CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez INTEL 1 16 lut 2015, 23:33
Bode Miller napisał(a):INTEL 1, wracam :). Moja absencja była spowodowana czymś innym. Po prostu chciałem odpocząć od nawijania i czytania o chorobach i całym tym syfie. Okazało się ,że te Forum to jest taka moja spuścizna, która ciągle mnie trzyma i mimo wszystko ciężko mi je opuścić, bo jednak brałem udział w dyskusjach 4 lata. Nie wiem czy będę się udzielał tak aktywnie jak wcześniej, ale niech takie konto sobie będzie. Powiedzmy ,że przechodzę na wcześniejszą emeryturę :D. Co do mojego Bloga to sam nie wiem jak to się stało. Po prostu zahaczyłem o ten wątek i zacząłem się udzielać w dyskusjach. Potem stwierdziłem ,że swoje posty będę pisał w formie opisu minionego dnia i jakoś tak poszło :).
Co u mnie? Samopoczucie bez zmian. Próbuje trochę ćwiczyć w mojej pokojowej siłowni, ale nie ukrywam ,że jest ciężko i robię to czasem na odpierdol i z niechęcią. Oglądałem sporo transmisji sportowych. Całe Mistrzostwa w narciarstwie alpejskim i łyżwiarstwie szybkim i trochę meczyków. W najbliższy piątek mam rozprawę w sądzie w sprawie renty, która z góry wydaje się dla mnie przegrana, ale będę się jeszcze odwoływał, bo mój lekarz prowadzący stwierdził ,że ten Biegły powypisywał jakieś bzdury. W Zusie na komisji wystarczy ,że powiesz ,że kiedyś spożywałeś alkohol to już będą ciągnąć wątek i zrobią z Ciebie alkoholika. Polecam wam film o Borysie Jelcynie. Chorował na cyklotymie tak jak Churchil. Dużo pierdolą o jego chorobie w tym filmie. Tu jakby co link. Props :)
https://www.youtube.com/watch?v=xG5Jc2fjEUY

Witaj Synu marnotrawny !! :D
Co do ćwiczeń, to czasami warto odżałować trochę kasy na siłke. Nawet jak bardzo sie nie chce, nawet jak zdychasz , ale jesteś w stanie na ową siłkę dotrzeć- jest juz potem z górki. Wiesz- wspólzawodnicto, rywalizacja i ..... dupeczki przed ktorymi wypada się prężyć :D
Właśnie pije. Jestem w okowach kłopotów tak strasznych, że będę od dzisiaj golił już głowę co kilka dni. Boję się wysypu siwych włosów.
Zbieram się do opisania srogich terminów, ale nie potrafię znaleźć słów.
Co do Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim.
Ja pierdoole!!! Nie śledzę jakoś specjalnie tych sportów, ale jakość i trudnośc tras zjazdowych poziom narciarzy i przede wszystkim narciarek z przepięknymi dupeczkami dosłownie mnie zmiażdżył !!! Niechętnie musze przyznać , że Ameryka rządzi jeżeli chodzi o profesjonalizm organizacyjny.
Uważaj cobyś nie wywinął salta na głowie niczym mister Miler na zjeździe :D
...nie mam podpisu...

przez Nicholas1981 16 lut 2015, 23:53
Czy Bode Miller to Jack?
Nicholas1981

przez INTEL 1 16 lut 2015, 23:59
Jack Miller
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bode Miller 17 lut 2015, 00:10
INTEL 1, to był supergigant :). Kocham narciarstwo od dziecka. Vail stanęło na wysokości zadania. Zresztą jest to ważny punkt na narciarskiej mapie świata, ale i tak nic nie przebije Kitzbuehel. Współczuje Ci tej sytuacji. Kutasówa na maxa. Próbuje się wczuć w twoją skórę i nie wyobrażam sobie jak bym się odnalazł na twoim miejscu.
Nicholas1981, tak to ja :)
Ogólnie dzięki ,że mnie tak miło z powrotem przyjeliście :). Jednak nie żałuje ,że powróciłem :).
Bode Miller

przez INTEL 1 17 lut 2015, 00:25
...aaaa supergigant...
Dziury w mózgu pozwalają mi tylko pamiętać że były "mistrzostwa świata w narciarstwie" :D
A tak na marginesie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Anna Fenninger
...nie mam podpisu...

przez marwil 17 lut 2015, 06:30
Hej Jack Miller:
Wczoraj w "stonce" widziałem kijki do nordica, wspomniałem o Tobie z rozrzewnieniem.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Wolfx 17 lut 2015, 08:34
Jack patusie :-)
Wolfx

przez hasselti 17 lut 2015, 10:07
Wyrzucaja mnie ze szpitala, nawet tu mnie juz nie chca. 4 dni wow, fajna obserwacja. Idioci. Mowia, ze za dobrze sie tu czuje i nie ma sensu mnie trzymac. Pozaluja tego.
Można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.
- Janusz Leon Wiśniewski "Miłość oraz inne dysonanse"

przez Widmo 17 lut 2015, 10:31
Jack,
W sumie INTEL w pewnym sensie dobrze Ci wygarnal, co nie znaczy zebys w ogole sie tu nie pojawial.
Przy okazji sportowania mam wrazenie, ze nawet rekreacyjne uprawianie sportu, jakis wysilek fizyczny czasami dobrze dziala poniewaz aktywizuje a czasami nawet za bardzo pobudza. Czasami zas zmeczenie chyba zle wplywa i wywoluje depresyjny nastroj.
Ktos sie nad tym zastanawial?

hasselti,
Ty tu mi sie nie uzalaj i nie obrazaj tylko wracaj do swiata ;)
A nastepnym razem mniej picia i jarania ;), zeby hipo nie nakrecac i bedzie lepiej.

przez hasselti 17 lut 2015, 10:45
Na to wyglada ze tylko ludzi z depresja zamulonych i urojeniowcow trzymaja. A tych, co sie dobrze czuja wyrzucaja jak psow ;d
Można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.
- Janusz Leon Wiśniewski "Miłość oraz inne dysonanse"

przez Widmo 17 lut 2015, 11:02
hasselti,
Zgodnie z narodowym programem dot. zdrowia psychicznego w Polsce
w ogole ma sie odchodzic od duzych psychiatrykow na rzecz otwartych oddzialow
i srodowiskowego leczenia ambulatoryjnego.
Tylko, ze na razie kasy nie ma na to a co najwyzej duzo sie o tym problemie pisze
w prasie.

przez INTEL 1 17 lut 2015, 12:12
marwil napisał(a):Hej Jack Miller:
Wczoraj w "stonce" widziałem kijki do nordica, wspomniałem o Tobie z rozrzewnieniem.

Marwil Ty jesteś NIE-NOR-MAL-NY :D :D
...nie mam podpisu...

przez Bode Miller 17 lut 2015, 17:53
Też kupiłem kijki do nordica w biedrze :). Poki co zamierzam wyluzować trochę ze swoim blogiem. Sprawy prywatne będę zostawiał dla siebie, bo już przestałem być tutaj anonimowy a tym bardziej skumplowałem się z kilkoma użytkownikami forum i mam z nimi stały kontakt. O chorobach też średnio chcę mi się już nawijać, bo przerobiłem już większość leków i siedzę w tym gównie 8 rok. Opiszę tylko w piątek jak szczegółowo wyglądała moja rozprawa w Sądzie. Może ktoś w przyszłości będzie się z was starał o rentkę. Zawsze będzie można posilić się moim przykładem i dowiedzieć się jak to wygląda. Ja zresztą sam jestem ciekaw :).
Anna Feninnger props za poziom sportowy i nieprzeciętną urodę, ale narciarstwo wychowało jeszcze kilka ładnych dupeczek
Obrazek
Obrazek
Bode Miller

przez wrzesień 17 lut 2015, 19:04
Dupeczki fajne, fakt.
my po lekarzu. Miałam rację. Sam sobie zmniejszył dawki o połowę. Czyli to co ja mu zwiększyłam miał zalecone od psycho. Nie ma to jak babska intuicja. Lekarz fajny, długo rozmawialiśmy. Zobaczymy co będzie dalej.

Sortuj wg