CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Arhol 30 gru 2014, 14:21
Kontynuacji nie będzie,trolle tego typu giną szybką i tragiczną śmiercią ._.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez INTEL 1 30 gru 2014, 15:37
Wielka szkoda... a już sobie ostrzyłem zęby. Arhol - zostałem pozbawiony szansy na wywołaną konfrontacją hipomanię :D
Nie wybaczę Ci tego :D
...nie mam podpisu...

przez kutachdoopierdolenia 30 gru 2014, 19:54
"Każdy facet ma w sobie naturalny antydepresant"

http://facet.wp.pl/kat,70996,wid,148660 ... aid=11412b

Uczeni przekonują, że panie powinny uprawiać seks jak najczęściej - szczególnie polecają im miłość francuską, twierdząc że sperma uzyskana w jej wyniku stanowi dla kobiecego ciała nawóz do szczęścia, dobrego samopoczucia i... płodności!

Któraś reflektuje ? :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sens 30 gru 2014, 20:56
hejka

dawno mnie tutaj nie było. Moja 8 miesięczna córeczka skutecznie zajmuje mój czas. W sumie pod koniec ciąży nastrój mi się wyprostował, potem po porodzie w kwietniu miałam zjazd ale to normalne obawy młodej mamy były, może nieco bardziej nasilone..
Potem wyjechałam za granice do Turcji do rodziny męża i super było, wróciłam miesiąc temu. Zaczęłam zjeżdżać w dół.
Zero koncetracji, pamięci, zmęcznie, brak motywacji...nastrój coraz bardziej w dół. Za pół miesiąca widzę się z lekarzem.

Ale nie chcę leków (karmię i w ogóle coraz mniej ufam medycynie konwencjonalnej) poszukać lekarza który zechce poszukać przyczyn w nidoborach pierwiastówków, może niacyny i leczyć się w ten sposób. Nie chciałabym wrócić do leków. Już 1,5 roku prawie ich nie biorę (przez chwilkę brałam odpowiednik prozacu). Wiem, że hormony mnie trzymały w pionie, ale myslę też że po części dieta, mniej stresu a w Turcji słoneczko...Aczkolwiek nie jestem w stanie tylko zajmować się domem muszę pracować bo wtedy mam satysfakcję a pracować nie moge bo nie mogę się skoncentrować...

Życzę zdrowia wszystkim w Nowym ROKU.. odnalezienie swojego sposobu na złagodzenie albo pozbycie się objawów...
Uściski dla wszystkich !!!
nie wiem czego chcę
ale i tak tego nie mogę

przez INTEL 1 30 gru 2014, 21:10
kutachdoopierdolenia napisał(a):"Każdy facet ma w sobie naturalny antydepresant"

http://facet.wp.pl/kat,70996,wid,148660 ... aid=11412b

Uczeni przekonują, że panie powinny uprawiać seks jak najczęściej - szczególnie polecają im miłość francuską, twierdząc że sperma uzyskana w jej wyniku stanowi dla kobiecego ciała nawóz do szczęścia, dobrego samopoczucia i... płodności!

Któraś reflektuje ? :D

Nihilista ? :D :D
Wróciłeś synu marnotrawny?

...a w temacie - konkluzja jest następująca - nie ma depresji wśród homoseksualistów :D
...nie mam podpisu...

przez refren 30 gru 2014, 21:28
sens napisał(a):hejka

dawno mnie tutaj nie było. Moja 8 miesięczna córeczka skutecznie zajmuje mój czas. W sumie pod koniec ciąży nastrój mi się wyprostował, potem po porodzie w kwietniu miałam zjazd ale to normalne obawy młodej mamy były, może nieco bardziej nasilone..
Potem wyjechałam za granice do Turcji do rodziny męża i super było, wróciłam miesiąc temu. Zaczęłam zjeżdżać w dół.
Zero koncetracji, pamięci, zmęcznie, brak motywacji...nastrój coraz bardziej w dół. Za pół miesiąca widzę się z lekarzem.

Ale nie chcę leków (karmię i w ogóle coraz mniej ufam medycynie konwencjonalnej) poszukać lekarza który zechce poszukać przyczyn w nidoborach pierwiastówków, może niacyny i leczyć się w ten sposób. Nie chciałabym wrócić do leków. Już 1,5 roku prawie ich nie biorę (przez chwilkę brałam odpowiednik prozacu). Wiem, że hormony mnie trzymały w pionie, ale myslę też że po części dieta, mniej stresu a w Turcji słoneczko...Aczkolwiek nie jestem w stanie tylko zajmować się domem muszę pracować bo wtedy mam satysfakcję a pracować nie moge bo nie mogę się skoncentrować...

Życzę zdrowia wszystkim w Nowym ROKU.. odnalezienie swojego sposobu na złagodzenie albo pozbycie się objawów...
Uściski dla wszystkich !!!

Dla Ciebie to nie najłatwiejszy okres, ale się cieszę, że zajrzał tu ktoś z tej drugiej strony - to znaczy ktoś kto mimo zaburzeń daje radę. Znam też mamę, która nie bierze leków, mimo że przeszła przez poważną depresję poporodową i dała radę, życzę zdrowia - z lekami czy bez i radości - która wynagrodzi gorsze chwile.

-- 30 gru 2014, 21:32 --

_Jack_ napisał(a):Tak tylko esci 10 mg. Kiedyś mieszałem Wenle z Mianseryną. Comba leków chyba nie dla mnie.Tym bardziej ,że mam jeden biegun.

Kiedyś też nie znałam stanu mieszanego, jechałam na małej dawce wenlafaksyny, przy depresji czy natręctwach zwiększałam dawkę i nie miałam problemu, że mnie to rozchwieje, przy każdym zjeździe wiedziałam, że kiedyś minie.... Kurcze, nie zdawałam sobie wtedy sprawy, jakie życie było piękne.

przez marwil 30 gru 2014, 22:53
Killers napisał(a):Chad to nie choroba tylko słabość charakteru.Też kiedyś miałem Chad ale mi przeszło.Leki brałem i pomagały ale robiły tylko zombie i truły.Potrzeba silnej woli i nie użalania się nad sobą to wtedy chad się nie ma.

Nie linczowałbym. To słowa być może ozdrowiałego chwilowo chadowca, który dopiero raz się przejechał. Życie zweryfikuje boleśnie takie mniemanie. Nieświadomość rzeczy.
Pomimo wielu upadków, po dłuższych remisjach zdawało mi się nawet, że może nie mam ChAD.
Pomimo diagnoz żyłem w przekonaniu, że już mnie nie trafi.
Charakter mam twardy. Nie obchodzą mnie opinie ludzkie i utarte zwiotczałe zdegenerowane cywilizacją naleciałości. Po prostu nadchodzi czas zdychania lub latania.
Mam gdzieś jak wyglądam, jaki mam ubiór, nie porównuję się do większości, nad którą czuję wyższośc prawie pod każdym wzgledem. Ktoś powie, że to prymitywne postawa. Tak jestem zdrowym jaskiniowcem, któremu niestety czasem miesza się w głowie.
W depresji jestem taki sam, niestety uwalony i niestety świadomy tego stanu.
Przyczajam się wówczas, hibernuję niejako i czekam jej końca. zdechłość jest wtedy i marność wołająca o mizerykordię. Upadek, z którego w końcu się podnosi.
Twardości nadaje ta choroba.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez INTEL 1 30 gru 2014, 23:42
...no nie...Marwil chcesz mnie swoją prozą zdetronizować czy jak? :D
Nie pozwalaj sobie. Takie teksty są moje :D
...nie mam podpisu...

przez slow_down 31 gru 2014, 16:43
Wnioskuję o dożywotni ban tego użytkownika. Taki post dla kogoś w depresji chadowej... Sami wiecie. Żałosne.
slow_down

przez Artemizja 31 gru 2014, 17:17
slow_down, przecież Arhol napisał, że skończył karierę na Forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez slow_down 31 gru 2014, 19:13
A nie zauważyłem, wybacz.
Skąd się biorą takie złośliwe gnidy...

Życzę Wam i sobie, jak największej stabilności w Nowym Roku, mimo wszystko. Precz z huśtawkami!
slow_down

przez kutachdoopierdolenia 31 gru 2014, 20:24
INTEL 1 napisał(a):Nihilista ? :D :D

Pytanie za 100 punktów: Czy Intel wali konia do swych stylizowanych artystycznie postów i co powiedziałaby na to jego żona ? :D

Czytałem e-booka. Spodziewałem się "pretensjonalnego i bólodupnego chłamu jakich wiele", ostatecznie dostałem całkiem lekką, przyjemną lekturkę do posiedziwszy na kiblu poczytania. Dobra, znowu się zgrywam :P Mocna książka - SZACUN ! ;)

Nie zapomnij jeno przemycić do pierdla tej kartki i ołowka. Heh, tak coby na bieżąco spisywać ile to kutachów pod celą opierdolileś, ile razy wpierdol od grypserów pod prysznicem dostałeś - wiesz, bezcenne materiały na sequela będą :D

Co do mnie - nie posiadam obecnie ni stałego, ni swobodnego dostępu do neta, a nawet jak zechcę coś na szybko skrobnąć, Moderacja banuje mnie już po kilku postach :P Nie wiem, trza chyba wykupić sobie jakąś licencję na trollowanie :D No ale żeby nie było - jako ten hejter niezłomny nie zamierzam się poddawać - jeszcze się kiedy zobaczymy w nowym roku ;) Nie będzie jeden pedał z drugim, co to koło prawdziwej choroby psychicznej nawet nie stali, mówić mi jak mają wyglądać moje posty ! :D IMHO powinno się założyć na forumie jakąś autonomiczną enklawę, przyznać uprawnienia moderatorskie doświadczonym chadowcom - jakby nie bylo ludziom poważnym - i banować, zwyczajnie, za głupotę, a nie specyficzną formę wypowiedzi :P

Dobra, muszę schodzić z kompa, zresztą zaraz mnie pewnie i tak zbanują, więc idę sobie jeszcze trochę potrollować i póki co wykurwiam :P
Pozdro ! Kutachów sto ! :D

przez huśtawka 31 gru 2014, 22:56
kutachdoopierdolenia,
Takie to Twoje życie puste że nie masz co w Sylwestra robić tylko na forum głupoty wypisujesz???Idź sobie zrób dobrze i palulu :great:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez Arhol 31 gru 2014, 22:57
kutachdoopierdolenia napisał(a):
INTEL 1 napisał(a):Nihilista ? :D :D

Pytanie za 100 punktów: Czy Intel wali konia do swych stylizowanych artystycznie postów i co powiedziałaby na to jego żona ? :D

Czytałem e-booka. Spodziewałem się "pretensjonalnego i bólodupnego chłamu jakich wiele", ostatecznie dostałem całkiem lekką, przyjemną lekturkę do posiedziwszy na kiblu poczytania. Dobra, znowu się zgrywam :P Mocna książka - SZACUN ! ;)

Nie zapomnij jeno przemycić do pierdla tej kartki i ołowka. Heh, tak coby na bieżąco spisywać ile to kutachów pod celą opierdolileś, ile razy wpierdol od grypserów pod prysznicem dostałeś - wiesz, bezcenne materiały na sequela będą :D

Co do mnie - nie posiadam obecnie ni stałego, ni swobodnego dostępu do neta, a nawet jak zechcę coś na szybko skrobnąć, Moderacja banuje mnie już po kilku postach :P Nie wiem, trza chyba wykupić sobie jakąś licencję na trollowanie :D No ale żeby nie było - jako ten hejter niezłomny nie zamierzam się poddawać - jeszcze się kiedy zobaczymy w nowym roku ;) Nie będzie jeden pedał z drugim, co to koło prawdziwej choroby psychicznej nawet nie stali, mówić mi jak mają wyglądać moje posty ! :D IMHO powinno się założyć na forumie jakąś autonomiczną enklawę, przyznać uprawnienia moderatorskie doświadczonym chadowcom - jakby nie bylo ludziom poważnym - i banować, zwyczajnie, za głupotę, a nie specyficzną formę wypowiedzi :P

Dobra, muszę schodzić z kompa, zresztą zaraz mnie pewnie i tak zbanują, więc idę sobie jeszcze trochę potrollować i póki co wykurwiam :P
Pozdro ! Kutachów sto ! :D

Spoko,na forum suchota jeżeli chodzi o dobre trolle.
pożyjesz.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg