CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Widmo 29 sie 2014, 12:53
Duzo angielskojezycznych stron podaje ze Robin Williams mial chad.

przez _Jack_ 29 sie 2014, 17:23
On brał też narkotyki, więc nic dziwnego ,że w końcu dostał Parkinsona.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez freya 29 sie 2014, 17:29
marwil, włączyłam absenor i ratuję się nieszczęsnym benzo...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Depakiniarz 29 sie 2014, 17:57
_Jack_ napisał(a):On brał też narkotyki, więc nic dziwnego ,że w końcu dostał Parkinsona.

Prawda, ale my nawet nie biorąc dragów i tak go dostaniemy. Ciekawe czy wtedy państwo będzie o nas pamiętać i da nam jakiś bonus do renty skoro przez tyle lat nas lekami faszerowano.

przez INTEL 1 29 sie 2014, 18:53
Depakiniarz napisał(a):
_Jack_ napisał(a):On brał też narkotyki, więc nic dziwnego ,że w końcu dostał Parkinsona.

Prawda, ale my nawet nie biorąc dragów i tak go dostaniemy. Ciekawe czy wtedy państwo będzie o nas pamiętać i da nam jakiś bonus do renty skoro przez tyle lat nas lekami faszerowano.

...cyjanek, żebyśmy mogli się załatwić i nie zawracać więcej dupy
...nie mam podpisu...

przez Depakiniarz 29 sie 2014, 19:00
Chyba tak. Albo jako gratis kulkę w łeb. Swoją drogą mnie to zastanawia, skoro lek ma tyle skutków ubocznych to czemu jest dopuszczony do użytku. Na dodatek nikt nie ponosi za takie coś odpowiedzialności. Rozumiem tycie, przewlekłą suchość w ustach, mdłości czy inne gó.wna, no ale do chu.ja, nie parkinson.

przez _Jack_ 29 sie 2014, 19:28
Depakiniarz, Hitler też w końcu dostał Parkinsona. Chorował na cyklofrenie. Theo Morell leczył go wtedy amfetaminą i witamultinem. Jak przegrał wojnę ustalił z najbliższymi współpracownikami ,że weźmie cyjanek i strzeli sobie w potylice w razie czego jego żołnierze go jeszcze dojebali kilkoma strzałami.Dzień później to samo stało się z Goebelsem.
Ostatnio edytowano 29 sie 2014, 19:32 przez _Jack_, łącznie edytowano 1 raz
10 mg Escitalopram

przez Depakiniarz 29 sie 2014, 19:30
Ale Hitler to dostał Parkinsona od nadużywania amfetaminy. Tak mi się bynajmniej wydaje.

przez _Jack_ 29 sie 2014, 19:34
Miał siostrzenice chorą na schizo w dodatku złapał syfa od kurwy. U kresu życia miał 3 choroby na karku. Nic dziwnego ,że się odjebał.
10 mg Escitalopram

przez Depakiniarz 29 sie 2014, 19:37
Siostra mojej babci miała schizo, mój stary często pił i miał ataki agresji. W pierdlu też siedział. Dobrze że moja matka się nim rozwiodła jak miałem trzy lata. Czy żyje to nie wiem, nawet mnie to nie obchodzi. Nie widziałem go z 7 lat chyba.

przez JOSE 2 30 sie 2014, 16:58
Stary głupek najdłużej z was bierze antydepresanty itp. Depakinę od chyba 20 lat. Kiedyś mi jej brakło, a nie miałem czasu iść do lekarza po receptę. Jak powiedziałem jej, że przerwa wynosiła miesiąc to nie chciała uwierzyć. Miałem niby dostawać jakieś wstrząsy psychiczne i związane z tym objawy jak trzęsienie rąk itp. nawet do utraty przytomności. Nic takiego nie nastąpiło.
Jedno wiem na pewno, po tylu latach brania tych świństw (trzy pobyty w szpitalu na oddziale zamkniętym, zawsze na moją prośbę), organizm mam zatruty niesamowicie. Mimo to raz w tygodniu walnę sobie kilka lub kilkanaście drinków. Wszystkim towarzyszom niedoli która spotkała nas niezasłużenie, życzę wytrwałości i odrobiny szczęścia w życiu. To nam jest potrzebne.
Moja młodość https://www.youtube.com/watch?v=o6J4kFC ... FAmbHSTKgM
Dawniej Rambo.

przez barsinister 30 sie 2014, 17:32
Depakiniarz napisał(a):Ciekawe czy wtedy państwo będzie o nas pamiętać i da nam jakiś bonus do renty skoro przez tyle lat nas lekami faszerowano.

leki od zawsze brałem sam z własnego wyboru, żadne państwo mnie niczym nie faszerowało
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez JOSE 2 30 sie 2014, 17:34
JOSE 2 napisał(a):Stary głupek najdłużej z was bierze antydepresanty itp. Depakinę od chyba 20 lat. Kiedyś mi jej brakło, a nie miałem czasu iść do lekarza po receptę. Jak powiedziałem jej, że przerwa wynosiła miesiąc to nie chciała uwierzyć. Miałem niby dostawać jakieś wstrząsy psychiczne i związane z tym objawy jak trzęsienie rąk itp. nawet do utraty przytomności. Nic takiego nie nastąpiło.
Jedno wiem na pewno, po tylu latach brania tych świństw (trzy pobyty w szpitalu na oddziale zamkniętym, zawsze na moją prośbę), organizm mam zatruty niesamowicie. Mimo to raz w tygodniu walnę sobie kilka lub kilkanaście drinków. Wszystkim towarzyszom niedoli która spotkała nas niezasłużenie, życzę wytrwałości i odrobiny szczęścia w życiu. To nam jest potrzebne.
Moja młodość https://www.youtube.com/watch?v=o6J4kFC ... FAmbHSTKgM

Jego piosenki uwielbiam, ten teledysk przypomina mi moją młodość, to samo robiliśmy z bratem na torach kuchci, która obok nas przejeżdżała. Różnica polega na tym, że jego brat zginął w Wietnamie, a mój jest Niemcem bez polskiego obywatelstwa. Ja zostałem przez głupotę Polakiem. Cała rodzina żony i moja wyjechała do Niemiec w latach siedemdziesiątych (za słynne miliardy dolarów), reszta w końcówce lat osiemdziesiątych, po przemianach ustrojowych. bratek w Niemczech mnie przebił, kupił sobie chałupę w Hiszpani i jest na emeryturze (jest starszy o 7 lat). https://www.youtube.com/watch?v=6Cp6mKbRTQY

-- 30 sie 2014, 17:33 --

Waplo - nie chciałem tu już pisać, skasowałem dostęp do forum, niestety po pijaku jakoś udało mi się z powrotem tu dostać. Każda ma myśl napisana na tym forum była pisana pod wpływem silnego upojenia alkoholowego. Piję rzadko, dlatego moje wizyty ograniczały się tylko do dni kiedy film mi się urwał.
Postaram się nie zakłócać Wam spokoju.

-- 30 sie 2014, 19:19 --

Na koniec https://www.youtube.com/watch?v=8Pa9x9fZBtY
Dawniej Rambo.

przez _Jack_ 30 sie 2014, 21:21
Ale się człowiek morduje.Trzy pełne lata bez remisji minęły.36 miesięcy, 4 ciąże jak zwał tak zwał. Poza współlokatorami nie mam praktycznie żadnych znajomych. Odwiozłem rodziców na imieniny ciotki.Około 24 będę musiał po nich pojechać. Teraz siedzę sam na chacie. Obejrzałem mecz Schalke - Bayern. Ale wszystko takie bez wyrazu i emocji. Bardziej ta deprecha dobija mnie w weekendy niż w tygodniu. Szczególnie jak przyjeżdżam do rodziców. Już nawet czasami nie chce mi się nawet narzekać. Od poniedziałku znowu tydzień kieratu z ciężarem objawów depresji na plecach. Przegrane życie.
Hehe Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej. Nie ma to jak spierdolić z tonącego okrętu.
10 mg Escitalopram

Sortuj wg