CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez _Jack_ 11 paź 2014, 22:44
Brawo Polska!
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez Asmo 12 paź 2014, 11:00
Ja do 200 lamo wchodziłem jakieś 5 miesięcy stopniowo. Przy zwiększaniu były uboki ale teraz trochę przeszło a do resztki się przyzwyczaiłem ze ich nie czuje wiec jest ok. Moim zdaniem i u mnie ten lek potrzebuje z 6-10 miesięcy żeby w pełni zatrybic.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Bipolarny 12 paź 2014, 13:10
Asmo napisał(a):Ja do 200 lamo wchodziłem jakieś 5 miesięcy stopniowo. Przy zwiększaniu były uboki ale teraz trochę przeszło a do resztki się przyzwyczaiłem ze ich nie czuje wiec jest ok. Moim zdaniem i u mnie ten lek potrzebuje z 6-10 miesięcy żeby w pełni zatrybic.

Nie myl ludzi bo lamo działa w czasie 1-3 miesiące jeśli chodzi o pełną stabilizację i efekt antydepresyjny.U mnie już po 1,5 miesiąca a do dawki 125 byłem wprowadzany w ciągu miesiąca przy tym biorąc 1500 kwasu walproinowego a wiadomo co to oznacza że trzeba ostrożnie bo depakina zwiększa stężenie leku we krwi 2x mocniej i lamo jest 2x dłużej w obiegu.A wtedy skutki uboczne są zwiększone,i dużo większe prawdopodobieństwo wystąpienia wysypki.Jeśli dochodziłeś do pełnej dawki przez 5 miechów to nie ma sie co dziwić że po 6 poczułeś pełny efekt.Moim zdaniem jeśli jesteś na tej samej dawce np. 150mg to ok 10 miesięcy możesz już wcale nie czuć efektu antydepresyjnego tylko lekką stabilizację.Na lek robi się tolerancja a jak ktoś co chwilę zwiększa jak Ty w ciągu 5 miechów to będzie działać powoli ale najmocniej odczujesz działanie jak dojdziesz do pełnej dawki.Czyli jak napisałeś doszedłeś do pełnej dawki przez 5 miechów a pełne działanie poczułeś po 6 czyli norma.Proste i logiczne :mrgreen:
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Lamotrygina 150mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tańczący z lękami 12 paź 2014, 14:22
_Jack_ napisał(a):Brawo Polska!

Wy też to widzieliście? :shock: Bo ja myślałem, że mam haluny :P
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez Bipolarny 12 paź 2014, 14:28
Tańczący z lękami napisał(a):
_Jack_ napisał(a):Brawo Polska!

Wy też to widzieliście? :shock: Bo ja myślałem, że mam haluny :P

Ja nie mogę jeszcze uwierzyć że to się dzieje naprawdę :lol: Czekałem czy nad ranem obudzę zdrowy bo to jakaś noc cudów była :P

Lamotrygina 150mg
obserwowany

przez _Jack_ 12 paź 2014, 15:03
Obrazek
Zostawcie Kibica :). Tak rozwiązują problemy Panowie w garniturkach.
Dzień na hejcie. Nordic zaliczony, mecz zajebisty ,ale samopoczucie chujowe. Napęd słaby, koncentracja i pamięć zamulona. Za tydzień we wtorek lecę do lekarza.
10 mg Escitalopram

przez Depakiniarz 12 paź 2014, 21:13
U mnie silne objawy hipomaniakalne powoli ustępują, przechodzę w stan remisji. Spać dalej nie mogę. Lekarz zwiększył mi dawkę pernazyny 25mg do sześciu tabletek wieczorem, które i tak gówno pomogły. Po nieprzespanej nocy poszedłem w sobotę do gabinetu i usilnie domagałem się czegoś innego na sen, do łask wróciła kwetiapina w dawce 100mg na wieczór, jak nie pomoże to 200 mg. Leki wykupię dopiero w poniedziałek, więc trochę muszę się pomęczyć.

-- 12 paź 2014, 20:16 --

Bipolarny napisał(a):
Asmo napisał(a):Ja do 200 lamo wchodziłem jakieś 5 miesięcy stopniowo. Przy zwiększaniu były uboki ale teraz trochę przeszło a do resztki się przyzwyczaiłem ze ich nie czuje wiec jest ok. Moim zdaniem i u mnie ten lek potrzebuje z 6-10 miesięcy żeby w pełni zatrybic.

Nie myl ludzi bo lamo działa w czasie 1-3 miesiące jeśli chodzi o pełną stabilizację i efekt antydepresyjny.U mnie już po 1,5 miesiąca a do dawki 125 byłem wprowadzany w ciągu miesiąca przy tym biorąc 1500 kwasu walproinowego a wiadomo co to oznacza że trzeba ostrożnie bo depakina zwiększa stężenie leku we krwi 2x mocniej i lamo jest 2x dłużej w obiegu.A wtedy skutki uboczne są zwiększone,i dużo większe prawdopodobieństwo wystąpienia wysypki.Jeśli dochodziłeś do pełnej dawki przez 5 miechów to nie ma sie co dziwić że po 6 poczułeś pełny efekt.Moim zdaniem jeśli jesteś na tej samej dawce np. 150mg to ok 10 miesięcy możesz już wcale nie czuć efektu antydepresyjnego tylko lekką stabilizację.Na lek robi się tolerancja a jak ktoś co chwilę zwiększa jak Ty w ciągu 5 miechów to będzie działać powoli ale najmocniej odczujesz działanie jak dojdziesz do pełnej dawki.Czyli jak napisałeś doszedłeś do pełnej dawki przez 5 miechów a pełne działanie poczułeś po 6 czyli norma.Proste i logiczne :mrgreen:

Depakine Chrono to syf, przestrzegam przed tym lekiem, już nigdy w życiu nie wezmę tego shitu do ust.

przez _Jack_ 12 paź 2014, 21:33
Tak jak ja mianseryny, ale chujowo się czuje.

-- 12 paź 2014, 21:51 --

Rozpierdol w bani. Najbardziej wkurwia mnie brak koncentracji. Synapsy wolniej pracują w depresji. Ciężko myśli zebrać do kupy. Ciągle się człowiek zawiesza i odpływa myślami.
10 mg Escitalopram

przez Bipolarny 12 paź 2014, 23:42
INTEL 1 napisał(a):"Dzień na propsie"
"Dzień na hejcie"
joł-joł oryginal gangsta

Tak się zastanawiam czy to jeszcze forum o CHAD, czy być może już blog ziomali z dzielni?
Może już czas na sweet focie oraz selfie?

Gość piszę dziennik(taka forma pamiętnika) tylko szkoda że to nie ma nic wspólnego z Chadem :D I dlaczego akurat tutaj przecież On nawet Chad nie ma :D Załóżcie mu temat ''Dzień z życia Jacka'' :mrgreen:

Lamotrygina 150mg
obserwowany

przez guernone 13 paź 2014, 08:16
Dla mnie to logiczne, że w tym temacie co jakiś czas piszemy jak się czujemy.
Nikt z nas nie ma prawa decydować kto może a kto nie może tutaj się udzielać.
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez INTEL 1 13 paź 2014, 08:57
...nie mam podpisu...

przez Bipolarny 13 paź 2014, 11:04
guernone napisał(a):Dla mnie to logiczne, że w tym temacie co jakiś czas piszemy jak się czujemy.
Nikt z nas nie ma prawa decydować kto może a kto nie może tutaj się udzielać.

Myślałem że temat jest o Chad i dla chadowców zdiagnozowanych :lol: Przyp. o czym jest temat:Kochani! Ze wzgledu na ogromna ilosc postow w czesci pierwszej i teraz juz w drugiej nalezalo utworzyc czesc III. Robie to nie tylko z tego wzgledu, ale tez rowniez ze zwgledu na to, aby watek wrocil na WLASCIWY TOR, i aby doswiadczeniami dzielili sie ludzie naprawde chorzy na CHAD typu I i II. Chcemy tu konkretnych relacji o tym, jak sie czujemy ( tak, jak bylo kiedys) a nie wklejanych informacji i wojenek z Wikipedii rodem. Totez niniejszym zapraszam wiadome osoby, oraz wszelkie nowe ze zdiagnozowanym CHAD :D
.........................................

Próbowaliście działać coś z deprywacją snu dzisiaj udało mi się wytrzymać nocke i samopoczucie o 50% lepsze to naprawdę działa ciekawe jakby sobie zafundować takie zerwanie nocy 2,3x w tyg ? Może objawy by się na stałe cofnęły :P Super uczucie ok 5 rano po nieprzespanej nocy kiedy wszystko się chcę,pierwszy raz od dawna miałem ochotę pojeździć na rowerze,pójść do sklepu,pobiegać i to tylko dzięki nie przespanej nocy.Odstawiam antydepa jednak wolę już płakać chodzić smutnym niż tą szybką jazdę na rowerze,Fluo nasiliło tak stan mieszany że :uklon:

Lamotrygina 150mg
obserwowany

przez Depakiniarz 13 paź 2014, 11:25
F33- zaburzenia depresyjne nawracające, czyli jakby nie patrzeć choroba afektywna jednobiegunowa. To że mam stwierdzony borderline i CHAD, oraz że mój ostatni wypis ze szpitala dotyczył depresji w przebiegu borderline oznacza że mam nie udzielać się w tym temacie bo mi nie wolno, bo wypis mówi inaczej? Litości.

przez Bipolarny 13 paź 2014, 11:32
Ale dlaczego od razu mini blog i dlaczego akurat tutaj? :mrgreen: Skoro mało to ma wspólnego z tematem jak wpisy Brawo Polska,zdjęcie kibica z ochroniarzem,jak było w pracy, :D

Lamotrygina 150mg
obserwowany

Sortuj wg