CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez _Jack_ 21 wrz 2014, 23:04
Złoty Medal!
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez marwil 21 wrz 2014, 23:09
Złoty medal Okraszony Platynowym niepokojem. Spodek oszalał. Dać im wszystkim haloperidol.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez _Jack_ 21 wrz 2014, 23:12
Komorowski chyba coś brał. Coś mu się pokićkało.#Piotr Solorz #Gratulacje dla piłkarzy
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nicholas1981 22 wrz 2014, 08:24
_Jack_, nie musiał nic brać. On tak już ma
Nicholas1981

przez wiejskifilozof 22 wrz 2014, 09:14
No, nie nawet tu te rozmowy o polityce.

przez INTEL 1 22 wrz 2014, 10:09
Skoro ta kurewska polityka zatruwa nawet takie wydarzenie jak mistrzostwo świata....
PIERWSZY wywiad po zwycięstwie został zrealizowany z kimś kto gówno się do sukcesu przyczynił.
Tak bezczelnej propagandy i wchodzenia w dupę przez media dawno nie widziałem ( inna sprawa,że nie mam w domu telewizji dzięki czemu nie zdaję sobie na szczęście sprawy z nasilenia tego mainstreamowego gówna)
Tacy jak on powinni spalić się ze wstydu , że prawa do transmisji z meczów reprezentacji znalazly się w prywatnych rękach.
Reprezentacja to nie jest prywatny twór. To twór utrzymywany rownież z podatków i grający w miejscach z tych podatków budowanych czy też utrzymywanych.
Idąc kapitalistycznym tokiem rozumowania może niech sprzedadzą prawa do Hymnu Narodowego Solorzowi. Każde publiczne odtworzenie czy też wykonanie będzie owocowało konkretną sumką na koncie pariasa.

Wracając do prezydencika- jak zwykle się sprawdza stare powiedzenie- sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą.
JPP 100 % :D ( policję i polityków)
...nie mam podpisu...

przez Depakiniarz 22 wrz 2014, 11:34
To może tak na deser powiem, że premier Ewa Kopacz ( ta która wstrzyknęła sobie w czoło coś na zmarszczki ) powołała dziś nowy rząd. Szkoda tylko, że takie decyzje nie są podejmowane przez nas. Ministrem spraw wewnętrznych została była katechetka która uczyła religii w szkole. Nie mam nic do teologów, ale ci co wieki temu podejmowali takie nauczanie muszą mieć nieźle zryty beret.

przez INTEL 1 22 wrz 2014, 13:42
...kolejny "żont fahofcuw" :D

Co do wczorajszej siatkówki.
Znów gówno wychodziło z szaleńczych prób głębszego zainteresowania się wydarzeniami na parkiecie.
Zmusiłem się do oglądania. W końcu finał, wydarzenie mogące się już nigdy nie powtórzyć. Polska Reprezentacja i tak dalej. Trochę normalności w życiu.
Kiedyś zanim mnie rozjebało jeździłem do Spodka na większość meczy Ligi Światowej. Z pełnym zaangażowaniem i momentami histerią przeżywałem każdego seta. Innymi słowy reagowałem jak normalny człowiek, interesujący się od dziecka sportem wyczynowym.
Teraz? Teraz ciągle odklejony od rzeczywistości przedstawionej na ekranie musiałem co i rusz zerkać na wynik żeby ponownie wracać do meczu. Desperacko szukałem jakichkolwiek emocji. Na daremno... Czy na trzeźwo, czy potom podlany browarami - nic z tego. Obojętność, brak nawet chwilowego zaangażowania. Czyli sens polegający na emocjach wynikających z uczestnictwa w meczu całkowicie zatracony.
Jak tu żyć?
Zastanawiam się co zrobić żeby poczuć iż jeszcze żyję?
Myślę nad zakupem profesjonalnej szczęki bokserskiej, po to aby wychodzić od czasu do czasu na miasto pobić się z małolatami :D . Nie istotne jest kto będzie zwycięzcą, a kto nie. Istotne będą pozytywne emocje, które być może pojawią się w trakcie.
...nie mam podpisu...

przez wiejskifilozof 22 wrz 2014, 13:47
Można się nie zatruwać,podobno KAŻDY POLAK,chcę wyjaśnić taśmy Wprost.Ja chcę o tym zapomnieć.

-- 22 wrz 2014, 13:49 --

Ciekawe ,jakim prezydencikiem byłby Jarosław Kaczyński ?

przez magic 22 wrz 2014, 13:52
itntel miałem wczoraj to samo...ja dusza sportowca kiedyś obecnie dnoooooo
finał wczoraj a ja włączyłem na końcówkę wygrali tyle spodek odleciał ,ludzie odlecieli a ja nic PUSTOSTAN
to jest chore ,to jest nienormalne to jest nie ludzkie !!!
ketamina ,elektrowstrząsy, lobotmia ,psychorirurgia,elektrostymulacja co jeszcze ????albo iśc na miasto lać sie po
mordach ale to trzeba chyba czuć agresje,nienawiść lub cos takiego...
''Największym lękiem napawają ci po których nie widać szaleństwa''

przez INTEL 1 22 wrz 2014, 14:04
magic napisał(a):ale to trzeba chyba czuć agresje,nienawiść lub cos takiego...

I to są chyba jedyne uczucia jakie mi pozostały.
I pielęgnuję je w sobie systematycznie, niczym człowiek pierwotny gasnący ogień...
...nie mam podpisu...

przez Iruna 22 wrz 2014, 14:19
Podobnie jak Robert ... Utraciłem, tą jedną z najpiękniejszych rzeczy... Od bajtla,strasznie ekscytowałem się sportem. Olimpiady,wszelakie mistrzostwa ... Zarwane noce,potrafiłem zwolnić się definitywnie z pracy ... bo olimpiada była. Takie chwile jak wczoraj ... zwyczajnie mnie bolą ... Chciałbym poczuć jeszcze kiedyś ...
Ausgebombt ...

przez refren 22 wrz 2014, 15:52
marwil napisał(a): Spodek oszalał. Dać im wszystkim haloperidol.

_Jack_ napisał(a):Komorowski chyba coś brał. Coś mu się pokićkało.#Piotr Solorz #Gratulacje dla piłkarzy

Nicholas1981 napisał(a):_Jack_, nie musiał nic brać. On tak już ma

Ha, ha, ha, nieraz się boję zaglądać do tego wątku, żeby się nie zdołować, a dziś mnie rozbawiliście.
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

przez Depakiniarz 22 wrz 2014, 15:56
W październiku i listopadzie bieżącego roku na łamach miesięcznika "Życie Kaszub" Ukaże się w dwóch częściach mój artykuł dotyczący manii oraz depresji w przebiegu choroby afektywnej dwubiegunowej. Kto z okolic to niech biegnie do kiosku kupić, po ukazaniu się całości dla tych co nie czytali a co będą chcieli przeczytać, całość zamieszczę na forum. Mam nadzieję, że komuś to pomoże. PAX

Sortuj wg