CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez czarnobiała mery 18 sie 2014, 19:38
Depakiniarz, borderline nie ma tu żadnego znaczenia, przecież to tylko zaburzenie osobowości, więc dlaczego miałoby wpływać na przyznanie stopnia umiarkowanego?

Dużo ludzi z chadem ma lekki, więc nie ma co się wkurzać. Skoro masz lekki, to i tak możesz szukać pracy dla ludzi z niepełnosprawnością. Z lekkim też przyjmują i też mają ulgi.

przez Depakiniarz 18 sie 2014, 19:59
Tyle tylko że w ogłoszeniach o pracę jest napisane że minimum stopień umiarkowany. Szukałem po necie , nie mogłem znaleźć, jakbyś miała info co do takiej pracy to daj proszę mi znać na PW.

przez czarnobiała mery 18 sie 2014, 20:03
To może poszukaj Zakłady Pracy Chronionej, tam przyjmują z różnymi stopniami niepełnosprawności. Ja nie przeglądam ogłoszeń, ale czasami w ogłoszeniach piszą, że po prostu osoba niepełnosprawna - bez stopnia. Mam koleżanki ze stopniem lekkim, które tak znalazły pracę.
Wpisz może w google Zpch Gdańsk i spróbuj tam zanosić swoje cv.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JOSE 2 18 sie 2014, 20:18
Ja proponowałem pracę, niektórym osobom z tego forum
https://www.youtube.com/watch?v=IcrbM1l_BoI
Dawniej Rambo.

przez lucy1979 18 sie 2014, 20:29
Depakiniarz napisał(a):Tyle tylko że w ogłoszeniach o pracę jest napisane że minimum stopień umiarkowany. Szukałem po necie , nie mogłem znaleźć, jakbyś miała info co do takiej pracy to daj proszę mi znać na PW.

Ale Cie załatwili z tym lekkim stopniem, to typowe, może się odwołaj.
Poza tym ci lekarze z komisji orzekających to najgorszy chłam, sfrustrowani, mało zarabiający, wyżywają się na pacjentach.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez _Jack_ 18 sie 2014, 20:35
Dzisiaj czuje się tak samo i objawy są takie same jak zawsze, ale tak jakbym czuł jakąś pozytywną aurę. Polazłem dzisiaj do Galerii. Zjadłem Futomaki w sushi barze. W robocie jak w robocie nie było najgorzej. Zauważam jak siedzę bezczynnie i pije w domu dużo herbat to czuje się źle. Tutaj wale jedną kawę z rana i nie jest najgorzej. Jutro wizyta u psychola. Ciekawe czy coś zmieni. Obczajcie koleś chory na schizo.

A tu w psychozie ostrej.

Ostatnio edytowano 18 sie 2014, 20:43 przez _Jack_, łącznie edytowano 1 raz
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez JOSE 2 18 sie 2014, 20:42
Nie wszyscy, znam kilku naprawdę oddanych pracy lekarzy. Ze mną potrafią rozmawiać dosyć długo, chcą pisać prace naukowe. W temacie Czad to bardzo trudno. Niedawno popełnił samobójstwo znany na całym świecie aktor. Czadowska depresja go pokonała. Nasi komentatorzy telewizyjni wraz z pseudonaukowcami, zastanawiali się nad powodami jego decyzji. Miał wszystko w/g nich i to popełnił? Nie znają idioci mocy depresji w Czadzie, jej bez lekarstw nie można pokonać.
Dawniej Rambo.

przez Asmo 19 sie 2014, 02:36
Witajcie towarzysze niedoli.
Ja mam 3 września komisje o stopień niepełnosprawności. Tak się zastanawiam czy ten umiarkowany otworzy mi jakas furtkę do zatrudnienia.
U mnie nic nowego. Fajnie Marwil to ujął: plyne jak gowno w powolnym nurcie. A ja może dodam: leze jak papa na dachu albo rozkładam się jak pasztetowa na słońcu. Niby potrafie wyjsc z psem pojsc do sklepu i kladac sie spac ze spokojem przyjmuje mysl ze jutro nastapi. Jednak gdy pomysle ze przydalo by sie znalezc pracę, wyjsc na powierzchnie i coz robic ze swym zyciem dopada mnie lęk i uświadamiam sobie ze boje sie życia...

Pozdrawiam z bunkru samotności przepełnionego strachem smutkiem i nienawiścią.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez barsinister 19 sie 2014, 04:42
tu jest tabelka dopłat dla pracodawcy przy etacie: ChAD jest schorzeniem specjalnym
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez INTEL 1 19 sie 2014, 08:27
JACK
Ten koleś od kilku już lat potrafi mnie rozbawić do łez. Naprawdę. Oczywiście nie w filmikach związanych z bluzgami na Kośćiół tudzież Papieża. Jest fantastycznie pierdolnięty. Tego nie da się symulować
Drugi filmik w ktorym proponuje swoim oponentom obrazowo przedstawiony seks oralny nigdy mi się nie znudzi :D

:D :D

-- 19 sie 2014, 10:01 --

...pierwszy raz od... prawie roku oglądałem przez chwilę telewizję, TVP Sport i Eurosport z racji ME w Lekkiej Atletyce... Aha-oglądalem też mecze mistrzostw świata w piłce nożnej ( wszystko to w biurze firmy w ktorej sprzątam- w domu nie mam i nie chcę już nigdy mieć telewizji)
I co? Główne zmartwienie Polaków to jak się wydaje swędzące cipy i zwiędłe kutasy :D
Niesamowite.
...nie mam podpisu...

przez Laura1234 19 sie 2014, 11:30
Chada

No zgadzam się z Toba w 100 %. ja tez nie ufam lekarzom. Ja tak samo jak ty byłam pierwszy raz jako nieletnia u psychiatry. tylko ze ja chodzę do gabinetu nie byłam nigdy w szpitalu. Ja ufam tylko sobie, lekarzom przestałam wierzyć sama dawkuję sobie leki, i dobrze mi z tym.

przez Chada 19 sie 2014, 13:53
Laura1234 napisał(a):Chada

No zgadzam się z Toba w 100 %. ja tez nie ufam lekarzom. Ja tak samo jak ty byłam pierwszy raz jako nieletnia u psychiatry. tylko ze ja chodzę do gabinetu nie byłam nigdy w szpitalu. Ja ufam tylko sobie, lekarzom przestałam wierzyć sama dawkuję sobie leki, i dobrze mi z tym.

Na co się leczysz? Też tak robię jak Ty w końcu to jest nasze zdrowie my wiemy jak się czujemy i to my musimy się z ty męczyć na codzień.Zresztą zauważyłem progress u lekarzy i zgadzają się na takie postępowanie czasem albo nie mają nic przeciwko.Lekarz bierze hajs za to że wypiszę ci receptę na ten lek jakie masz objawy a czy to jest takie trudne.Bierze 100zł za wypisanie świstka za który lek i tak musisz zapłacić, jemu też a czy pomoże to też loteria i czasem można zbankrutować.
Ostatnio edytowano 19 sie 2014, 13:57 przez Chada, łącznie edytowano 1 raz

Lamotrygina 150mg

przez Tańczący z lękami 19 sie 2014, 13:55
Laura1234, ja również dawkuję leki samodzielnie od dobrych kilku lat, gdyż nie wierzę już lekarzom, a konkretniej w ich kompetencję. Zazdroszczę jednak tym, którzy połykają tabsy i się nie zastanawiają nad działaniem, mają ten komfort, że nie muszą podejmować decyzji na co i kiedy zmienić dany lek. To jednak trochę obciąża.
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez INTEL 1 19 sie 2014, 14:02
Pierdolony w dupę , zajebany kraj !
Właśnie szukam książek dla mojego młodego do czwartej klasy.
Najtaniej jak znalazłem to 519 złotych !!!
PIĘĆSET DZIEWIĘTNAŚCIE ZŁOTYCH ZA SAME KSIĄŻKI
Kurwaa ich w dupę zajebana mać.
Rzygać się chce.
Z czego mam znów zrezygnować?
Z dentysty? Z czynszu? Z prądu?
Czuję się kurewsko osaczony.
...nie mam podpisu...

Sortuj wg