CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez _Jack_ 29 lis 2014, 23:41
marwil napisał(a):misia gogo;?
Jack - nie Ciebie

To lux. Przyznam szczerze ,że wydźwięk twojego posta był taki ,że odebrałem to tak ,że chodziło o mnie, ale dobrze ,że napisałeś ocb :).
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez marwil 29 lis 2014, 23:47
Jack. Mnie martwi Twoja farmakologia. Moim zdaniem powinieneś 3 miechy przebimabac na czysto - co będzie?
Esci to zabój. Uwierz.

-- 29 lis 2014, 22:47 --

Jack. Mnie martwi Twoja farmakologia. Moim zdaniem powinieneś 3 miechy przebimabac na czysto - co będzie?
Esci to zabój. Uwierz.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez _Jack_ 29 lis 2014, 23:53
Zobaczymy co będzie. Schudłem na tym leku 4 kg. Lekarz niby go chwali. Mogę znieść brak potencji, byleby tylko wróciły funkcje poznawcze. Na czysto kiedyś bimbałem. Chujowo się czułem bez leków.
10 mg Escitalopram

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JOSE 2 30 lis 2014, 00:03
A co jak z potencją będzie krucho z powodu lekarstw które będziesz musiał zażywać coraz dłużej? Kiedyś my czadowcy żyliśmy bez lekarstw, jedynym lekarstwem był alkohol.
Dawniej Rambo.

przez marwil 30 lis 2014, 00:05
Jack Ok tylko sie nie daj na tym trzymać 2-3 lata jak na tej wenli.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez JOSE 2 30 lis 2014, 00:12
Siddhi napisał(a):
huśtawka napisał(a):Co to za moda prześcigać się i porównywać swoje depresje??!! Każda depresja jest inna i każdy z nas jest inny i w odmienny sposób przeżywa swoje dołki.Ja to czytam to przypomina mi się moj ojciec-on odkąd pamiętam lubił uważać się za najbardziej chorego i cierpiącego na całym świecie i nie był przez to szczęśliwszy...
W sumie fakt...

Jaki fakt??? Justyna nie przyznała się do czadu, a to że z powodu komplikacji życiowych wpadła w dołek w porównaniu z naszymi problemami bez problemu to pestka.
Dawniej Rambo.

przez Depakiniarz 30 lis 2014, 00:34
marwil napisał(a):Ja zawsze wszystkich szkoduję ;)
Serio, to wał do pryw. Radcy Prawnego - nie adwokata, prawniczyny. Odszko masz pewne.

Tylko pytanie w jakiej kwocie dostanę to odszkodowanie. Rzepka boli mnie nadal, szczególnie przy zginaniu kolana, biorę Tramal i inne te gówna które niosą za sobą poważne skutki uboczne. Jeden facet z biura odszkodowawczego powiedział że mogę za to wygarnąć kupę kasy, drugi mówił że jeśli sklep nie będzie chciał pójść ze mną na ugodę na kwotę 1.500-2.000 to nie mam się co sądzić bo i tak nie wygram. Nie wiem co o tym wszystkim sądzić.

Znajomi kierownicy natomiast mi mówili że sprawę mam wygraną, bo sklep nie zadbał o to aby alejka z rozsypaną ziemią była przegrodzona specjalną taśmą. Też pracowałem kiedyś w handlu i wiem że to jest wielkie zaniedbanie sklepu. Teraz też zaczęły się problemy, albo złapałem jakąś wielką infekcję, albo jest to wina upadku, bo wczoraj byłem na SOR z powodu tego że sikałem krwią, a teraz doszło też sranie krwią i jakąś mazią. Masakra. W każdym bądź razie zbieram wszystkie papiery, w poiedziałek poproszę swojego psychiatrę o to aby wypisał mi zaświadczenie o tym że moja depresja ( tak, znowu mam depresją od jakiegoś czasu) się pogłębiła i że już nigdy nie wejdę na halę wielkopowierzchniowych sklepów.

przez _Jack_ 30 lis 2014, 00:35
JOSE 2, potencji nie mam od 4 lat.
marwil, wiem na Esci daje sobie 6 miechów. Jak nie załapie to poproszę o zmianę.
10 mg Escitalopram

przez Bipolarny007 30 lis 2014, 00:38
marwil napisał(a):Proszę Asministrację o nieblokowanie, banowanie CHada, vel bipolar itp.
To nasz ziom.Cierpiący bezprzecznie Komu sie nie podobają Jego formy wypowiedzi, niech sam wspomni swoje.
Wara od psychicznych. Widzę śliższe pizdy w naszym gronie.

Nawet w sumie dzięki :lol:

przez INTEL 1 30 lis 2014, 12:28
huśtawka napisał(a):Co to za moda prześcigać się i porównywać swoje depresje??!! Każda depresja jest inna i każdy z nas jest inny i w odmienny sposób przeżywa swoje dołki.Ja to czytam to przypomina mi się moj ojciec-on odkąd pamiętam lubił uważać się za najbardziej chorego i cierpiącego na całym świecie i nie był przez to szczęśliwszy...

Swoim wpisem chciałem pokazać medialną hipokryzję, dzięki której z każdego scenariusza można ukuć niebotyczny sukces.
Wracając do tematu.
Tu nie chodzi o licytację. Chodzi o usilne upowszednianie i normalizowanie objawów chorób psychicznych, do ktorych oczywiście zalicza się depresję zarówno solo jak i kompilację w chad.
"Dzięki" "depresjom" takim jak w przypadku Kowalczyk ludzie prawdziwie chorzy będa dostawać w dupsko od otoczenia jeszcze bardziej. "Weź się wreszcie do roboty", "weź się w garść"," zmień sposób myślenia" , " skończ już z tym użalaniem się nad sobą", " twoja depresja to tylko wytłumaczenie na lenistwo i wygodnictwo". " Justyna Kowalczyk ma przecież też cieżką depresję i jakoś w niczym jej to nie przeszkadza"
Publikując takie bzdury media dają zdrowym coraz to lepsze argumenty , którymi mogą jeszcze skuteczniej dopieprzać chorym...
...nie mam podpisu...

przez Waplo 30 lis 2014, 13:58
Robert - potwierdzam - bo depresja nie jedno ma imię i nie można wszystkich zaburzeń psychicznych brać do jednego worka chociażby z powodu ich różnorodności , różnego stopnia nasilania, sytuacji np. ekonomicznej , stanu psychiki ,nawarstwienia problemów (które potrafiły by powalić nawet zdrowego człowieka na kolana)itp. Żeby zrozumieć skalę czyichś problemy to trzeba by było być w "Jego skórze".
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

przez Widmo 01 gru 2014, 16:05
Ciezka...leka choroba psychiczna.
Tylko jak to odroznic? Nie ma problemu pomiedzy skrajnymi przpadkami
ale co jest w srodku gdzie jest najwieksze zageszczenie?
W ktorym momencie ktos juz jest ciezko chory albo jeszcze nie?
Co jest granica? Jedna proba S czy dwie?
Polecam bardzo ciekawy artykul:
Odchył w normie
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... malny.read
A tutaj ciekawy fragment z moim podkresleniem:
"Pytanie zasadnicze brzmi, dlaczego epizod depresyjny, nawet lekki epizod psychotyczny (doświadczenie trudne, ale i mogące posłużyć za odskocznię do przepracowania kryzysu), czasem przeradza się w pobyt w szpitalu psychiatrycznym, a potem w całkowite rozbicie, utratę pracy, wyobcowanie? Dr Anna Mosiołek, wicedyrektor Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w Pruszkowie (który, zgodnie z nowymi trendami, nie nazywa się już szpitalem psychiatrycznym), mówi, że tylko około jednej trzeciej pacjentów trafiających na oddział psychiatryczny to ludzie cierpiący na choroby uniemożliwiające im normalne życie. Cała reszta jest w stanie funkcjonować, tyle że przegapiła moment, kiedy wystarczyłaby rozmowa z psychologiem, terapia. Przychodzą w takim stanie, że już trzeba włączyć leki psychotropowe. – Granica, za którą człowiek przestaje sobie radzić i wyłącza się z codzienności, bywa cienka. Zdarza się to sprawnym, zdrowym, kompetentnym – mówi dr Mosiołek"

przez Przegrany123 01 gru 2014, 20:21
Witam mam pytania do osób z Chad.Czy jeździcie samochodem na stabilizatorach nastroju i neuroleptykach? Czy one przeszkadzają wam w prowadzeniu?Czy zdawaliście na lekach i czy trudniej było na nich zdać? Bo jeśli stabilizatory nastroju przeszkadzają i ograniczają mi to, bo lekarz powiedział jak zapytałem czy mogę zrobić prawo jazdy,żeby nie robić bo na tyc lekach nie można jeździć z jak zapytałem czy mi zmieni leki to powiedział że skoro działają to nie ma po co zmieniać...Obecnie jestem na samej sertralinie od kilku dni bo tak nienawidzę stabilizatorów przez to że upośledzają i ograniczają że je odstawiłem,choć wiem że bez nich się nie obejdzie bo to zło konieczne w Chad i albo sertra szybko przestanie działać albo będą nagłe zmiany faz albo mnie wyciągnie w górę a potem już wiadomo co ;)
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez guernone 01 gru 2014, 20:33
Do szczęścia Ci te prawo jazdy potrzebne? Sam wiesz, że na normotymikach może być trudno zdać, a bez nich tym bardziej.
Chcesz jeździć w takim stanie? Przecież ledwo potrafisz skleić posta trzymającego się kupy.
Ja już raz spowodowałem wypadek. Dziękuję, dobranoc. Nie ma takiego jeżdżenia :twisted:
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

Sortuj wg