CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Depakiniarz 13 paź 2014, 18:38
Zalezy ile pracowałeś, przy pięciu latach pracy około 1000 złotych. Bym miał więcej bo mi się liczyła praca w Gameforge przez 3 lata i pensje też w ojro dostawałem mimo tego że pracowałem w PL w domu. No ale coż, DE to nie PL :) U was to sie pewnie śmieją z polaczków co? :P

przez pawel1978 13 paź 2014, 18:42
Wszystkie mniejszości narodowe są na pewno troszkę wyśmiewane,ale coraz mniej.Czas na olanzapinkę ide połknąć.zw
olanzapina escitalopram

przez _Jack_ 13 paź 2014, 18:54
Asmo i Tańczący z lękami, dziękóweczka za wsparcie. Miły gest z waszej strony.
pawel1978, Wiedeń piękne miasto. Byłem tam 5-ciokrotnie z racji tego ,że mam tam brata(Byłem chociażby na Euro 2008). Warunki w każdym aspekcie są dużo lepsze niż w Polsce. Najbardziej podoba mi się klasyczne budownictwo całego miasta, poza tym sama komunikacja to wisienka na torcie. Wszędzie się dojedzie metrem. Zajebiste drogi. Bezproblemowo wracałem z Wiednia do Wiener Neustadt chyba o 2:00. Ludzie z inną kulturą tylko strasznie dużo tam Turków i dialekt ciężki. W którym Bezirku mieszkasz?
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pawel1978 13 paź 2014, 18:59
Obecnie w 14ym ale dostałem właśnie mieszkanie od miasta i będę mieszkał w 13ym.
Ładne miasto,ale jak sie ma depresję to ma sie to głęboko w d..ie.
olanzapina escitalopram

przez Depakiniarz 13 paź 2014, 19:14
A stopień niepełnosprawności masz? Nie wiem u was to sie nazywa.

przez _Jack_ 13 paź 2014, 19:14
Ty dostajesz mieszkanie a u nas Cebulandia. Mój brat mieszka w 11. Jedź na Prater od razu adrenalinkę sobie podniesiesz:)
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez pawel1978 13 paź 2014, 19:40
nie mam jeszcze stopnia.nic nie mam. tylko jakiś papierek od psychiatry.w przyszłym roku sie wezmę za rente.
Co do prateru to byłem niedawno i trosze pojeździłem.Pzdr
olanzapina escitalopram

przez Bipolarny 13 paź 2014, 20:30
Off Topic niczym Jack :mrgreen: Ale filmik zajebisty :lol: hahahahahahaaah

Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Lamotrygina 150mg
obserwowany

przez Depakiniarz 13 paź 2014, 21:01
Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie nt leków antydepresyjnych stosowanych w leczeniu depresji w CHAD. Pomogły czy też nie?

leki-w-leczeniu-depresji-w-chad-ankieta-t52518.html

-- 13 paź 2014, 20:51 --

Ketrel 100 mg zapodany, czekam aż odpłynę w dal...xD

przez Bipolarny 13 paź 2014, 22:11
INTEL 1 napisał(a):
Asmo napisał(a): Choć to podłe to jak takie coś czytam to życzę manii dysforycznej jaką przeżyłem przed świętami wielkanocy gdy klęczałem przed łóżkiem pyskiem na nim przy otwartym balkonie i jedna ręką się puściła łóżka a coś w środku mówiło skacz a druga trzymała i coś mówiło że nie i walcz. Najtrudniejsza chwila życia. Gdybym resztkami miłości do życia nie zjadł sporej dawki xanaxu i nie trzymał się dalej łóżka we wspomnianej pozycji to pewnie bym teraz o tym nie pisał.
Z jednej strony płacz i wkurw z drugiej energia. Co wtedy można myśleć i czy myśleć można?

Znam ten stal doskonale. Trwał całymi tygodniami i to zaraz na początku kiedy mnie pozamiatało... Każda noc i dzień bliźniaczo podobne. W nocy bezsenny zlany potem obłed pod kołdrą. W dzień obłęd przymusu chodzenia od okna do okna okraszony płaczem i zawodzeniem w poczuciu ostatnich przed wyskoczeniem chwil życia.

/cenzura/ mać skąd ja to znam :( Pierwszy raz nie dałem wesołej minki tutaj to jest przykre dlaczego takie coś nas spotkało najgorsze że ten stan trwa stale i z dnia na dzień jest coraz mocniejszy jeden dzień to czasem jak miesiąc.Przez 24/h człowiek przechodzi takie męki że jedynym oddechem jest sen żeby rano znów wstać i męczyć się z tym kurestwem...Do tego mam kłopot z lekami bo nie chcę ich brać bo pogarszają funkcjonowanie mimo iż się jest w reemisji nastrojowej(chadowej) jak zwał tak zwał ale w reemisji trzeba się użerać z ograniczeniami które powodują psychotropy...Nie z kłamię jeśli powiem że jesteśmy najsilniejszymi ludźmi na świecie co znoszą takie tortury spowodowane przez własną psychikę(układ nerwowy) :uklon: I wcale nie polepsza mi to że inni jak wyżej posty mają to samo piekło na ziemi bo znając jakie to trudne cholernie nawet im współczuję? Za co! : :-| :-|
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Lamotrygina 150mg
obserwowany

przez Depakiniarz 13 paź 2014, 22:17
Mi lekarz na sobotniej wizycie powiedział że silne hipo u mnie już minęło i jestem zdrowy, tzn chwilowo niezaburzony po mojemu :)
Ten ketrel coś zjebanie działa, wziąłem o 20:51, mamy teraz 22:12 i /cenzura/ z działania, znowu nie będę mógł /cenzura/ spać i od nowa wszystko napędzę.

przez Asmo 13 paź 2014, 22:42
Widmo napisał(a): (Przy okazji drugi raz zapytam, czy mozesz napisac jaki masz poziom litu we krwi?)

Bymbył zapomniał odpisać Tobie. A to tak jest jak się ma nie odwracalne dziury w głowie :)
Jak mi lekarka kazała tylko raz iść zbadać po tygodniu brania na początku. I miałem dolną granicę dawki terpeutycznej i od tego czasu ani razu nie zlecała mi iść badać stężenie i jest ok. Chyba wie co robi.
Widmo napisał(a):No dobra...moze nadal nie wierzysz, ze z chad mozna normalnie zyc ;), .

Idź do diabła za te herezje :D
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez freya 13 paź 2014, 22:58
Depakiniarz, a jaką dawkę ketrelu bierzesz?
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez Weiss 13 paź 2014, 23:12
Ja zaczelam lykac Melatonine na spanie i u mnie dziala. Mianseryna przestala juz spelniac swoje zadanie i jechalam ostatnio caly czas na Sedam-ie ale na probe kupilam Melatonine i jak narazie dziala.

Sortuj wg