CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Tańczący z lękami 22 wrz 2014, 18:27
INTEL 1 napisał(a): Na chuuj cokolwiek robić skoro i tak nie daje to najmniejszej radości czy też satysfakcji ( poza oczywiście podaniem kutacha do opierdolenia :D )

szkoda, że nie można opierdalać kutacha 24h/dobę, "aby bawić się, aby bawić na całego (...) wystarczy wziąć je do ręki, dosypać ziarnko fantazji (...) i wszystko będzie różowe...:mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=mPyCZ-nGSIc Fasolki - Moja fantazja

INTEL 1 napisał(a): Od nagłego przypływu gotówki bardziej ucieszyła by mnie informacja o złośliwym raku.

nawiązując do chińskiego przysłowia, które mówi, że "bogatym jest ten, kto nie chce więcej niż posiada" - można poczuć się milionerem patrząc pobłażliwie na goniące za kasą młode wilki czy raczej szczury. Mimo wszystko zazdroszczę, że im się chce i mają cel, do którego dążą. Mnie szkoda na to czasu i zdrowia...Wiem, że to chore, ale tak mam.

Z polityką natomiast nie mam żadnego problemu- wali mnie ona po całości dopóty, dopóki ruski nie wjadą mi do dupy :blabla:
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez _Jack_ 22 wrz 2014, 19:34
Myślę ,że nie można mieć pretensji do Komorowskiego ,że był na meczu. Takie jego zadanie. Jest prezydentem i powinien się pojawiać na ważnych wydarzeniach naszego kraju. Takim niewątpliwie był finał mundialu w siatkówkę w dodatku organizowany w Polsce. Inna sprawa ,że się pierdolnął i trochę wstydu było.
U mnie dzisiaj dzień mieszany. Trochę propsu trochę hejtu. Jak mi się nie chciało iść do pracy. Ta świadomość początku tygodnia. Natomiast pod koniec było już lepiej. Musiałem odpuścić siłkę ,bo nie wyrabiam i kończę w tym tygodniu o 18. Może jutro się wybiorę.

-- 23 wrz 2014, 21:42 --

Dlaczego człowiek jest tak skonstruowany ,że zawsze wielbi przeszłość a krytykuje teraźniejszość i nawija pierdolony trueschool ,że kiedyś było zajebiście a teraz jest chujowo? Też niestety tak mam. Dzisiaj w pracy mieliśmy rozmowę na temat dzisiejszych dzieci. Siedzą przy komputerach i nie wychodzą na dwór. Rodzice zamiast piłki nożnej czy rękawic bramkarskich kupują im nowego x boxa albo playstation. Kiedyś człowiek grał co najwyżej na Pegasusie i cieszył się ze złotej piątki i Gola 3. Jestem rocznik 87. Pamiętam jak byliśmy dziećmi oraliśmy w piłkę ile się da. Upał, zima, krowie gówna na boisku.Nieważne, nic nam nie przeszkadzało. Gdyby nie kontuzje może dzisiaj zająłbym miejsce Błaszcza na prawej flance naszej reprezentacji. Kto wie? hehe grałem na prawej pomocy w trampkarzach. Pamiętam jak zjebali mi operacje to nie mogłem się z tym pogodzić, że zniszczyli mi piłkarskie marzenia. Wiem ,że to głupie i dziecinne. Może to też podłoże moich dzisiejszych problemów? Fajne też były zimy. Miałem narty na których jeździłem po śniegu i zjeżdżałem z górki. Chciałem być drugim Hermanem Maierem i Alberto Tombą. Dostawałem "ejakulatu" podczas oglądania transmisji zjazdów alpejskich i skoków narciarskich. Narciarstwo kocham do dziś. Niestety już z perspektywy kibica. To się nazywało udźwignąć presje.#Masahiko Harada

F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez czarnobiała mery 24 wrz 2014, 12:39
Mieliście rację - włosy wypadają po depakinie. Czy jest na to jakiś sposób?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Depakiniarz 24 wrz 2014, 14:37
Ponoć jak zapewniał mnie lekarz w szpitalu na oddziale dziennym objawy wypadania włosów powinny ustąpić po kilku miesiącach. O dziwo, gdy w 2001 roku brałem depakine chrono to włosy mi nie wypadały. Problemy pojawiły się w lutym 2013 roku. od tego czasu minęło już półtora roku i włosy nadal wypadały. Pytasz się " czy jest na to jakiś sposób?". Tak, jest. Przestań ją łykać i poproś lekarza o lit, działa niemal tak samo.

przez barsinister 24 wrz 2014, 15:01
a brałaś lamotryginę?
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez freya 24 wrz 2014, 16:32
czarnobiała mery, też lecą mi włosy jak szalone... Obecnie biorę absenor i problem jest identyczny jak po branej przeze mnie kiedyś depakinie... A miało być o wiele lepiej...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez barsinister 24 wrz 2014, 16:36
włosy leciały mi na depakine (koszmarnie) i przerzedzały się na kwetiapinie w dużych dawkach, ale był to skutek odwracalny
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez _Jack_ 24 wrz 2014, 20:38
Dzień w pracy na propsie. Niezłe wyniki są i trochę umów powracało. Ale dalej te jebane objawy nie ustępują. Już się trochę irytuje tą biernością mojego lekarza. Ta dekoncentracja mnie męczy. Szczególnie podczas jazdy autem. Oglądam teraz mecz Bundesligi. Nudny jak flaki z olejem. 30 minut minęło a nic nie strzelili. Upragniona jesień wreszcie nadeszła.

-- 24 wrz 2014, 21:23 --

Britney Spears była w Polsce. Choruje na Chad.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez Wolfx 25 wrz 2014, 07:57
Depakiniarz chętnie poczytam Twój artykuł.
U mnie nadal props mam nadzieję że się nie rozkręcę tak jak w pażdzierniku zeszłego roku.Znowu poczułem jak to jest nie chodzić zgarbionym i trzymać wysoko głowę.Zobaczymy
Wolfx

przez Depakiniarz 25 wrz 2014, 17:15
Wolfx, poszło na PW

przez czarnobiała mery 25 wrz 2014, 17:38
Dzięki wam za odpowiedzi, właśnie lekarka zaproponowała mi lamotryginę dzisiaj, tylko miałam się dowiedzieć, jaka jest cena, bo nie mam jej refundowanej na moją diagnozę. No i okazało się, że nie tak dużo, zapisałam się za tydzień do lekarza rodzinnego, żeby mi wypisał receptę na tę lamotryginę, więc za tydzień powinnam ją mieć już. A w dodatku wyczytałam, że ona też działa profilaktycznie na migreny, a ja mam kilka razy w tygodniu nawet, więc byłby to lek idealny dla mnie.

przez INTEL 1 25 wrz 2014, 18:27
Wolfx napisał(a):U mnie nadal props mam nadzieję że się nie rozkręcę tak jak w pażdzierniku zeszłego roku.Znowu poczułem jak to jest nie chodzić zgarbionym i trzymać wysoko głowę.Zobaczymy

I dlatego w końcu się zapierdolę. Większość po kolei, prędzej czy później wyłapuje "propsy" cokolwiek to znaczy, a ja już siódmy rok bez przerwy dostaję w pizdę ( te krótkie okresy pierdolca kiedy tracę kontrolę nad swoimi myślami i wrogimi emocjami nie można nazwać "propsem" )
... dziś znów dostałem kopa od życia.
Za kilka minut wychodzę na miasto. Nie wiem jak to się skończy, ale KAŻDY scenariusz jest możliwy.
Mam zamiar upić się do nieprzytomności. I niech się dzieje co chce. Chyba mnie to już pierdoli.
Mam nadzieję że jak wrócę ( o ile) to nie powypisuję tutaj na nieświadomce jakichś kretynizmów...
Przepraszam za język, lecz inaczej dziś nie potrafię.
...nie mam podpisu...

przez guernone 25 wrz 2014, 19:23
INTEL 1, obyś z tego wyszedł cało :pirate:

Chciałem coś konstruktywnego napisać o swoim samopoczuciu ostatnimi czasy, ale nic ciekawego nie dam rady wymyślić.
Ot, szare dni bez wyrazu. Życie uciekające przez palce.
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Depakiniarz 25 wrz 2014, 19:30
INTEL 1, No to miłej imprezy, rozwal komuś głowę ode mnie :)

O dziwo mój dzień mija całkiem nieźle, na tzw propsie o którym piszecie.

Sortuj wg