CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bode Miller 23 lut 2015, 19:19
Mam tygodniowy przymusowy urlop. Dzisiaj skorzystałem z okazji i byłem w Placówce do spraw Niepełnosprawności. Pobrałem druczki do podbicia grupy na umiarkowaną. Nic się nie ma do stracenia a zawsze można spróbować.
Bode Miller

przez S jak... 23 lut 2015, 19:35
INTEL 1 napisał(a):A jak teraz wygląda sytuacja z córką?
Co do wkurwieniaa to ja jestem stale, bez wytchnienia. Kosztuje to strasznie dużo energii. .

Dzięki odpowiedniemu leczeniu wszystko jest OK. Do tej pory dziękuję bogu, że nie leczyłam jej wg. zaleceń warszawskich lekarzy. Przez rok jeździła na wózku inwalidzkim, później poruszała się przy pomocy kul. Ale dziś jest 100% sprawna.Jedyny minus całej historii to, to że z dużym prawdopodobieństwem w wieku lat 50 będzie miała endoprotezę.
Nie wiem jakie rokowania są u Twojego syna, ale może warto pomyśleć o indywidualnym nauczaniu. Moja przez rok nie chodziła do szkoły. Nauczyciele przychodzili do domu.

A wkurwienie kosztuje strasznie dużo energii. Niestety u mnie przy stanie mieszanym
to norma i już ledwo ciągnę.
Ale na stare lata robię się coraz bardziej odważna. Już nie tableteczki, ale sznureczek chodzi mi po głowie. :twisted: Ależ człowiek ma zrypany mózg! Mimo świadomości, że na 100% tego nie zrobię wciąż o tym myślę.
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

przez dariusz1990 23 lut 2015, 20:50
witam wszystkich u mnie do niczego myslalem ze złapalem pana boga za nogi.Tymczasem jestem bliski konca.mam 3 paki Clona.sadzicie ze starczy?
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez devnull 23 lut 2015, 21:06
marwil napisał(a):Wolfx, Bezdomni, to jedyni u nas naprawdę wolni i często szczęśliwi ludzie.

zgadzam się, nie dziwię się wielu z nich z decyzji jakie podjeli, niestety też często są to ludzie głęboko nieszczęśliwi,
chyba jednak większość.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez INTEL 1 23 lut 2015, 21:09
dariusz1990 napisał(a):witam wszystkich u mnie do niczego myslalem ze złapalem pana boga za nogi.Tymczasem jestem bliski konca.mam 3 paki Clona.sadzicie ze starczy?

Nie starczy :D
Co jest. Wenla przestała działać? Działała w ogóle jakoś?
Co sie dzieje?
...nie mam podpisu...

przez devnull 23 lut 2015, 21:10
S jak... napisał(a):Ależ człowiek ma zrypany mózg! Mimo świadomości, że na 100% tego nie zrobię wciąż o tym myślę.

Ja identycznie, idę na spacerze i nagle czuję mega głęboki bezsens WSZYSTKIEGO, pojawia się totalny cynizm,
przygaszona irytacja, stłumione lekami emocje, czemu się tu dziwić, chodzimy na lekach, które są dla Nas
takim cywilizowanym kaftanem bezpieczeństwa.

Sam zupełnie nie wiem, czy warto chodzić na totalnej znieczulicy lekami i jednocześnie być mentalnym zombie
ze świadomością dziecka z zespołem downa, czy bez leków poddać się irytacji i agresji, ale to szybko mnie wykończy...

-- 23 lut 2015, 21:11 --

dariusz1990 napisał(a):witam wszystkich u mnie do niczego myslalem ze złapalem pana boga za nogi.Tymczasem jestem bliski konca.mam 3 paki Clona.sadzicie ze starczy?

Oczywiście, że starczy, nawet na jakieś 3 miesiące terapii.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Wolfx 24 lut 2015, 00:22
marwil,
Ja to dobrze wiem :-)
Wolfx

przez Łapa 24 lut 2015, 19:22
Moje dziecko wreszcie powstało :)
http://chorobaafektywnadwubiegunowa.pl/
Jest tam między innymi wymieniona książka INTELa czy blog Depakiniarza.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez INTEL 1 24 lut 2015, 19:31
Łapa - GRA-TU-LA-CJE !!
Fantastycznie to wygląda.
Okazuje się, że faktycznie brakowało strony z kompilacją wiedzy.
Ze swej strony proponuję wspólpracę. Mogę pisać rozprawki, artykuły i tak dalej. Wyszukiwać i redagować informacje, tak aby były przystępne i skondensowane.
Dawaj tylko jakieś wytyczne.
Co do tantiem, to sie dogadamy :D Ale ja, jako wyróżniony przez Ciebie pisarz nie schodzę poniżej 10 zł za literę tekstu :D
Jeszcze raz-gratulacje !!!
...nie mam podpisu...

przez Łapa 24 lut 2015, 19:42
Dzięki :D
Oczywiście wszelka współpraca mile widziana, trzeba będzie dodać dział newsy i tam wrzucać wszelkie nowości nt. ChAD, oczywiście płacenie współpracownikom wchodzi w grę, acz pewnie byłaby to "szara strefa" :P
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Bode Miller 25 lut 2015, 01:26
Dzisiaj byłem w Warszawie. Odwiedziłem biuro w którym kiedyś pracowałem i swoje mieszkanie. Aż łezka w oku się zakręciła jakie to fajne czasy były. Sporo się zarabiało. Były cele, perspektywy. Szalone weekendy. Czułem ,że żyje chociaż robiło się dużo głupich rzeczy. Szkoda ,że to wszystko zostało przekreślone przez F33 i każdy dzień w przyjebanym stanie. Choroba i bezsilność to najgorsze co może człowieka spotkać. Z dwojga złego wolałbym skończyć tak
Obrazek
niż tak
Obrazek
Bode Miller

przez Wolfx 25 lut 2015, 02:51
Łapa,
Gratuluję również jutro się zapoznam :-)
Robert miło będzie na stronie Łapy poczytać Twoje ,,lekkie pióro,, :-)-coś mi obiecałeś wczoraj na FB :-)
Jack musimy przyśpieszyć Twój przyjazd do mnie,może śląskie powietrze Ci posłuży :-)
Jutro pędzę do lekarza po spadochron i cztero-tłoczkowe ceramiczne hamulce Brembo:-)
My psychole musimy trzymać się razem:-)
P.s pomimo nadchodzącej ,,górki ,, ogarniam :-)
Trzymajcie kciuki żebym nie nabrał prędkości TGV......
Wolfx

przez marwil 25 lut 2015, 11:12
Wolfx, jeśli czujesz zwyżkę, to odpuść sobie jazdę na motocyklu, a w wersjach na 4 kółkach - grubsze dywaniki pod pedał gazu. Wiem, że wiesz o co mi chodzi.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Nicholas1981 25 lut 2015, 12:01
marwil napisał(a):Wolfx, jeśli czujesz zwyżkę, to odpuść sobie jazdę na motocyklu, a w wersjach na 4 kółkach - grubsze dywaniki pod pedał gazu. Wiem, że wiesz o co mi chodzi.

Też mu to mówię - u mnie zwyżka + motocykl = wypadek i do tej pory nie do końca sprawny :(
Nicholas1981

Sortuj wg