CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez dariusz1990 28 wrz 2014, 23:16
Witam u mnie chęć strzelenia samobója narasta z każdym dniem.Już od kliku dni myślę jak to zrobić.Naćpać się Oxazepamu i zasnąć na zawsze.Albo z okna i święty spokój.Dopada mnie samotność chociaż mam kochającą mamę babcie brata.Mimo wszystko czuje się sam.Sam jak palec czy jak to się tam mówi.Wszyscy znajomi opuścili mnie tak przynajmniej się czuje.Z resztą jak piłem też byłem samotny.Położyłem się wówczas na torach na Dworcu Zachodnim ale jakoś nic mnie nie przejechało.Ale teraz samotność bezcelowość życia mnie paraliżuje.Nawet nie ma się komu wyżalić.Co za życie samotne i w dodatku życie.
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

przez Depakiniarz 29 wrz 2014, 12:33
Jak ktoś ma ochotę przeczytać mój artykuł ( w całości) dotyczący CHAD i depresji w jej przebiegu to zapraszam na PW.

przez _Jack_ 29 wrz 2014, 21:03
Lipa totalna. Moje życie to teraz gra pozorów. Niby chodzę do pracy i byłem dzisiaj na siłce, ale objawy są strasznie uciążliwe i utrudniają funkcjonowanie. Do pracy idę jak dziwka na speedzie w deszcz przed robotą. Ponad 3 lata bez remisji do tego wkurwiają mnie te jebane tiki. Potencja już prawie 4 lata na poziomie 0. Tak rozkminiam sobie to wszystko. Skończyłem studia, pochodzę z wykształconego domu, z pomocą starych kupiłem mieszkanie w Warszawie, + dobra praca. Miałem duże perspektywy. Teraz się walczy o śmieszną rentę psychiatryczną, której nie można nawet dostać. Nigdy bym nie przypuszczał ,że ten cały system lekarski tak funkcjonuje.Teraz człowiek widzi jak to okropnie wygląda od wewnątrz. Do tej wegetacji już trochę przywykłem. Zdałem sobie sprawę ,że jest to rzecz nieodwracalna i jakoś w podświadomości zmniejszyłem piętno tego problemu. Czasami się zastanawiam po co ja to wszystko robię? Użeram się codziennie z objawami, nie tykam alkoholu i "walczę wysiłkiem fizycznym". Wszystko niestety na niewiele się zdaje.

F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Depakiniarz 29 wrz 2014, 21:08
Wiedziałem że /cenzura/ będę ma maksa na pełnej kurwie jechał. KU przestrodze i kulawym jak stara /cenzura/ działaniu polskiego orzecznictwa.
Pod Wojewódzki Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności przyjechałem przed czasem. Kluczyłem wokół budynku, bo nie mogłem znaleźć wejścia, do tego ubrałem się za ciepło i byłem spocony. W końcu, po wielu trudach udało mi się znaleźć boczne wejście, bo te główne było tylko otwarte do godziny 15. Fajnie, powinni mnie o tym wcześniej poinformować że wchodzi się gdzie indziej. No ale /cenzura/, jedziemy dalej. Poszedłem do sekretariatu i kobieta spisała dane z dowodu i kazała mi usiąść w poczekalni. Po kilkunastu minutach przychodzi do mnie psycholog i informuje mnie, że zaszły pewne okoliczności uniemożliwiające mi stanięciu dziś na komisji. Mianowicie jakiś jebany patałach nie zorientował się, że w dzisiejszej komisji będzie zasiadał mój lekarz prowadzący z przychodni. Załapałem takiego wkurwa, zacząłem przeklinać, i domagać się aby na wezwaniu mi napisali, że z powodu ICH! ewidentnego błędu nie mogę stanąć przed komisją. Powiedzieli że tego nie zrobią bo nie mają takich uprawnień. Jak to /cenzura/ nie mogą !? To jest ich zasrany jebany obowiązek. Piana z pyska mi prawie kapała na podłogę, domagałem się aby osoba winna całemu zaniedbaniu zwróciła mi za bilety, bo na darmo nie będę jeździł. Początkowo się opierali i powiedzieli że nie są w obowiązku zwracać mi za bilety, ja na to, że jak chcą to mogę im dać popis swojej hipomanii, tak na wszelki wypadek aby jawnie podkreślić moje zażenowanie całą sytuacją i domagać się tego co mi się należy! Bywa że nie mam co do gara włożyć i wydatek na bilety, /cenzura/ z tym że łącznie sześć zeta, ale jednak był to wydatek. Kazali mi wyjść z sekretariatu, po chwili przyszła psycholog z podpisanym kwitkiem że komisja zostanie przełożona na inny termin i oddała mi kasę za bilety z własnej kieszeni przyznając się że to jej wina i że mnie przeprasza. Chwilę pokurwowałem i wyszedłem. Porażka na całej linii!

przez Widmo 30 wrz 2014, 13:59
Depakiniarz,

Widmo, wiem, zdaję sobie sprawę że hipo wraca. Jutro mam komisję odwoławczą w sprawie stopnia niepełnosprawności. Nie wiem czy mam udawać depresję która prawdopodobnie się skończyła.
refren, stabilizatorów, a stricte depakiny już nie będę brał. Skończyło się tycie!

Ja tu widze pewna sprzecznosc.
Na blogu piszesz, ze hipomania wraca.
Widzisz jakas inna rozsadna droge niz bycie na stabilizatorze?
Chyba, ze chcesz sie hipomania nacieszyc to OK - Twoj wybor.

przez marwil 30 wrz 2014, 16:31
hasselti napisał(a):Mam do was pytanie. Jak wytrzymujecie wyrzuty sumienia? Czy też je macie, czy tylko ja nie potrafie pogodzić się z przeszłymi odpałami?... Najlepsze jest w tym wszystkim to, że człowiek jest świadomy swoich głupich zachowań, a mimo tego się do nich dopuszcza. A błędów już nie naprawi, czasu, słów ani czynów nie cofnie.. Jak wy sobie z tym radzicie potem? :(

Czas leczy rany...
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Depakiniarz 30 wrz 2014, 18:49
Widmo napisał(a):Depakiniarz,

Widmo, wiem, zdaję sobie sprawę że hipo wraca. Jutro mam komisję odwoławczą w sprawie stopnia niepełnosprawności. Nie wiem czy mam udawać depresję która prawdopodobnie się skończyła.
refren, stabilizatorów, a stricte depakiny już nie będę brał. Skończyło się tycie!

Ja tu widze pewna sprzecznosc.
Na blogu piszesz, ze hipomania wraca.
Widzisz jakas inna rozsadna droge niz bycie na stabilizatorze?
Chyba, ze chcesz sie hipomania nacieszyc to OK - Twoj wybor.

Tak, chce się nacieszyć hipomanią. Byłem dziś u lekarza, powiedział że jak mój stan się utrzyma to mam do niego przyjść w piątek. Zapisze mi jakieś benzo na sen, bo nie śpię już od wczoraj.

przez bittersweet 30 wrz 2014, 19:04
wtym utworku słysze hipo :

kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Łapa 30 wrz 2014, 19:33
Przeczytałem artykuł Depakiniarza, jest dobry, polecam!
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Depakiniarz 30 wrz 2014, 19:45
Miło mi że się podobał, dziękuję dobry człowieku :)

przez Widmo 01 paź 2014, 08:56
Depakiniarz napisał(a):Tak, chce się nacieszyć hipomanią. Byłem dziś u lekarza, powiedział że jak mój stan się utrzyma to mam do niego przyjść w piątek. Zapisze mi jakieś benzo na sen, bo nie śpię już od wczoraj.

Tylko, ze to jest slepa uliczka. Czym wiecej sie nacieszysz tym wiecej oddasz w kolejnej depresji.

przez Depakiniarz 01 paź 2014, 13:09
Dziś nad ranem udało mi się zasnąć po ponad dwóch dniach niespania na trzy godziny.
Tym którzy mnie prosili w PW o artykuł już wysłałem, sprawdźcie maile i PW.

przez Tańczący z lękami 01 paź 2014, 18:11
no dobra dziś mnie jebło...po 2-3 tygodniach znieczulicy emocjonalnej wreszcie znowu czuję coś więcej niż zapach skarpetek!!! Zapodałem właśnie stary dobry Pearl Jam, bo słuchanie muzyki znów bardzo rajcuje a ostatnimi czasy wcale nie dawało mi to radości. Boże jak ja tęskniłem za tym stanem :P Właściwie nazwałbym to normalnością a nie hipo :mrgreen:
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez Łapa 01 paź 2014, 19:54
Właśnie wróciłem z wizyty u mojej psychiatry, oprócz tego byłem na rozpoczęciu mojego roku akademickiego. Ale wracając do lekarki. Ponownie opóźnienie wyniosło 40 minut, więc wszedłem taki nabuzowany do gabinetu, a pani psychiatra znowu (3 miesiące temu analogiczna sytuacja) "Czy jest pan w hipomanii?", ale z tego co mi i moim bliskim się wydaje chyba nie jestem. Więc leki te same. Jest dobrze.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Sortuj wg