CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez huśtawka 13 gru 2014, 21:13
guernone napisał(a):Ale mam dzisiaj od rana niezłego wkurwa. Co nie wyjdę na prosta to gdzieś z boku ktoś mi wbija kolejną szpilę.
Wasze zdrowie.

:great: Tylko nie przesadź z tym zdrowiem cobyś jutro nie cierpiał ;)
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez guernone 13 gru 2014, 21:40
huśtawka, spokojnie, twardej głowy to ja nie mam.
Szybkie kilka piwek i już jest pięknie.
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Tańczący z lękami 13 gru 2014, 22:50
Nie wiem czy to zasługa mirty czy jakiejś "górki", ale tak jak nie byłem czynny zawodowo przez ostatni rok, tak teraz zapierdalam 6 dni w tygodniu po 10-11h. W pracy muszę być skoncentrowany, bo obsługuję skomplikowaną maszynę i nie mogę popełniać błędów. W poczuciu wszechmocy zawodowej trwam już ponad 2 tygodnie. Jak pie.dolony android, maszyna w bateryjkami duracell limited edition. Ogólnie power psychofizyczny. Nie czuję w tym jednak spełnienia i radości, lecz jakąś sztuczność, pustkę i płaskość emocjonalną...Poza tym dziś pierwszy raz od 3 tygodni mam doła i poczucie bezsensu. Może to przepracowanie. Oby przeszło, bo nie chcę znów zmieniać leków. Ile można ku.wa?
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slow_down 13 gru 2014, 23:32
Mnie po Anafranilu tak wybiło w górę, że kilka dni plątałem się po Polsce, przesypiając 2 godz dziennie w trakcie podróży pociągiem i to tylko dzięki benzodiazepinom - zeżarłem jakieś 12mg klonazepamu w ciągu 2 dni. Rozpieprzyłem całą kasę, jaką miałem. Do tego dwa romanse jednocześnie. Nigdy więcej tego leku.
slow_down

przez LIGHTING CRASHES 13 gru 2014, 23:43
''i dużo pokory''
najlepsze co przeczytałam
i chyba najtrudniejsze
Czas robi swoje, a Ty?

przez slow_down 13 gru 2014, 23:48
LIGHTING CRASHES napisał(a):''i dużo pokory''
najlepsze co przeczytałam
i chyba najtrudniejsze

Choroba daje po dupie i mnie osobiście daje także lekcje pokory.
slow_down

przez LIGHTING CRASHES 13 gru 2014, 23:53
ja ostatnio uslyszalam , ze moge byc przykladem do bycia pokornym
ze to co ''przeszlam'' daje ku temu powody

pokornym byc niebotycznie trudno
w sumie... to ja nawet nie wiem co to znaczy byc pokornym w swoich zaburzeniach
Czas robi swoje, a Ty?

przez _Jack_ 14 gru 2014, 00:08
Weekend na propsie. Wczoraj przyjechał do mnie Wolfx i odebrałem go z dworca Wschodniego. Zjedliśmy obiad w WWA i pojechaliśmy na spotkanie z grupą Forumową w Warszawie. Impreza była bardzo fajna. Było dużo osób. Kleiła się gadka itd. Potem przenieśliśmy imprezkę do mieszkania jednego koleżki, który przyszedł na spotkanie. Wszystko skończyło się ok 3 w nocy. Później wracaliśmy z buta do samochodu. Odwieźliśmy dwie osoby pod ich mieszkania i trzeba było wracać do Siedlec. Kleiły mi się trochę oczy i zatrzymaliśmy się w przydrożnym zajeździe o godzinie 5:30. Kima do 12 i przyjazd. Dzisiaj jeszcze spotkaliśmy z jednym użytkownikiem Forum Hobbyturystą w pizzerii. Później jeszcze wszyscy siedzieliśmy sobie w moim samochodzie. Props
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez marwil 14 gru 2014, 05:14
Bycie pokornym wobec choroby to tylko kolejne z upokorzeń, które ona za sobą niesie.
Dlatego, cytując klasyka:
Cyklofrenia może mi "obrać pęto".
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez iwona3 14 gru 2014, 09:10
U mnie z powrotem dół.Rzygam już tym wszystkim.Niechce nawet myśleć co będzie potem.Mam dość wszystkiego,coraz bardziej dochodzi do mnie fakt że to wszystko niema sensu,nie ma sensu leczenie,niema sensu walka-wszystko to tylko złuda że może być jeszcze dobrze.Ta iskierka nadziei to cos co ciagle trzyma mnie jeszcze przy życiu.Ciągle gdzies tam tli sie ze moze to odejdzie jak reka odjal.Ale...własnie zawsze jest to ale....coraz mniej wierze ze bedzie dobrze.Wkurzaja mnie te leki ,mam ostatnio czesto tak ze mowie cos czeo mowic nie chce i wychodzi z tego mydlo i powidlo.Wkurzam sie tylko na siebie i tyle mi tego zostaje.Jedynie co przycichlo to te cholerne wrazenie osaczenia przez zlo.Mam nadzieje ze to juz nie wroci

przez huśtawka 14 gru 2014, 09:29
slow_down napisał(a):Mnie po Anafranilu tak wybiło w górę, że kilka dni plątałem się po Polsce, przesypiając 2 godz dziennie w trakcie podróży pociągiem i to tylko dzięki benzodiazepinom - zeżarłem jakieś 12mg klonazepamu w ciągu 2 dni. Rozpieprzyłem całą kasę, jaką miałem. Do tego dwa romanse jednocześnie. Nigdy więcej tego leku.

A jakoś zdawałeś sobie z tego sprawę,czułeś że idzie górka?
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez JOSE 2 14 gru 2014, 10:42
Przeszło cztery lata normalnego życia, bez górek i dołów. Dla nas to prawie cud. Strasznie cieszę się z tego powodu
https://www.youtube.com/watch?v=1y6smkh6c-0
Za względy młodej dziewczyny zapłaciłem trochę szmalu. Po namyśle to bym jej jeszcze dopłacił.
Normalne życie czadowca.

-- 14 gru 2014, 10:38 --

JOSE 2 napisał(a):Przeszło cztery lata normalnego życia, bez górek i dołów. Dla nas to prawie cud. Strasznie cieszę się z tego powodu
https://www.youtube.com/watch?v=1y6smkh6c-0
Za względy młodej dziewczyny zapłaciłem trochę szmalu. Po namyśle to bym jej jeszcze dopłacił.
Normalne życie czadowca.

Starego oczywiście.
https://www.youtube.com/watch?v=nVjsGKrE6E8
Dawniej Rambo.

przez huśtawka 14 gru 2014, 12:13
_Jack_ napisał(a):Weekend na propsie. Wczoraj przyjechał do mnie Wolfx i odebrałem go z dworca Wschodniego. Zjedliśmy obiad w WWA i pojechaliśmy na spotkanie z grupą Forumową w Warszawie. Impreza była bardzo fajna. Było dużo osób. Kleiła się gadka itd. Potem przenieśliśmy imprezkę do mieszkania jednego koleżki, który przyszedł na spotkanie. Wszystko skończyło się ok 3 w nocy. Później wracaliśmy z buta do samochodu. Odwieźliśmy dwie osoby pod ich mieszkania i trzeba było wracać do Siedlec. Kleiły mi się trochę oczy i zatrzymaliśmy się w przydrożnym zajeździe o godzinie 5:30. Kima do 12 i przyjazd. Dzisiaj jeszcze spotkaliśmy z jednym użytkownikiem Forum Hobbyturystą w pizzerii. Później jeszcze wszyscy siedzieliśmy sobie w moim samochodzie. Props

Fajnie że miło spędziliście czas...Ja nie odważyłam się przyjechać.W zasadzie w ostatniej chwili stchurzyłam,nie wiem czemu...Może następnym razem się odważę... :hide:
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez guernone 14 gru 2014, 20:13
guernone napisał(a):Ale mam dzisiaj od rana niezłego wkurwa. Co nie wyjdę na prosta to gdzieś z boku ktoś mi wbija kolejną szpilę.
Wasze zdrowie.

Dziś niestety cz. 2.
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

Sortuj wg