CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez JOSE 2 24 sty 2015, 22:17
Widzisz cieciu jak łatwo cię sprowokować. Siedzisz na czacie i szukasz ofiar aby im ubliżyć. Gdybyś był chory na czad przechodziłbyś różne fazy tej choroby. W życiu też tak ubliżasz słabszym, którzy wypiwszy ponad miarę gadali głupstwa? Nie sądzę, na czacie szczególnie dla wariatów jakimi jesteśmy możesz wypisywać różne głupstwa. Chciałbym cię widzieć jak prezentujesz się faktycznie i kim jesteś.
Twoje wpisy zdradzają, że jesteś osobą, która lubi ubliżać anonimowo obcym ludziom.
Nie możesz wziąć na luz???
Dawniej Rambo.

przez marwil 24 sty 2015, 22:23
Luz to ci mogę zrobić w końcowym odcinku jelita grubego frycu.
Jesteś w wieku mojego Ojca, więc na tym by się skończyło - starszych się szanuje.
Napisz jeszcze raz polaczk. Jak Twoi przodkowie? Który stał na wieżyczce, który gazował, który palił.
Łyknij jeszcze setę i szlafen barłogen.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Tańczący z lękami 24 sty 2015, 22:23
macieywwa napisał(a): Mam dziwne przeczucia ze przez cały ten chad jestem juz skonczonym facetem, nawet jesli jakims cudem leki zaskocza, co ja mam zrobic ze swoim zyciem jak wszedzie dookola mnie zgliszcza po moim zyciu z przed fazy depry...nie mam pracy, nie mam pieniedzy, znajomych, zostałem koorwa sam jak pjerdolony wyrzutek, nie znajde juz chyba w sobie tyle siły zeby kolejny raz zaczynac zycie od nowa/ zbyt wiele razy juz to robilem,nie, nie tym razem juz nie mam sily/

mówi się, że jak człowiek upadł na samo dno, to może się już tylko od niego odbić, ale nie wierzcie tym, co zobaczycie w "Na dobre i na złe" "M jak mdłośc" albo na hamerykańskich filmach. Tutaj nie ma happy endu, to sala samobójców...
Właśnie popijam samotnie w swoim pokoju, zamieszkałym od 2mcy. Londyn. Nie mam tu żadnych przyjaciół. Myślałem dziś, aby się porządnie najebać i wyjść na jakąś jebaną dyskotekę. Niestety, obcowanie z tymi ludźmi nawet po alkoholu byłoby ciężkie do zniesienia. Brakuje mi tu spotkań z czubkami, które miałem co tydzień będąc w Poznaniu. Nikt Cię tak nie zrozumie, jak drugi czubek. Piję więc samotnie, /cenzura/ to
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marwil 24 sty 2015, 22:24
Gdybym był chory? - to mnie ubawiłeś.

-- 24 sty 2015, 21:26 --

Tańczący z lękami, Pij Bracie pij...
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Maikus20 24 sty 2015, 22:31
Panowie poczytajcie troche o tym.. i nie traktujcie tego jak "gówna" tylko zagłębcie sie w temat Omegi 3 w DUŻYCH dawkach, nie jednej kapsułki dziennie a 6 czy 10. a

http://www.imma-polska.pl/baza-wiedzy-p ... unowe.html

http://fpn.ipin.edu.pl/aktualne/2008/3/t24z3_4.pdf

http://kulturystyka.pl/omega3-mozg/

^ - Pół roku terapii kwasami omega 3 spowodowało, że na obrazach funkcjonalnego rezonansu magnetycznego widoczny był wyraźny przyrost szarej i białej istoty mózgu. Według prof. Puri to dowód na wpływ tych kwasów na tworzenie, rozwój i regenerację komórek nerwowych.

Tyle że jak ktoś je jedną kapsułke omeg dziennie, to nie ma na co liczyć, dawka to 2000 EPA przeliczając na preparat Gold Omega 3 to 6 kapsułek codziennie, omegi rozkręcają sie wolno więc potrzeba 1-2 miesięcy zeby zaczeło działać.

-- 24 sty 2015, 21:40 --

W pierwszym linku na samym dole macie odnosniki do wyników badań różnych lekarzy itd żeby nie było że gość sobie to z palca napisał. Zresztą możecie pogoglować troche o omedze :) Warto spróbować wszystkiego :)
Maikus20

przez JOSE 2 24 sty 2015, 22:42
Tańczący żyłem tam dwa lata, rozumiem Cię.
Marwil polskiej wódki nie piję, zbyt często jest fałszowana i rozlewana w garażach. Co do twych wpisów to podziwiam twój intelekt, oby tak dalej.
Napisałeś coś o mym wieku - dożyj go jeżeli jesteś chory.
Kiedyś Robert pod wpływem alkoholu napisał stek bzdur za które został zbanowany. Jedyną osobą która się za nim wstawiła byłem ja. Napisał tekst nie w naszym dziale. Poszukałem ten wpis i mocno pokłóciłem się z moderatorem tłumacząc, że czadowcy tak mają i jak Robert wytrzeżwieje to znowu będzie chciał pisać. Miałem rację, pisze do dziś. Był już wtedy intelem.
Marwil co do operacji które mi proponujesz jestem za, możemy się spotkać. Tylko nie zabieraj z sobą ostrych narzędzi cieciu.
Dawniej Rambo.

przez Tańczący z lękami 24 sty 2015, 22:45
Maikus20, przyjmuje ok 1000 EPA i 800 DHA codziennie regularnie od ok 2 lat i...gówno to daje, ale biorę, bo tonący wszystkiego się chwyta. PS. Nie byłem tylko na hipnozie i u egzorcysty

-- 24 sty 2015, 21:46 --

marwil, Twoje zdrowie :P
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez _Jack_ 24 sty 2015, 22:49
marwil, w rurki to nie. Pedałem nie jestem. Chodzę w baggach i w tych spodniach jest mi /cenzura/ najwygodniej. Ogólnie lubię się odchudzać. Jakoś mnie to jara i to mój sens życia :).
JOSE 2, banicja się nie skończyła. Prawilnie przypominam Ci o twoich obowiązkach.
Obrazek
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez marwil 24 sty 2015, 22:51
Jose, także jako dobry Crześcijanin - Polak- wierzący w niepokalaną Maryję wybaczam Ci te pijackie wpisy. Obyś nie musiał się nadstawiać moderatorom. I postaraj się nie wkurwiać więcej.

przez INTEL 1 24 sty 2015, 22:55
Maikus20 napisał(a):Panowie poczytajcie troche o tym.. i nie traktujcie tego jak "gówna" tylko zagłębcie sie w temat Omegi 3 w DUŻYCH dawkach, nie jednej kapsułki dziennie a 6 czy 10. a

http://www.imma-polska.pl/baza-wiedzy-p ... unowe.html

http://fpn.ipin.edu.pl/aktualne/2008/3/t24z3_4.pdf

http://kulturystyka.pl/omega3-mozg/

^ - Pół roku terapii kwasami omega 3 spowodowało, że na obrazach funkcjonalnego rezonansu magnetycznego widoczny był wyraźny przyrost szarej i białej istoty mózgu. Według prof. Puri to dowód na wpływ tych kwasów na tworzenie, rozwój i regenerację komórek nerwowych.

Tyle że jak ktoś je jedną kapsułke omeg dziennie, to nie ma na co liczyć, dawka to 2000 EPA przeliczając na preparat Gold Omega 3 to 6 kapsułek codziennie, omegi rozkręcają sie wolno więc potrzeba 1-2 miesięcy zeby zaczeło działać.

-- 24 sty 2015, 21:40 --

W pierwszym linku na samym dole macie odnosniki do wyników badań różnych lekarzy itd żeby nie było że gość sobie to z palca napisał. Zresztą możecie pogoglować troche o omedze :) Warto spróbować wszystkiego :)

Bardzo mi przykro....ale zmierzasz tam skąd ja z wielkim zawodem wracam.
...nie mam podpisu...

przez Maikus20 24 sty 2015, 22:59
Czyli kicha.. chciałem pomóc akurat zmagam sie z czymś innym i tak zacząłem czytać o róznych suplementach i wpadłem na ta omege więc chciałem sie podzielić :/
Maikus20

przez JOSE 2 24 sty 2015, 23:06
Żyjecie tylko tym co piszecie na forum??? Współczuję wam ciecie, większość z was idiotów popełni samobójstwo (czadowcy) reszta zidiocieje. Chcę być zbanowany, z bandą idiotów nie chce mi się już podzielać moimi doświadczeniami.
Marwil pedale, cioto i idioto pozdrawiam cię cieciu polaczku. Cała Europa dogada się z Putinem, wy polaczki pozostaniecie sami gówniarze.
Będziecie służącymi lub zwykłymi wyrobnikami w Unii Europejskiej.
Do zobaczenia w piekle polaczki.
P.S. Proszę o zlikwidowanie mego konta administrację forum.
Drugie P.S. Robert nie zabijaj ludzi samochodem tak jak masz zamiar i jak wielokrotnie o tym pisałeś. Chyba to coś gorszego niż me obelgi?
Żegnajcie ciecie.

-- 24 sty 2015, 22:06 --

Żyjecie tylko tym co piszecie na forum??? Współczuję wam ciecie, większość z was idiotów popełni samobójstwo (czadowcy) reszta zidiocieje. Chcę być zbanowany, z bandą idiotów nie chce mi się już podzielać moimi doświadczeniami.
Marwil pedale, cioto i idioto pozdrawiam cię cieciu polaczku. Cała Europa dogada się z Putinem, wy polaczki pozostaniecie sami gówniarze.
Będziecie służącymi lub zwykłymi wyrobnikami w Unii Europejskiej.
Do zobaczenia w piekle polaczki.
P.S. Proszę o zlikwidowanie mego konta administrację forum.
Drugie P.S. Robert nie zabijaj ludzi samochodem tak jak masz zamiar i jak wielokrotnie o tym pisałeś. Chyba to coś gorszego niż me obelgi?
Żegnajcie ciecie.
Dawniej Rambo.

przez INTEL 1 24 sty 2015, 23:12
JUHUUUUU !!!
Nareszcie cos się dzieje. Lecz powiem jedno i Moderatorzy powinni mnie z racji stażu choć troszkę posłuchać.
TO JEST FORUM DLA WARIATÓW, A ZWŁASZCZA TEN WĄTEK, KTORY JEST DLA WARIATÓW NAJBARDZIEJ I RZĄDZI SIĘ SWOIMI PRAWAMI.
Dlatego można tutaj sobie pozwalać na dużo więcej niż w innych tematach. Mam wrażenie że Modzi często przymykają na nas oko o ile świrujemy w "swoim " temacie.
Nie banujecie JOSEgo mimo że tak bardzo tego chce.
Kiedy wariaci stąd znikną to temat zrobi się nudny jak pizda i niektorzy z nas mogą popełnić w końcu samobójstwo wynikające z braku kontaktu ze współpierdolniętymi :D

-- 24 sty 2015, 23:16 --

Maikus20 napisał(a):Czyli kicha.. chciałem pomóc akurat zmagam sie z czymś innym i tak zacząłem czytać o róznych suplementach i wpadłem na ta omege więc chciałem sie podzielić :/

I bardzo dobrze. Trzeba próbować wszystkiego. To święte słowa. Tak więc próbuj. Na pewno nie zaszkodzi ( no może stanowi konta :D ). Czasami jako katalizator poprawy wystarczy odpowiednio silny efekt placebo. Jak zwał tak zwał - ważne są efekty
Nie zrażaj się moją opinią.
...nie mam podpisu...

przez marwil 24 sty 2015, 23:20
Ty bardaszana pokrako Jose cwelu. Masz tu zakaz. Jjesteś starą pijaną rasistowką suką.
Pij Jägeremeister., tylko nie piszcz tu jak rozprawiczana ciota,nie sądzę, żebyś miał odwagę trzeźwy stanąć ze mną twarz w twarz. . Nie zajebałbym Cię, bo jesteś dziadkiem. Daj ze siana, jak napisał słusznie Wolfx.
Goórniku - miałeś kiedykolwiek w rękach łopatę.?

-- 24 sty 2015, 22:24 --

Nie banować - chołubić

Sortuj wg