CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez slow_down 20 paź 2014, 21:08
Depakiniarz, cieszę się, że poszło po Twojej myśli ;) W tym roku jeszcze nie raz będę w Trójmieście, więc możemy to oblać sokiem, paląc przy tym po 2 paczki fajek :D
slow_down

przez Depakiniarz 20 paź 2014, 21:20
Miło mi że podzielasz moje szczescie.
No i pewnie że sie potkamy.

przez magic 20 paź 2014, 22:12
jezeli dostanie stopnia niepelnosprawnosci to szczescie to ja dziekuje za takie happy jestem zaburzony i chory ale szczescie inaczej pojmuje...
Na szczescie :?
''Największym lękiem napawają ci po których nie widać szaleństwa''

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez guernone 20 paź 2014, 22:23
Depakiniarz, no i elegancko, że się udało

Ja dzisiaj byłem na rozmowie z psychologiem w celu kwalifikacji na oddział dzienny. Dosyć szybko zeszło i od razu dostałem zapewnienie przyjęcia na terapię.
Z jednej strony bardzo dobra informacja, z drugiej pokazuje skalę problemu. Opowiedziałem tylko ułamek tego, co mógłbym powiedzieć, i od razu stwierdzono, że tu jest dla mnie odpowiednie miejsce :pirate:
Teraz kilka tygodni czekania i czas zakasać rękawy.
Ostatnio edytowano 20 paź 2014, 22:32 przez guernone, łącznie edytowano 1 raz
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez _Jack_ 20 paź 2014, 22:32
/cenzura/ a u mnie błąd za błędem w pracy. Najgorsze są upośledzone funkcje poznawcze. To najbardziej przeszkadza. Tak poza tym myślę nad założeniem swojego bloga :) ,żeby po prostu przenieść to na inną stronę i dać jakiś link w profilu ,żeby się nikt do moich wpisów tutaj nie przypierdalał.

-- 20 paź 2014, 22:43 --

http://sport.tvp.pl/17309542/przez-alko ... niewskiego tak depresja wykańcza człowieka.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez Depakiniarz 20 paź 2014, 23:34
Bipolarnego już nie mam wśród nas ani żadnych jego ego także możesz śmiało pisać i mieć wyjebane na to co mówią inni.

przez Kalebx3 20 paź 2014, 23:54
,żeby się nikt do moich wpisów tutaj nie przypierdalał.

Jack , a niech sie przypierdala . Jak przesadzi zglosisz chama Modów i dręczyciel dostanie ostrzeżenie . Potem drugie , jak pierwsze nic go nie nauczy ,i fuck off baranie !
Jak będzie się do Ciebie czepiał inteligentnie acz tylko żeby Cie zabolało to ignoruj jełopa .
Nie daj sie sprowokować , bo takim tylko o to chodzi ,żeby Ci nerwy puścili i wtedy maja Cie w garści i każdemu moga pokazać jaiś Ty nieokrzesaniec i brutal .
PAMIĘTAJ TO : jeśli twoje posty nikogo nie obrażają( osobę/y , grupe , wyznanie ) poczytaj ze zrozumieniem Regulamin Forum to możesz pisać co chcesz , a jak sie ktoś z tym nie zgadza to jego ból . Nie daj sie tak łatwo zepchnąc na boczny tor , bo ktoś ma tyle tylko silniejsze ramiora barki i jęzor wiewyparzony .
Pozdrawiam , przemyśl to .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ladywind 21 paź 2014, 00:02
magic napisał(a):jezeli dostanie stopnia niepelnosprawnosci to szczescie to ja dziekuje za takie happy jestem zaburzony i chory ale szczescie inaczej pojmuje...
Na szczescie :?

jeszcze jakby za tym przemawiała wyższa kwota renty, to moznaby było sie ucieszyc, ale jesli nie, to mysle podobnie...
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Weiss 21 paź 2014, 12:02
Jack, chlopcy maja racje - olej to. Ja tam lubie Twoje pisanie - takie osobiste odczucie dnia codziennego, jest i dla mnie troche pomocne. Bo jak czytam w jakims dniu pare roznych wypowiedzi i to nie tylko Twoich, ze jest kijowo i u mnie w tym dniu nie jest halo, to odrazu spokojniejsza sie robie - bo wychodze z zalozenia ze moga to byc "warunki przyrody", ktore akurat w tym okresie mnie tez kopia.

przez Depakiniarz 21 paź 2014, 13:46
Przypominam, że mój artykuł już jest :)

http://www.zyciekaszub.pl/

przez _Jack_ 21 paź 2014, 19:07
Dzięki za wsparcie. Miło ,że ktoś lubi czytać moje grazmoły :). Dzisiaj byłem u swojego lekarza. Oczywiście wystałem się ze 2 godziny w kolejce w tej pojebanej przychodni z tymi pojebami. Co najlepsze spotkałem sąsiada "biznesmenika" z klatki obok, który też się leczy psychiatrycznie. Nigdy bym się nie spodziewał ,że tam go kiedyś spotkam. On swoją drogą pewnie też się zdziwił i prawdopodobnie pierdoli to samo o mnie komuś ze swojej rodziny. Dodam jeszcze ,że te pojeby z rejestracji wywiesili kartkę na drzwiach z imionami i nazwiskami i numerami pacjentów, którzy mieli przyjść dzisiaj na wizytę do psychiatry. Zajebiste poszanowanie ludzkiej prywatności. No ,ale dobra przejdźmy do konkretów. Powiedziałem lekarzowi rewelacje ostatnich dwóch miesięcy. Cierpliwość do leczenia wenlafaksyną wyczerpała mi się już całkowicie. Po prostu nie mogę sobie pozwolić na dłuższe czekanie. Powiedziałem mu też o skutkach ubocznych w postaci tików nerwowych i parcia na pęcherz. Wziął to pod uwagę i przepisał Escitalopram. Dokładnie lek o nazwie Aciprex. Potem pierdolił coś ,że moja depresja jest organiczna, że wynika z jakiś mikrourazów w mózgu. Mówiłem mu ,że miałem 10 operacji. On powiedział mi ,że to może być od narkoz. Narkozy nie są do końca zdrowe i po każdej operacji coś się uszkadza. Mówił też ,że to wcale nie musi być depresja. Powiedziałem mu też o tych górkach , które miałem w przeszłości. Machnął tylko ręką "a Panie da sobie Pan spokój z tym". Kazał przyjść 5 listopada. Obiecał ,że da mi skierowanie na jakieś badania głowy. Zobaczymy co z tego wyniknie.
10 mg Escitalopram

przez pawel1978 21 paź 2014, 19:18
Ja też biorę od 6 tyg escitalopram i muszę powiedzieć,że nie jest zbyt mocny.
paro ciut lepiej na mnie działało,ale zależy od człowieka.
Powodzenia z nowym lekiem.
olanzapina escitalopram

przez Depakiniarz 21 paź 2014, 19:27
_Jack_ napisał(a):Dodam jeszcze ,że te pojeby z rejestracji wywiesili kartkę na drzwiach z imionami i nazwiskami i numerami pacjentów, którzy mieli przyjść dzisiaj na wizytę do psychiatry. Zajebiste poszanowanie ludzkiej prywatności.

Złamali ustawę o ochronie danych osobowych, a za takie się już uważa imię i nazwisko. Trzeba było zrobić fotę i wytoczyć im za to proces. Niezłą kasę byś dostał.

przez _Jack_ 21 paź 2014, 19:28
pawel1978, jaką dawkę bierzesz? Przytyłeś coś na tym leku? Jakie w ogóle miałeś skutki uboczne?

-- 21 paź 2014, 19:41 --

10 mg Escitalopram

Sortuj wg