CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez marutes123 13 sty 2015, 19:54
Witam:)Chciałem jeszcze napisać,że biore leki,lit i sertraline.Prze 5 lat zazywałem leki i nie działały,dopiero po moim nawróceniu zaczeły działac tak jak trza.Druga sprawa jest taka ,że człowiek jak zaczyna sie nawracać,to jeszcze sie gorzej czuje ,bo szatan go traci.Jeżeli komus sie wydaje ,że opętania czy rózne zniewolenia duchowe były kiedyś a nie dzisiaj to sie myli.Od mojego nawrócenia widziałem tyle ludzi co miało podobne doswiadczenia jak ja ,ze szok.Byłem swiadkiem wielu takich zdarzen,dózo gorszych od mojego,gdzie nastepowała taka demonstracja sił demonicznych ,że trzeba było trzymac ludzi,i to normalne osoby których by nikt nie podejrzewał o takie cos,że moze w człowieku siedzieć.To sie nie chce wierzyc w takie historie ,dopiero jak sam człowiek zobaczy na własne oczy.Trzecia sprawa to taka,że byłem pasjonatem książek typu potęga podswiadomosci.Chciałem wszystkich równiez ostrzec przed tego typu książkami,przed róznymi wizualizacjami ,afirmacjami.To nic nie daje tylko wnosi do życia koleine ingerencje demonów.Jężeli jest ktos na tym forum co miał do czynienia z tego typu ksiązkami,z wróżbiarstwem,bioenergoterapią,róznymi czarami,róznymi uzdrowicielami itp. głównie chodzi o okultyzm to ta osoba na 100% ma ingerencje demoniczna i leki tutaj nie pomogą,będzie tylko na chwile momentami lepiej tak jak było u mnie.Wystarczy zwykłe popalanie trawy,przez którą juz sie otwierasz na swiat duchowy.Nie ma letnosci albo 100% za Jezusem i nawrócic sie albo całe zycie bedzie człowiek w tym tkwił.Jezus powiedział ja jestem drogą prawdą i życiem.Nawet nie wiecie jak wspaniałe jest zycie z Jezusem ,jak on prowadzi człowieka przez kazdy dzień.To że wam sie wydaje ,że z tego nie mozna wyjść,to tylko diabeł Wam to robi,bo jest ojcem kłamstwa i oszustwa.Wkłada człowiekowi w umysł myśli żeby go wykończyć.Nie dajcie sie oszukać.W Polsce jest mnóstwo takich osób jak ja,tylko może nie piszą o tym,nie chcą sie ujawnic ,bo chcą juz zapomniec o tym.Tak jak mówiłem juz wczesniej znam wiele takich przypadków.Człowiek mógłby ksiązke napisać.Coraz więcej takich przypadków jest.Przyjaciele wiem co to jest chad,Wiem co człowiek czuje w stanie mieszanym,wiem jak to jest jak po elektrowstrząsach musisz wiele żeczy sie uczyc na nowo.Wiem jaki jest pociąg do alkoholu w tej chorobie jak nie masz juz sił.Tak jak Wam mówie jest tylko jedna droga JEZUS CHRYSTUS Boży Syn,który mnie nie zawiódł,i dał mi nowe życie.Przyjaciele pod koniec lutego w Kołobrzegu jest Szkoła chrystusa która trwa 10 dni.Bedzię tam około 25 osób ,jest ona co 3 miesiące,teraz przypada pod koniec lutego,jeżeli ktoś chce naprawde byc wolnym niech tam jedzie.Dam mu adres i wszystko.Pozdrawim gorąco:)

przez Lusesita Dolores 13 sty 2015, 20:03
marutes123, ja jestem opętana przez demona :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Depakiniarz 13 sty 2015, 20:37
Błogosławiony marutes123 jest pod niebiosa!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez _Jack_ 13 sty 2015, 20:59
Dzień na lekkim propsie. W pracy zrobiłem zajebisty wynik. Kierownictwo mnie pochwaliło. Urojenia okazały się bezpodstawne. Byłem w Galerii kupiłem sobie Liquid i poszedłem na spaghetti. Tyle
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez marwil 13 sty 2015, 21:02
Iruna, zaś tą literą "a" kończą się żeńskie podmioty, coś jak murena- choć tam także są samce.
Ciekawymś jest gościem, lub gościówą, trudno to uchwycić. Maryla.. Cerveza. Trochę jak Krawczyk i Rodowicz, więc prędzej Krzysztof. Czuć, że swoje wiesz. Lubię Widmo. On tu jedyny obiektywny teoretyk. Takowych mieć należy w swoim gronie. Niechaj broni swej naukowej reduty. Czy wie, że pod nią, nad nią i obok niej występuje trzecie oko (bynajmniej nie kakaowe)?

marutes123, sporo wyjaśniłeś. W rodzinie chorzy na ChaD.
Trawką może tylko szarpnąłeś za lejce choroby.
Nie nabijam się z duchowości. Twoje przebieranie nogami w pościeli jako objaw opętania przyjmuję ze zrozumieniem. Miałem wiele barwnjejsze przejścia, lecz zachowałem krytycyzm, a Ty popłynąłeś jak w jakiejś sekcie. Nie potępiam tego, wspominałem, niech każdy orze jak może.
Daje Ci to poczucie kontroli - dobrze.

Ujęło mnie:"... Lepiej nie mieć jednego mózgu, niż dwóch jaj"
Tak są dwie półkule, które dają razem przepołowioną jedną. A tu masz pełne dwie, pełne życia, zdolne rozplenić się przy sprzyjających warunkach po całym globie.

Miałem nie tylko zmiany nastroju.
Ahma przeżywa wiele z tego, czego ja doświadczyłem "zaledwie" kilka miesięcy.
Rozmawiałem z podobnymi jej w szpitalu. Zero krytycyzmu. Brak mi go było również, więc ani mi w głowie nabijać się z opętań, śledzących Toyot w kolorze srebrnym...
Napisrdiliłem się lekko,
Wu ist meine kleine schweine G.?
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Iruna 13 sty 2015, 21:57
Marwil ... To taka ma słabostka "Baskijska" Aaaa... Ubezpiecz włości ;) :pirate:

Co do Widmo ... Zgadzam się w 100%... ma bardzo pożyteczne hobby .
Ausgebombt ...

przez Widmo 14 sty 2015, 10:32
Widze, ze sie o mnie gada :)
I sie wyjasnilo marutes123 bierze takie same leki jakie bralem (choc nie wiem jakie dawki + ja kwetiapine)
Z tym, ze ja nie potrzebowalem "egzorcyzmow".
Nie neguje jednak znalezienia swojej choc specyficznej psychologicznej drogi wyleczenia
Marwil,
Wracajac do dragow to jednym z powodow na NIE jest wlasnie indukowanie chorob psychicznych.
Co gorsze mozna miec pecha i problemy nawet przy sporadycznym zazywaniu.
Z zielskem zas mysle, ze jest jak z alkoholem. Okazyjne zazywanie raczej nie zaszkodzi wiekszosci choc
niektorzy moga miec pecha ale juz np. kilkudniowe ciagi musza zryc mozg - podobnie jak z piciem.
I to nawet komus kto nie jest podatny na choroby psychiczne.
Zabawne tez, ze rozne rzeczy tu piszemy jak sie leczymy co pomaga a co nie a najczesciej opis ten jest
nie pelny i po czasie wychodza nowe fakty.
Coraz bardziej sadze, ze chad i jego leczenie nie jest oderwane od osobowosci, warunkow zycia, a nawet zwyklego losu, szczescia, przypadku.
Iruna,
Widze, ze nie dostrzeglas iruni w mojej wczorajszej wyliczance ;)

przez INTEL 1 14 sty 2015, 13:25
Cześć
Zdycham..
Nie mam siły pisać.
Zrobiłem książce konto na "fejsie"
Kompletnie sie na tym nie znam i w sumie nawet nie chcę. Nigdy nie miałem i nie zamierzam mieć z tego typu portalami nic wspólnego.
Dla ksiązki zrobiłem wyjątek. Wiem, że taki profil można "polubić" i wówczas wszyscy znajomi "lubiącego" są o tym wiekopomnym fakcie informowani. Również wówczas mogą "polubić" i informacja o książce rozprzestrzenia niczym wirus ebola lub według schematu piramidki finansowej lub marketingowej "Amłeja" :D
Tak więc do dzieła moi współplemieńcy
https://pl-pl.facebook.com/people/Rober ... 8536458951
...nie mam podpisu...

przez macieywwa 14 sty 2015, 14:02
koorwa, kolejny antydepresant pod postacia fluoksetyny/słynny prozac/ ktory po 5 dniach zwarzywił mnie do reszty.Jednak nie dla mnie te wynalazki, jedyna nadzieja w licie..moze ten pierwiastek z piekla rodem postawi mnie na nogi a tymczasem czekam na miejsce w ipin i zdycham sobie nadal.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez INTEL 1 14 sty 2015, 14:52
Musiałem zapodać klona.
Jego działanie jest jednak nieprzyjemne. Robi ze mnie debila na miękkich nogach z zaniżonym ilorazem inteligencji. Reasumując- nic przyjemnego. Wczoraj dostałem obłędu do kwadratu. Moja wściekłośc i bezsilność zawsze popycha mnie do paradoksalnych zachowań. Taki autodestrukcyjny ciąg zachowań kompletnie nie zrozumiały dla kogokolwiek.
Straszny, depresyjny, a więc całkowicie paraliżujacy i lękowy napęd prokurujący obłed wysokich lotow.
Nagrałem nawet wczoraj filmik ze sobą w roli głównej w takim stanie. Wyszło nieźle. Przekonywująco, szczerze i przerażająco.
Postanowilem zasiać w sobie wczoraj jeszcze więcej obłędu. Paradoksalny pęd kompletnie w innym kierunki niż rozsądek i doświadczenie nakazuje. Maksymalnie wkurwiona autodestrukcja polegająca na dorzuceniu do obłędnego stanu kilku kaw, energetyka, oraz białka. Obłęd osiągnął pułap tak straszny że az zaczął być przyjemny. To tak jak z bólem u dentysty. W pewnym momencie osiąga pułap ktory już zaczyna być przyjemny. Nikt nas wariatów nie jest w stanie zrozumiec. Postanowiłem wczoraj sobie wysterylizować mózg i dokonać w nim swoistego resetu.
Do tego alko i maryla. Jak już to już. I wieczór był kompletnie odjechany ale jakże bezbolesny. Dużo maniakalnych krótkich epizodów. Cała kartka chaotycznie zapisana cudownymi pomysłami na dzisiaj, oczywiście kompletnie na trzeźwo niewykonalnymi...
Nie wiem czemu świadome robienie sobie krzywdy daje rozkosz.
Dziś jestem umysłowo wyjawiony.
Wyprany. I mam dziś ochotę na remake wczorajszego wieczoru.
Jutro kolejna sprawa.
Kurva mam tego dosyć. To z pewnością ona dolewa oliwy do ognia. Nic na to nie poradzę . I tak co dwa tygodnia az do smutnego i oczywistego końca.
Co dwutygodniowy nasilony , kilkudniowy ekstremalny obłęd.
Rozważam jutrzejsze nie pójście do sądu, co spowoduje wystawienie nakazu aresztowania.
I mając tego świadomość będę miał ostateczny, niebagatelny pretekst aby ze sobą skończyc.
Taniec na cienkiej linie.
...nie mam podpisu...

przez refren 14 sty 2015, 15:07
Jaką Twój adwokat ma linię obrony?
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

przez INTEL 1 14 sty 2015, 15:24
Tu nie ma linii obrony.
Tu jest tylko odwlekanie finału.
Jedyny ratunek to było dobrowolne poddanie się karze.
I prokurator się zgodził.
Prawie 4 lata bezwzględnego więzienia.
Niech się jebie

...nie mam podpisu...

przez refren 14 sty 2015, 15:32
Jak to nie ma linii obrony?? Jeśli w książce napisałeś prawdę, to nie miałeś pieniędzy na leki, co Cię skłoniło do wiadomo czego, a potem byłeś szantażowany, grożono Twojej rodzinie. To nie jest linia obrony??! Chyba że ubarwiłeś i to nie są fakty.

przez INTEL 1 14 sty 2015, 15:38
To oczywiste.
Tak więc co miałem zeznać już zeznałem
Ale świadek koronny zaprzeczył i lipa.
Jemu muszą wierzyć we wszystko.
Bo jeżeli nie uwierzą w części to automatycznie pojawia się precedens i wówczas każdy adwokat będzie podważał jego pozostałą częśc zeznań.
Tak działa system

I teraz pomyślcie sobie , że rozjebani chorobą siedzicie z takimi poółgłówkami całą dobę przez kilka lat
I to oni rządzą. Bo są najczęściej recydywistami.

Ok
Koniec tematu.
Niech się jebią....
...nie mam podpisu...

Sortuj wg