CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez marwil 12 sty 2015, 19:51
Depakiniarz, jak szkolenie, to raczej etat.
Wbijesz się w liberię będziesz bajerował pensjonariuszki;)
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez guernone 12 sty 2015, 20:18
Asmo, miło "widzieć" :smile:
Dalej chodzisz na wizyty do dr Krawczyk? Chciałbym się u niej zaczepić, polecałeś ją dość mocno swego czasu.

Wchodzę z 100 mg spowrotem na 200 mg lamo. Może i mózg trochę odżył, ale czułem, że coś się dzieje. Nie chcę popłynąć. Eksperyment zawieszony.
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez INTEL 1 12 sty 2015, 20:51
Depakiniarz :D

...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Depakiniarz 12 sty 2015, 22:15
marwil, i tak już nie mam siły na to wszystko :(
INTEL 1, nie wiem co wysłałeś, mam nieaktualną wtyczkę adobe, nie chce mi się ściągać bo w pip transferu mi zejdzie.

edit:a, 4 pokoje. widziałem, film zajebisty .

przez Tańczący z lękami 12 sty 2015, 23:49
Asmo, synu marnotrawny...wróciłeś w objęcia forum :great:

-- 12 sty 2015, 23:06 --

Depakiniarz, mój wątły system nerwowy sprawia, że każdą rozmowę o pracę zawsze przez kilka dni odchorowuję, czuję się wówczas, jak brudna, wyciśnięta ścierka. Bez benzo w krwiobiegu już nawet nie próbuję chodzić na tego typu pogawędki. To wykańcza 100x bardziej od pracy. Najgorszym i najbardziej przykrym momentem, jest dla mnie wysłuchiwanie pierdolenia o tym, czym zajmuje dana firma i jak wspaniałe produkty/usługi ona posiada. Nie wiem dlaczego, ale czuję się wtedy jak zbity mały szczeniak a każde słowo prowadzącego boleśnie obija się po ściankach mojej nadwrażliwej mózgownicy. Tak, czasem takie pierdolenie aż boli, a Ty musisz uśmiechać się i potwierdzać, że rozmówca ma oczywiście rację. Boże dzięki Ci za benzo!
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez _Jack_ 13 sty 2015, 00:06
U mnie chujówka. Dostałem jakiś głupich urojeń i niepokoju. Mam wrażenie ,że wszyscy w firmie się ze mnie śmieją i obgadują. Do pracy chodzę jak sparaliżowany. Przydałoby się jakieś benzo. Paranoja jak w schizofrenii.
Asmo fajnie ,że wróciłeś, bo już spekulowaliśmy zgon.

F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez Depakiniarz 13 sty 2015, 00:24
Tańczący z lękami napisał(a):Asmo, synu marnotrawny...wróciłeś w objęcia forum :great:

-- 12 sty 2015, 23:06 --

Depakiniarz, mój wątły system nerwowy sprawia, że każdą rozmowę o pracę zawsze przez kilka dni odchorowuję, czuję się wówczas, jak brudna, wyciśnięta ścierka. Bez benzo w krwiobiegu już nawet nie próbuję chodzić na tego typu pogawędki. To wykańcza 100x bardziej od pracy. Najgorszym i najbardziej przykrym momentem, jest dla mnie wysłuchiwanie pierdolenia o tym, czym zajmuje dana firma i jak wspaniałe produkty/usługi ona posiada. Nie wiem dlaczego, ale czuję się wtedy jak zbity mały szczeniak a każde słowo prowadzącego boleśnie obija się po ściankach mojej nadwrażliwej mózgownicy. Tak, czasem takie pierdolenie aż boli, a Ty musisz uśmiechać się i potwierdzać, że rozmówca ma oczywiście rację. Boże dzięki Ci za benzo!

Zgadza się, potakiwałem. Co prawda nikt mi nic nie wciskał, ale poinformowano mnie jak działa ogólnie hotel, a to są zasady na których także opierają się inne hotele. Pamiętam swoją pierwszą pracę w Kerfurze. Wiele lat temu, zapewne wielu z Was nie miało wtedy nawet zdiagnozowanego chad i innego ustrojstwa. Całe 700 złotych za 168 godzin pracy, o dziwo, starczało mi na wszystko, nawet na codzienną paczkę fajek. Pamiętam te szkolenia. Kerfur najlepszy, gonienie za to że ktoś przyszedł z nieogoloną mordą, przy wyjściu ze sklepu trzepała ochrona, wciskano nam że to najlepszy market, dawano bony na święta do Kerfura. Sklep , w którym na dekoratorni pracowali analfabeci. Przyjechały takie zabawki, nazywały się chyba " Obcy z kosmosu", jakaś chińska figurka odlana z toksycznych materiałów. Przyszedł plakat aby powiesić go na górze, hit chyba świąt, nie pamiętam. Plakat przyszedł. Nazywał się " Opcy z kosmosu". Innym razem przyjechały skutery, był boom wtedy na nie. Wtedy przysłali nam " Scoota"

W końcu mnie wyjebali po 7 miesiącach. Nie chciało mi się pracować. Pewnego dnia kierownictwu powiedziałem że...nie powiem. Mało brakowało a bym dostał dyscyplinarkę. Myślałem że po tych dwóch próbach samobójczych kilka lat wcześniej z moja głową było wszystko w porządku. Jednak nie było. Nie wiem po co ja to piszę. ędziecie się śmiali kiedy mnie już nie będzie.

przez INTEL 1 13 sty 2015, 12:12
Zaraz oszaleję.
Jestem umysłowo sparaliżowany.
Niepokój i lęk.
Roznosi mnie od środka a jednocześnie absolutnie nie jestem w stanie niczego zrobić. Absolutnie niczego
Mogę tylko chodzić w kółko jak debil bez jakiejkolwiek mocy sprawczej
...nie mam podpisu...

przez marutes123 13 sty 2015, 12:49
Witam wszystkich na tym forum,jestem tutaj nową osobą:).Jestem tutaj z jednego powodu ,chciałem sie podzielic swoim przeżyciem na temat tej choroby a ogólnie całej psychiatri.A więc tak nazywam sie Marcin mam 25 lat.Moja cała historia zaczęła sie od tego ,że mając 18 lat zapaliłem trawe,i to wyzwoliło silne napady lęku panicznego do tego stopnia ,że nic praktycznie nie jadłem tydzien czasu.Byłem zmuszony udać sie do lekarza.Zaczołem zażywać paroksetyne ,i objawy w znacznym stopniu ustapiły.Ale dalej miałem problemy z tym zwiazane,ciągłe lęki z myslami natrętnymi.Po około roku leczenia zaczęły sie pojawiac u mnie silne objawy depresyjne naprzemian z hipomaniami i stanami mieszanymi.Kontynułowałem leczenie 5 lat,przetestowałem na sobie wszystkie leki psychiatryczne począwszy od antydepresantów ze wszystkich grup po stabilizatory i neuroleptyki,nawet pózniej juz powtarzając je.Byłem 2 razy w szpitalu ,miałem robione elektrowstrząsy w Krakowie.Powiem wam tyle ,ze nic mi to nie dało.Chciałem wszystkiego spróbowac,żeby wyjsc z tej choroby.Wiadomo były okresy w których sie w miare dobrze czułem.Na wiosne w 2013 roku wyszedłem ze szpitala,i powiedziałem sobie ,że wszystkiego spróbowałem i nic mi to nie dało,nie miałem już żadnej nadzieji .W lato 2013 zaczołem wołac do Boga,bo juz nie dawałem rady.Zaczołem wołac do niego jaki kolwiek jestes,gdzie kolwiek,jesli ty mnie widzisz pomóz mi bo juz nie jestem w stanie tego opanowac.wołałem tak kilka tygodni,i słuchajcie zaczoło sie dziac cos dziwnego.Zaczołem słuchać swiadectw na youtobe,jak ludzie sie nawracją i spotykają Boga.W ten czas lato 2013 zaczołem przezywac dziwne stany w nocy ,a mianowicie paraliże senne.Byłem swiadomy,ale nie mogłem sie ruszac poprostu przy zasypianiu przy przejsciu w stan snu ,zostawałem spychany w jakąs ciemnosc,i nie mogłem sie ruszyc.Pózniej Bóg tak ułożył sprawe ,że poznałem takiego chłopaka,który mi opowiedział co to jest.Powiedział mi ,że poprostu swiat duchowy sie o Ciebie upomina.Na tamten czas działo sie to w noc w noc, diabeł przychodził w noc w noc i robił mi to.Mając ten cały wachlaż doswiadczeń wiedziałem ,że istnieje jakas rzeczywistosc ,która naprawde istnieje,i to ona może stac za ta chorobą.W pązdzierniku 2013 Pan Bóg tak wszystko ułozył ,że pojechałem na Szkołe Chrystusa w Karpaczu na 10 dni .Spotykaja sie tam osoby które pragną uwolnień ,uzdrowień.Pojechałem tam ,i słuchajcie to było nie samowite co ja tam przezyłem.Ci ludzie opowiedzieli mi o żywym Jezusie ,który ma moc zmienić ludzkie życie.Walka była niesamowita,ludzie sie modlili za mna,i tam sie narodziłem na nowo ,otzymałem Ducha Swiętego.JEZUS CHRYSTUS mnie uwolnił z tego wszystkiego,od demonów od depresji.Teraz jestem w kościele protestanckim zielonoświątkowym.Moje życie absolutnie sie zmieniło przez żywego Jezusa,który umarł i zmartwychstał ,i robi dokładnie te same żeczy jak 2000tyś. lat temu uwalnia,uzdrawia,zmienia życie,dla niego nie jestes przegrany.Dzisiaj moje zycie jest ułozone ,opowiadam ludziom moje świadctwo,pracuje na budowie,moja pasją jest siłownia.ALe do czego zmierzam również,jeżeli na kogos nie działają leki to jest depresja demoniczna,gdzie człowiek musi sie poddac egzorcyzmom,musi sie nawrócic.Leki przay duchowych sprawach nie działaja nie ma szans na to.Owszem choroba psychiczna jest ,i jest bardzo łatwa do wyleczenia.Jest to po prostu zła chemia mózgu.Także podsumowywując jest choroba psychiczna,jest demoniczna ,a objawy sa takie sme jak przy chorobie psychicznej.Ale jest jeszcze trzeci rodzaj,że szatan może imitowac chorobe psychiczną w takim celu ,by nie doprowadzic człowieka do egzorcyzmu(nawrócenia).Powiem Wam ,że ta cała otoczka ,że ten lek działa a tamten nie ,a może spróbóje innego to jest wielkie kłamstwo,przez które ja byłem okłamywany przez 6 lat.Słuchajcie ja mam ciotki chore na chad ,obydwie sie leczą i są zdrowe.Nie ma innej drogi trzeba sie nawrócic,zaufac Jezusowi,tak jak zrobiłem to ja,jest to jedyna osoba która cie nie zawiedzie.Gdy ja sie nawracałem , i przezywałem te wszystkie stany,jak mnie demony atakowały,to na imie Jezus w swiecie duchowym wszystko drzy.Na jego imie zegnie sie wszelkie kolano i każdy język wyzna że Jezus jest Panem.On ode mnie zabrał alkohol ,papierosy i inne nałogi.W sercu człowieka jest pewna pustka ,i człowiek cały czas za czyms lata,i nie daje mu nic spokoju.I ta pustka jest przeznaczona własnie dla niego,żeby Jezus ja wypełnił.I wtedy gdy sie to stanie człowiek sie nowo naradza,jak to sam Jezus powiedział ,kto sie nie narodzi na nowo nie może ujżeć Królestwa Bożego.Nawet nie macie pojęcia jaka walka sie toczy o człowieka dusze w świecie duchowym.Jestem tutaj własnie z tego powodu ,że Bóg chciał żebym to własnie tutaj napisał,doprowadził mnie do tego.Podstawa to uchwycić sie Pisma Swiętego ,tak jak to było u mnie na początku.Pozdrawiam wszystkich,jeżeli macie pytania jakies to piszcie:)

przez marwil 13 sty 2015, 13:08
marutes123, Takie moje przypuszczenia:
Trawą zrobiłeś sobie kuku. Potem zażywałeś leki, które moim zdaniem są szkodliwe i zdrowego by rozhuśtały.
Zaniechałeś leczenia i Twój mózg wrócił do równowagi.
Wierzę w opętania, lecz wg Kościoła chyba 1 na 10 000 przypadków jest prawdziwy.
Nie neguję, ze zwrócenie się ku Bogu daje Ci profity i pomaga. Lecz zwyczajnie doszedłeś do siebie po odstawieniu psychiatrycznych trucizn i być może wcale psychicznie chory nie byłeś, tylko trawka odbiła Ci się czkawką.
Możliwe, że jesteś ofiarą Nauki i szablonowego postępowania psychiatrów.
Całkiem możliwe również, że jednak jesteś psycholem i wpadniesz ponownie w tryby obłędu.
Pozdrawiam.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez INTEL 1 13 sty 2015, 13:18
.... a uwierz mi, że marwil z pewnością wie co mówi w tej materii :D
...nie mam podpisu...

przez Widmo 13 sty 2015, 16:27
Istnieja okreslone typy chorych na chad ;)
- ktorym leki pomogly/pomagaja i/lub
- ktorym leki nie pomagaja i/lub
- ktorym leki szkodza i/lub
- ktorym pomaga Bog i/lub silownia (ogolnie sport) i/lub zdrowe jedzenie - ogolnie nawrocenie na jasna strone mocy i/lub
- ktorym nic nie pomaga

przez guernone 13 sty 2015, 18:00
Post marutes123 mógłbym skwitować krótko: siła sugestii, ślepa wiara, potęga wyobraźni i podświadomości = profit.
Ale ciekawe spojrzenie na sprawę, można poczuć się cofniętym w czasie o kilkaset lat :mrgreen:
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Iruna 13 sty 2015, 19:30
Widmo napisał(a):Istnieja okreslone typy chorych na chad ;)
- ktorym leki pomogly/pomagaja i/lub
- ktorym leki nie pomagaja i/lub
- ktorym leki szkodza i/lub
- ktorym pomaga Bog i/lub silownia (ogolnie sport) i/lub zdrowe jedzenie - ogolnie nawrocenie na jasna strone mocy i/lub
- ktorym nic nie pomaga

Popierdoleni długotrwale. Wiedzący co nieco ... ale milczący ... Pozbawieni złudzeń ...doświadczeni w bojach. Nie "mędrkujacy"
Szkodzący sobie_ pomimo ... Szukający iskry w czym popadnie... Zdychając ..trzymający fason fikcyjny ...

Dr. Widmo

Podziwiam Twój entuzjazm ... Kmiń_ Kolego_ Kmiń ...
Ausgebombt ...

Sortuj wg