie powiedzieli, że tysiąc, to powiedzial, ze dla pewnosci pożyczy 5tysiecy.

Z jednej strony fajnie takiemu, że ma wyjebane na wszystko, ale z drugiej przeraziło mnie oblicze skrajnej manii i jej konsekwencje.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Nicholas1981 05 mar 2015, 09:48
Dark Passenger, znam takie stany z autopsji. A jeździłem z miasta do miasta taksówkami :) ten stan to jeszcze bywa przyjemny, człowiekowi się wydaje, że ma kasy jak lodu, jest błyskotliwy, podrywa dziewczynki i jest bogiem. Gorzej jak dochodzi psychoza - strach, że chcą zabić, okaleczyć. Zaczyna się uciekanie przed "nimi", wyimaginowanymi wrogami z przestrzeni kosmicznej. No i potem, kiedy wszystko wraca do normy - często bilans strat człowieka nieco przytłacza :(
Nicholas1981

przez refren 05 mar 2015, 18:11
A ja ostatnio u siebie na studiach podejrzewałam, że dziewczyna ma CHAD, przez cały wykład komentowała na bieżąco to, co mówił wykładowca z uśmiechem od ucha do ucha i przekonaniem o własnej błyskotliwości, kończyła zdania, zgadywała myśli... Tak co średnio co dwie minuty. I tak samo na innych zajęciach. Myślałam że ją zabiję. Ale może zboczenie "zawodowe" i teraz wszędzie będę widzie CHAD.

Dark Passenger napisał(a):U mnie "szamanka" stwierdziła spektrum ChAD, ale ze mnie taki ChADowiec jak z koziej dupy trąba, więc się nawet tu nie wypowiadam.

No ja też spekrtum albo dwójka. Stan mieszany miałam po odstawieniu wenlafaksyny, zwyżkę nastrojów mam po SSRI, a niepokój ruchowy pierwsze dwa razy miałam po rispeloepcie, trzeci po sulpirydzie, a potem się chyba układ nerwowy nauczył tak reagować. Strach się leczyć.

A dziś nie mogę się kompletnie skupić na pracy, co chwilę chce robić co innego, nie mogę się dłużej zatrzymać na jednym. Nie cierpię przy tym, najwyżej mnie wywalą z roboty...
:?

przez kazimierz61 05 mar 2015, 18:31
Mój ChAD daje osobie znać coraz bardziej, to jemu przypisuję te kłótnie co drugi dzień, między tym zastanawiam się jak z tego wyjść i przeżywam koszmar, martwię się o tą całą sytuacją w domu, ogarnia mnie beznadzieja.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Bode Miller 05 mar 2015, 19:29
U mnie w bloku jest dobry patent na zajebanie się. Żeby skoczyć na główkę z 4 piętra to nie trzeba wchodzić na dach bloku i z niego skakać tylko można to zrobić wewnątrz bloku :). Rozpiętość przestrzeni jest bardzo szeroka a schody idą po środku. Tylko problem w tym ,że jest to niestety 4 piętro. W dodatku sąsiad na 4 piętrze ma fajną ławeczkę przy poręczy z której można się odbić. Dobrą opcją jest też powieszenie się na drabince od wejścia na dach. Kiedyś jak wyszedłem ze szpitala to nawet próbowałem zawisnąć. Chyba ze 30 minut ze sobą negocjowałem, ale miałem wrażenie ,że przetrącę sobie kręgosłup i nie mogłem się puścić na samym pasku chyba nie byłbym zdolny się zajebać.
a ze spraw poza zdrowotnych to zamknęli idola prawilnych gimnazjalistów. Prawdopodobnie świadek koronny go pomawia.
http://www.tvp.info/19112567/bonus-rpk- ... -marihuany
Bode Miller

przez refren 05 mar 2015, 20:47
The rest is silence
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez INTEL 1 05 mar 2015, 20:53
Z tego co czytam zeznania koronnego to jedyny dowód...
Ciekawe skąd te wydumane ilości "wprowadzonych do obrotu" dragów, skoro nigdy kolesia z niczym nie złapali i niczego u niego nie znaleźli...
Takim sposobem można komuś zrobić zarzut wprowadzenia kilku ton do obrotu....
Skąd ja to znam....
Nie żebym był czysty, ale nigdy niczego mi nie udowodniono poza pomówieniami koronnego.
Ostatnio , po kolejnych latach "przypomniał" sobie że kupił ode mnie kilkanaście kilogramów ( "prawdopodobnie kradzionego" ) mięsa i byłem znów na komendę wzywany.... wyśmiałem milicjantów. Ciekawe kiedy oskarżą mnie o to , że w 1997 roku zapaliłem paiperosa w ktorym "prawdopodobnie" była marihuana.
Milicja podsuwa mu coraz bardziej absurdalne niewykryte sprawy do podpisania i pomawiania.
Komedia z tragicznym zabarwieniem .
Jack czwarte piętro za nisko. Ja bym się nie zdecydował. Ja mam upatrzony od lat blok 11 piętrowy obok ktorego jest od razu betonowy parking... Tu raczej nie byłoby lipy. Chociaż niepewnośc pozostaje. Czołówka z tirem to mój faworyt zaraz obok strzelenia sobie w mordę z "dziewiątki" z tym że o szybki samochód łatwiej niż o "dziewiątkę"

Widmo odniosę się do Twoich pytań może jutro. Cały czas myślę jak by rzecz całą czytelnie i obrazowo ując
Dziś pęd do samobójstwa stracił wyraziste zabarwienie. Tym nie mniej z pewnością wnet wywrócę swoje życie do góry nogami. I powiem Wam, że typowo po chadowsku do tego podchodzę . Rozpiętość ewentualnych wydarzeń zaczyna się na wyjeździe na wojnę ( gdziekolwiek- byle było grubo i mile widziane były zbrodnie wojenne), a kończy na wstąpieniu do klasztoru...
I wszystko co znajduje siię pomiędzy również jest możliwe.... Poza puchą. Po moim trupie.

Wolfx brak uczuć jest moim zdaniem w miarę skutecznym sposobem ochrony przed kompletnym szaleństwem. Jest ...nie wiem jaki. Przyjemny? Nie bardzo. Mile widziany? Już lepiej.
...nie mam podpisu...

przez Bode Miller 05 mar 2015, 23:07
tutaj jeszcze większa patologia

Bode Miller

przez zima 06 mar 2015, 00:12
Bode Miller, Obrazek
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez marwil 06 mar 2015, 00:16
Wchodź na zapiecek ;) Dark Passenger, .. Słusznie prawi Nicholas1981,
Z opisu wynika, że mania, ale jeszcze nie najgorsza jej wersja, czyli psychotyczna.
Zaczyna się niewinnie, pózniej odpał, jak u kolegi w pociągu, podmianka na napęd z dysforią i obniżonym nastrojem i często urojenia czyniące właściwym wariatem.

Spoko Intel, że puszcza:) To i zrewiduj zakusy spowodowane tym najgorszym.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

Sortuj wg