CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez _Jack_ 17 wrz 2014, 22:12
U mnie dzień na hejcie. Kilkudniowe lepsze samopoczucie zaniknęło. Znowu ta zmuła z rana. Przez pierwsze dwie godziny ledwo gadam w tej pracy. Później trochę to zanika. Byłem dzisiaj na siłce. Pewne ćwiczenia ciężko mi się wykonuje.Z chęcią bym tą siłownie już sobie odpuścił. W dodatku po powrocie z siłki do mieszkania czekała na mnie kolejna "niespodzianka". Przyszedł wkurwiony sąsiad z dołu ,że go zalaliśmy. Faktycznie ma zacieki na suficie i wodę w żyrandolu. Myślałem z początku ,że jakaś rura może jebnęła i /cenzura/ niech sobie zgłasza do Administracji, ale okazało się ,że w weekend pod moją nieobecność współlokator zrobił sobie pranie i zapomniał schować węża do kibla, bo nie ma odpływu i zalał całą łazienkę i kuchnie i przy okazji jemu mieszkanie. Na szczęście zobowiązał się ,że mu odmaluje i się z nim dogadaliśmy. /cenzura/ tak sobie czasem myślę o tej chorobie. Nie nawidzę tego życia, tej niesprawiedliwości i tej całej Cebulandii Polski(Użerania się z orzecznikami, lekarzami itd.). Jak ja żałuję ,że mnie to wszystko spotkało. Nie mogę sobie czasami darować.

-- 17 wrz 2014, 22:27 --

Znajo?

F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez INTEL 1 17 wrz 2014, 23:03
macieywwa
Doskonale Cię rozumiem.
Najgorsze chwile to te, kiedy jesteś przekonany, że zrobiłes już absolutnie wszystko co tylko się da , a mimo to nadal jesteś w głębokiej dupie.
Kiedyś jeden Koleś z Warszawy (z CHAD), z ktorym na gg pisałem powiedział, że jak już nie będzie dawał rady to w godzinach szczytu pierdolnie się po metro. Niech jak najwięcej ludzi ma z tego powodu przejebane :D :D
Wydaje mi się, że również jesteś z Warszawy, tak więc może kiedyś razem się pierdolniemy w jednym czasie pod różne linie metra? :D
...nie mam podpisu...

przez Asmo 17 wrz 2014, 23:59
INTEL 1 napisał(a):
Kiedyś jeden Koleś z Warszawy (z CHAD), z ktorym na gg pisałem powiedział, że jak już nie będzie dawał rady to w godzinach szczytu pierdolnie się po metro. Niech jak najwięcej ludzi ma z tego powodu przejebane :D :D
Wydaje mi się, że również jesteś z Warszawy, tak więc może kiedyś razem się pierdolniemy w jednym czasie pod różne linie metra? :D

To ja też chce.
Alleluja chwalmy pana! :D
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez macieywwa 18 wrz 2014, 13:25
INTEL 1, Jak dobrze pamietam Ty własnie masz ta najgorsza i najbardziej wyniszczajaca odmiane chadu co ja czyli ten jeb...ny stan mieszany,
oj wolałem depresje niz to gowno a jak sie okazalo z depry wyszedłem a ewoluowal tem shit do stanu mieszanego który koorwa jest nie do wytrzymania.
Z tym metrem to dobry pomysl, na poczatku pazdziernika otwieraja druga linie, tak wiec moglibysmy zablokowac dwie sztuki na raz w godzinach szczytu i paraliz komunikacyjny gotowy.... :D
Jestem w głebokiej dupie z nadzieja na ew, bo juz chyba tylko to jest w stanie mnie uratowac, zadne leki mnie nie uzdrawiaja a czesto pogarszaja moj stan do granicy obłedu z zidioceniem.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Sajkofaak 18 wrz 2014, 13:34
Też mam na wypisie ze szpitala chad stan mieszany, profesor u którego ostatnio byłem po 10 min. powiedział że mam mieszańca a ja ciągle wierze że to tylko depresja :roll: ;) Ogólnie to moje życie krąży od myśli samobójczych do tego że będzie lepiej i trzeba walczyć żeby potem znów myśleć że to wszystko nie ma sensu i nic mi nie po może.Zreztą ten stan który mam to bez leków tydzień i samobójstwo od razu tego bólu duszy nie da się wytrzymać,ten smutek jest nie do zniesienia.

-- 18 wrz 2014, 13:50 --

Najlepiej się czułem jak byłem tak zajechany lekami że nie pamiętałem z kim chodziłem do szkoły pytałem się ludzi których nie widziałem 3,4 miesiące jak mają na imię.Muszę mieć odkurzoną pamięć,zawroty głowy,chodzić otumaniony,mieć iq dżownicy,do tego tyć systematycznie po 20 kg w kilka miechów czyt.kwas walprionowy(Depakine Chrono).Dopiero na wysokich dawkach po których jest masa uboków czuję się dobrze.Trzeba wybierać czy depresja czy funkcjonowanie ''jakotako'' z IQ odniżonym do 10%.
Choroba Afektywna Dwubiegunowa typ.II

Fluoksetyna 20mg
Lamotrygina 150mg

Bodymax plus

przez INTEL 1 18 wrz 2014, 14:42
macieywwa napisał(a):Z tym metrem to dobry pomysl, na poczatku pazdziernika otwieraja druga linie, tak wiec moglibysmy zablokowac dwie sztuki na raz w godzinach szczytu i paraliz komunikacyjny gotowy.... :D
Jestem w głebokiej dupie z nadzieja na ew, bo juz chyba tylko to jest w stanie mnie uratowac, zadne leki mnie nie uzdrawiaja a czesto pogarszaja moj stan do granicy obłedu z zidioceniem.

Tylko że otworzą, a zaraz potem, po hucznej fecie od razu przystąpią do remontów, tak więc będziemy musieli jeszcze trochę poczekać i się pomęczyć :D

Mnie się już nie chce testować nowych leków ( a własciwie powracać do tych ktore już próbowalem-przecież brałem praktycznie wszystko). Być może w połączeniu z Lamo zadziałały by inaczej, ale zbyt źle się czuję aby zaryzykować jakiekolwiek pogłebienie stanu wynikające z nietrafionych ponownie leków.
Jutro idę do swojego psycha, ale z doświadczenia wiem, że już nic nowego nie wymyśli.
Najchętniej resztę życia spędziłbym w alkoholowo-narkotykowych oparach. Lecz ten niechciany juz przeze mnie, uparty wewnętrzny oportunista - wojownik w dalszym ciągu mi rzecz całą uniemożliwia.
Nie wiem jak go poskromić, zniwelować jego moc sprawczą aby wreszcie przestać się miotać , walczyć i w błogości popłynąć....
...nie mam podpisu...

przez guernone 18 wrz 2014, 15:35
Oddałbym wszystko za możliwość odzyskania mojej sprawności intelektualnej :(
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Sajkofaak 18 wrz 2014, 17:52
Jak u was objawia się gonitwa myśli? Czy to jest tak że macie sto myśli na minutę i na przykład ochotę zrobić to i to i jak za coś się weźmiecie to wam się zaraz nudzi czy że chcecie zrobić jakąś rzecz ale czujecie że nie możecie przez pustkę w głowie i słabość intelektulaną np. i jak zaczynacie to macie nie moc i odkładacie to aż zaczniecie się dobrze czuć?U mnie to te myśli co chcą działać i np. pisać wiersze lub muzykę się biją z tymi myślami że jak się za to zajmę to nie mam wcale pomysłu i czuję nie moc i zero myśli i brak jakiegokolwiek kojarzenia i składanie zdań.U mnie myśli zapierdalają jak strzały tylko wszystkie negatywne i depresyjne.Trzeba mi leku który uporzadkuję w głowie te myślli da taki spokój w głowie że wszystko jest na swoim miejscu te myśli tak przelatują a tak naprawdę one nie są mi potrzebne tylko utrudniają wszystko czym chcę się zająć.Bajzel w głowie na 102 :x Ciągle nie wiem czy mam chad czy depreche dlatego pytam,jedni lekarze mówią tak inni siak.

Fluoksetyna 20mg
Lamotrygina 150mg

Bodymax plus

przez Iruna 18 wrz 2014, 18:07
guernone napisał(a):Oddałbym wszystko za możliwość odzyskania mojej sprawności intelektualnej :(

Też mnie ten problem dobija ... Ach ... żeby ją tak odzyskać w pakiecie, choćby z namiastką normalności.
Ostatnio edytowano 18 wrz 2014, 18:11 przez Iruna, łącznie edytowano 1 raz
Ausgebombt ...

przez Sajkofaak 18 wrz 2014, 18:09
To nie tak że myśli gonią i nie moge ich złapać kontroluję wszystkie te myśli mogę powiedzieć i mogę sprawić żeby ich nie było ale nie tak dosłownie.Nie mam uciekających myśli tylko ich natłok same depresyjne.To chyba nie do końca chad ;p

-- 18 wrz 2014, 18:12 --

guernone napisał(a):Oddałbym wszystko za możliwość odzyskania mojej sprawności intelektualnej :(

Ile ile ja bym dał żeby o tym nie myśleć :mrgreen: W tej chorobie właśnie to co napisałeś mnie najbardziej wkurwia to osłabione koajrzenie,brak spokoju,uczucie osłabionej inteligencji i pamięci,czasem muszę czytać kilka zdań po 5 razy a za chwilę i tak nie pamietam co czytałem.Swoją rolę też w zaburzeniu funkcji poznawczych odgrywa lamotrygina która powoduję zaburzenia pamięci krótkotrwałej i też ogl kłopoty z nauką,przyswajaniem informacji itp.A wkrótve będe na takiej dawce lamo jak Ty dokładnie za tydzień.Ile my musimy się nacierpieć to zdrowy takiego filmu by nie stworzył :mrgreen:
Ostatnio edytowano 18 wrz 2014, 18:14 przez Sajkofaak, łącznie edytowano 1 raz

Fluoksetyna 20mg
Lamotrygina 150mg

Bodymax plus

przez czarnobiała mery 18 wrz 2014, 18:14
Ja na większości neuroleptyków czułam, że intelektualnie niedomagam.
Tylko na jednym jedynym moja inteligencja jest na takim poziomie jak przed chorobą

przez Aisha* 18 wrz 2014, 19:56
czarnobiała mery, na jakim leku??
Aisha*

przez czarnobiała mery 18 wrz 2014, 20:05
zeldox (obecnie zamiennik zipragen, przez jakiś czas zypsilla)

przez [*] Relatywista [*] 18 wrz 2014, 20:11
INTEL 1 napisał(a):Kiedyś jeden Koleś z Warszawy (z CHAD), z ktorym na gg pisałem powiedział, że jak już nie będzie dawał rady to w godzinach szczytu pierdolnie się po metro. Niech jak najwięcej ludzi ma z tego powodu przejebane :D :D

A tam pierdolicie :P Na ch*j ci szarzy, biedni, prości zjadacze chleba mają się spóźnić do pracy ? IMHO lepiej wynająć ciężarówkę, załadować do pełna ANFO (saletra amonowa + benzyna w proporcji wagowej 95:5, jeśli mnie pamięć nie myli :P) i wjebać się nią dajmy na to w siedzibę takiej Wyborczej czy TVNu :D Intel będzie prowadzić xD

Dobra, dobra. Wiem, wiem, "mowa nienawiści" itd. - już wykurwiam :P

Sortuj wg