CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez marwil 16 sie 2014, 23:16
_Jack_, nie bój nic. Czy nazwa lub uroczyste nadanie eFki coś zmieni na gorsze/lepsze?
Z drugiej strony dobrze być pewnym. Można wtedy strategicznie myśleć o prochoterapii- nic wiecej ponad to się nie znieni.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez _Jack_ 16 sie 2014, 23:22
Chodziłem na psychoterapie wiele razy. Dla mnie psycholog to żaden lekarz a psychologia to żadna nauka. Nie opiera się na faktach. Co mi z tego ,że mi popierdoli: idź poskacz idź pobiegaj będziesz miał więcej endorfin i serotoniny w mózgu. Uroczyste nadanie F-ki owszem zmieni. Drzwi do wyleczenia zatrzasną się bezpowrotnie. Kur.wa mać nawet konia sobie nie można normalnie zwalić w tej pieprzonej chorobie.

F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez marwil 16 sie 2014, 23:33
Konie nie lubią venli tak samo jak SSRI. (neva, foreva - z tego powodu). Za to sfermentowany owies, lubo inną biomasę miłują.
Dawno napomykałem Ci o tej bezsensownej (już chyba 2,5 letniej venloterapii). Przerzuć się na Wellbutrin (dopa i nora).
Może warto spróbować kilka m-cy bez leków. Próbuj zmian. Dawno przestałem
Wierzyć lekarzom, którzy często mają mniejszą wiedzę niż nasi forumowicze.
Leczenie nie może być gorsze do konia od choroby.
Co Ci zwisa ;) spróbować.

-- 16 sie 2014, 22:38 --

Sobota?

-- 16 sie 2014, 22:39 --

Jack prochoterapii - nie psychoterapii ;)
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez _Jack_ 16 sie 2014, 23:46
Też uważam ,że bezsensu to ciągnąć, ale lekarz się uparł, bo twierdzi ,że poprzedni dawał mi za dużą dawkę wenli i dlatego to nie załapało. Zszedł z 225 na 37,5 i czeka na efekt już rok na tej dawce, ale na poprzedniej wizycie w maju mówił ,że zapisał już nowy lek prawdopodobnie Esi i mam nadzieje ,że już coś zmieni.Tak swoją drogą polecam film Berlin Calling i poniższy filmik jako jego zwiastun :D.

10 mg Escitalopram

przez marwil 16 sie 2014, 23:52
Na Esci Jack, to koń Ci zdechnie na amen.
Próbuj, jeśli już mus: Wellbutrin, Trittico, Tianeptyna, Agomelatyna, Moklobemid.
Well i Trittico tuczą wyraznie konia.
To Ty się leczysz, a nie lekarz. Niech sam żre te uwalacze libido, od razu dostanie depresji.

przez _Jack_ 16 sie 2014, 23:57
marwil, Trittico i Moklobemid testowane. Przymulaczy już żadnych nie chcę po przygodzie z mianseryną. Koń zdycha z depresji a nie skutków ubocznych leków.
10 mg Escitalopram

przez marwil 17 sie 2014, 00:01
Z depresji tez zdycha ale daj nawet zdrowemu ogierowi Esci (SSRI) lub podobny shit, to padnie.

przez Chada 17 sie 2014, 00:19
Wy macie Chad? Bo patrząc w opis wasze leki i ich dawki są tak małe jakby każdy miał reemisje tutaj :lol: Ja przy Chad dostałem taki zestaw jak z 7 osób tutaj razem i jeszcze by zostało :D

Lamotrygina 150mg

przez lucy1979 17 sie 2014, 10:17
_Jack_ napisał(a):Też uważam ,że bezsensu to ciągnąć, ale lekarz się uparł, bo twierdzi ,że poprzedni dawał mi za dużą dawkę wenli i dlatego to nie załapało. Zszedł z 225 na 37,5 i czeka na efekt już rok na tej dawce, ale na poprzedniej wizycie w maju mówił ,że zapisał już nowy lek prawdopodobnie Esi i mam nadzieje ,że już coś zmieni.Tak swoją drogą polecam film Berlin Calling i poniższy filmik jako jego zwiastun :D.

Taka dawka wenli- 37,5 mg to nie jest dawka antydepresyjna, sluzy tylko do wchodzenia lub schodzenia stopniowo z wenli. Ach Ci lekarze...
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez _Jack_ 17 sie 2014, 12:34
lucy1979, Zwiększenie dawki daje podobno tylko zwiększenie napędu i nic więcej. Słyszałem od kilku lekarzy ,że nie można huśtać dawkami leków tylko receptory muszą się przestawiać na jednej dawce przez długi czas i skuteczność leku antydepresyjnego rozlicza się do roku.
10 mg Escitalopram

przez Chada 17 sie 2014, 12:47
Dokładnie to działa na zasadzie że przez 2,3 tygodnie receptory 5HT serotoninowe muszę się ''napompować,naładować'' serotoniną bo leki blokują jej wychwyt.Kiedy już się naładują i serotoniny jest odpowiednio dużo zaczyna się proces zdrowienia i zanikają objawy depresji.Najlepiej dobrać lek najlepiej tolerowany wtedy jest łatwiej przetrwać początkowy okres i dalszy proces przebiega bez problemów które często też powodują skutki uboczne leków.Dawki też nie mogą być minimalne,za małe bo nie poczujemy efektu leczenia.

Lamotrygina 150mg

przez guernone 17 sie 2014, 12:55
Chada napisał(a):Wy macie Chad? Bo patrząc w opis wasze leki i ich dawki są tak małe jakby każdy miał reemisje tutaj :lol: Ja przy Chad dostałem taki zestaw jak z 7 osób tutaj razem i jeszcze by zostało :D

A Ty masz ChAD? Bo zestaw leków w podpisie też "nie grzeszy".

U mnie lekka sinusoida, mam na nią trochę wpływu. Tydzień temu ostatecznie zszedłem z convulexu, może też się do tego przyczynił.

Poza tym wciąż nie potrafię się kontrolować. Kiedyś, jako DDA, miałem wysoko rozwiniętą samokontrolę, samoświadomość itp. Teraz nie potrafię w pełni zawładnąć własnym umysłem i ciałem.

Dzisiaj kolejny maraton filmowo-serialowy. Ucieczka od problemów dnia codziennego.

Do you know what it's like when
You're scared to see yourself?
Do you know what it's like when
You wish you were someone else
Who didn't need your help to get by?
Do you know what it's like
To wanna surrender?
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Chada 17 sie 2014, 13:13
A Ty masz ChAD? Bo zestaw leków w podpisie też "nie grzeszy".

F31.6 Zaburzenie afektywne dwubiegunowe, obecnie - epizod mieszany
Taką mam diagnozę z kliniki.Czyli Chad.Jednak ja ciągle wierze że to tylko depresja.Bo nie miałem manii tylko hipomanie po antydepresantach.Jednak nie długo po wyjściu odstawiłem Olanzapinę potem Depakine bo pamięć zerowa,funkcje poznawcze jedna wielka kicha,tycie nic nie robienie ale fakt czułem się bosko.Ale teraz bym ważył ze 150 kg.Jak widać zestaw zmodyfikowany ale od roku w depresji zdycham...

Kwas walproinowy 1500mg
Lamotrygina 150mg
Olanzapina 2mg
Sertralina 50mg

Przed szpitalem miałem diagnozę Depresja endogenna a w szpitalu stan mieszany w Chad dodam że miałem wtedy tylko 16 lat i już takie dawki :P

Lamotrygina 150mg

przez _Jack_ 17 sie 2014, 19:45
Chada, Ja też Depresja Endogenna i boję się CHadu. W psychiatrii diagnozę daje się na końcu. Ale /cenzura/ te leki to tak dają ,że jak nie urok to sraczka. Ja wszystkie leki na tycie odrzucam po romansie z tym gównem mianseryną.

10 mg Escitalopram

Sortuj wg