CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez INTEL 1 26 lip 2014, 12:29
:D
Udanej zabawy nad jeziorem
Szkoda że mam trochę daleko do Was.
Chętnie bym się zmasakrował w doborowym towarzystwie
...nie mam podpisu...

przez Asmo 26 lip 2014, 15:46
INTEL 1 napisał(a)::D
(...)
Chętnie bym się zmasakrował (...)

Ja na to inaczej mówię :)
Moja wersja brzmi: Chętnie bym się upodlił :D
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez INTEL 1 26 lip 2014, 18:17
Asmo napisał(a):Moja wersja brzmi: Chętnie bym się upodlił :D

:D :D ja też mam kilka innych określeń które dobieram w zależności od ilości i rodzaju "upadlaczy"
najebał
zajebał
zeszmacił
upierdolił
napierdolił
zmasakrował

... mój syn właśnie złamał palec u nogi... Gips do połowy nogi. Na resztę wakacji. Szlag trafił obóz sportowy i powrót do treningów oraz ligi na początku września. Szlag trafił baseny, granie w piłkę, "łikendowe" wypady w góry.
Szlag trafił mnie. Jeszcze bardziej niż zwykle.
Strasznie mi go żal.

-- 27 lip 2014, 00:16 --

Ej
Na tym forum niektórym kompletnie już odjebalo
Myślałem, że nic mnie nie zadziwi.
A jednak
dza-doros-e-zwierz-ta-alkoholikow-t51281.html
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Asmo 27 lip 2014, 06:59
O kuuuuurwa!!! :D

jak to poczytałem to prawie zwieracze mi puściły ze śmiechu. Aż sie matka obudziła i wjechała mi na pokój mówiąc że sie zarzekałem że ponad 4 lata trawy nie paliłem. :D Żeby nie to że jest po 6 rano a ja jestem najebany to bym dołożył tam swoje przemyślenia bo mam i psa i rybki. Ale też znam sie na świnkach morskich :D bo miałem aż dwie z czego z jednąt bylo coś ostro nie tak :D
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez INTEL 1 27 lip 2014, 10:01
Ja równiez odkąd pamiętam mam jakieś zwierzęta. Koty, psy, rybki... Bardzo je lubię/lubiłem. Owczarek niemiecki, ktorego miałem 13 lat był moim kumplem. Ponieważ mieszkałem wtedy pod lasem, każdego dnia robiliśmy w nim całe hektary.
Gadałem z nim i tak dalej ( z moim obecnym kotem też gadam). Lecz rozbierać ich "psychikę" ma czynniki pierwsze, cytować jakieś debilskie prace naukowe ( socjalizowanie psów :D ) to już wyższy wymiar głupoty.
Na spokojnie zrobię Wam profil psychologiczny mojego kota.
Będzie ubaw. Przyda się trochę rozrywki w moim ostatnio nędznym i coraz bardziej nie do zniesienia życiu
...nie mam podpisu...

przez Tańczący z lękami 27 lip 2014, 16:43
Właśnie wstałem i myślałem, że uduszę się ze śmiechu czytając te posty. Dziękuję takim ludziom za to, że są,bo te wszystkie kabarety w TV w ogóle mnie nie śmieszą. Zawsze wolałem bardziej wysmakowane żarty, a ten był po prostu wyborny, mimo iż jego autor popełnił go nieświadomie. Komentarz INTELA zgrabnie podtrzymał "śmiechawę". Jutro spodziewam się zakwasów mięśni brzucha....Żal mi tego psa, bo z mądrym właścicielem mógłby mieć godne życie, a tak to mu wstyd przed innymi zwierzętami za takiego gamonia... :mrgreen:
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

CHAD i odczuwanie życia

przez Nicholas1981 27 lip 2014, 18:55
Do osób, które też mają CHAD - czy nie wydaje się Wam, że odczuwamy wszystko jakby mocniej niż normalni ludzie? Kiedy jestem na "zwyżce" to jest tak jakbym fruwał w obłokach. Szczęście do bólu, do łez. Lepiej słyszę i widzę. Potrafię czuć muzykę tak jakby miała zapach. Potrafię bezbłędnie mówić w języku obcym tzn. nie boję się mówić. Kiedy mam depresję wyję z bólu. Mam wrażenie, że wszystkie zakończenia nerwowe mam na wierzchu i nawet podmuch wiatru jest w stanie wywołać cierpienie. Nawet włosy mnie bolą. Wtedy mam ochotę podziurawić się do krwi, rozwalić sobie głowę, żeby nie słyszeć i nie czuć. Teraz czuję trochę pustkę. Niby jestem zdrowy. Ale tęsknię czasem do uniesień. Do tej radości, która wtedy przepełnia serce. I do poczucia, że wszystko mogę. Chciałbym czasem wywołać ten stan. Boję się tylko, że znów natworzę coś, co namiesza mi w życiu. Albo zamkną mnie w wariatkowie. Szpitala się boję. Pamiętam kiedy po raz drugi wieziono mnie do niego karetką - rozumiałem co to znaczy - aż się trząsłem ze strachu.
Nicholas1981

przez _Jack_ 27 lip 2014, 20:51
Byłem dzisiaj w Harrachovie. Kurwicy dostawałem od tych pociągów i komunikacji miejskiej. Trzeba czekać godzinę na pociąg powrotny ze Szklarskiej do Jeleniej Góry potem godzinę na autobus MZK,żeby dojechać do Sanatorium, ale bądź co bądź w czekaniu jestem przecież specjalistą :). Udało się dotrzeć na skocznie. Robi wrażenie. Wydałem trochę kwitu na pizze, kawę i coś zimnego do picia. W Harrachovie można było płacić w polskiej walucie. Wszystko respektowali, ale ceny mają nieco wyższe niż w Polsce. Pizza 26 zł gdzie u nas zapłaciłbym ok 20 zł. Potem zamówiłem nawet czeską taksówkę przez telefon, bo nie chciało mi się 6km z powrotem iść. Wszystko gadka szmatka, oni po czesku ja po polsku i można się dogadać:). Trochę zapomniałem przez dzisiejszy dzień o depresji, ale objawy prawilnie mi o niej przypominają. Nogi w dupę mi teraz wchodzą. Na tym turnusie z pewnością to była moja ostatnia taka wycieczka.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez macieywwa 27 lip 2014, 21:15
siemanko chadowcy..
wrociłem z wojazy po AP i caly hooj mi to pomoglo a nawet zjechałem do stanu z poczatku roku i wyladowałem ponownie w IPIN na f7.
u mnie ogulnie kutasówa pełna mordą, na nowo ustawiaja mi leki..tym razem nakrecaja mnie na ten zjeban..y lit i depakine, moja odpowiedz brzmiała nie i lece na lamo 200, kwetiapina 100 i uwaga nowosc w moim asortymencie karbazepina, dawki nie znam..
pozdrawiam
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez kupmitrumne 27 lip 2014, 21:25
macieywwa, Maciuś !!!!!!!!!!

sry za off

przez S jak... 27 lip 2014, 21:51
A propos zwierząt - nie mogłam się powstrzymać. Jak wiadomo ludzie socjalizują psy, co się zaś tyczy kotów to one socjalizują ludzi.

Oto cud dieta dla wszystkich, którzy chcą szybko schudnąć.

Dzień pierwszy

Śniadanie

Otwórz puszkę drogiego, ekskluzywnego pokarmu dla kotów. Smak nieistotny, ważne jest natomiast, aby pokarm ów kosztował więcej niż 5 zł za puszkę. Umieść dwie łyżki pokarmu na talerzu. Zjedz jeden kawałek mięska. Rozejrzyj się dookoła z dezaprobatą. Resztę zrzuć na podłogę. Zanim udasz się do innego pokoju, pogap się przez chwilę na ścianę.

Obiad
Cztery źdźbła trawy i jeden ogon jaszczurki. Powyższe niezwłocznie zwymiotuj na najczystszy dywan w mieszkaniu.

Podwieczorek
Złap ćmę i baw się nią, dopóki ledwo zipie. Zjedz jedno skrzydełko. Resztę zostaw, niech zdycha.

Kolacja
Skradnij jeden zielony groszek z talerza partnera lub małżonka. Turlaj groszek po podłodze, dopóki nie wpadnie on pod lodówkę. Skradnij kawałek kurczaka i zjedz połowę — drugą zostaw na kanapie. Wyrzuć resztę pokarmu z puszki, którą otworzyłeś rano.

Dzień drugi

Śniadanie
Capnij resztkę kurczaka z kanapy. Zrzuć ją na dywan i spróbuj nią wcelować pod telewizor. Żuj róg gazety, którą próbuje czytać Twój partner.

Obiad
Zlokalizuj bochenek świeżego, gorącego francuskiego pieczywa, które zakupiłeś jako „wkład“ w sobotnią prywatkę. Zliż dokładnie całe te pyszności z wierzchu. Nadgryź chlebek, starając się wyznaczyć jego geometryczny środek.

Podwieczorek
Złap dużego chrząszcza i przynieś go do domu. Pobaw się nim w cymbergaja do momentu, gdy zostanie mu około 5% sił witalnych. Potem pozwól mu uciec pod łóżko.

Kolacja
Otwórz świeżą puszkę ciemnego kociego pokarmu (zalecane smaki: wołowina, wątróbka). Połknij całość bez używania zębów. Wyjdź z kuchni i stań na rogu dywanu w salonie. Szybko zwymiotuj na dywan. Potem wdepnij w hafcik i przespaceruj się przez cały salon, zostawiając wyraźne odciski stóp.

Dzień trzeci

Śniadanie
Wypij kilka łyków mleka z owsianki partnera, gdy nikt nie patrzy. Część mleka pracowicie rozprowadź na najbliższej politurowanej powierzchni.

Obiad
Złap niewielkiego ptaszka i przywlecz do domu. Pobaw się nim w swoim wyściełanym kojcu. Doprowadź ptaka do stanu, w którym jest poważnie uszkodzony, lecz jeszcze żywy, i zostaw — niech się inni pomartwią.

Kolacja
Wymiaucz i wybłagaj odrobinę lodów lub śmietanki we własnej miseczce. Poliż toto trzy razy i wywróć zawartość miski na podłogę.

Dzień ostatni

Śniadanie
Zjedz 6 robaków (gatunek nieistotny), pozostawiając nogi, skrzydła i antenki na posadzce łazienkowej. Wypij całą miseczkę wody. Zwymiotuj wodą i robakami na poduszkę partnera.

Obiad
Z kubła na śmieci wyciągnij wczorajsze fragmenty kurczaka z całodobowej bibki. Kilkukrotnie rozwlecz skórę po całej podłodze. Nadgryź trochę w kącie i pozostaw.

Kolacja
Kolejna puszka wykwintnego pokarmu — dowolny rodzaj, byle w sosie. Zliż sos i pozostaw mięsko, aż wyschnie i sczernieje.

Deser na dobranoc
Zrób sobie ucztę z mrówek faraona, które przyszły „zaopiekować się“ wyschniętą zawartością Twojej miseczki.

Powodzenia:)))))))))
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

przez dariusz1990 27 lip 2014, 22:47
Witam!!! u mnie jako tako lęków praktycznie nie mam .W zasadzie cały czas jestem na SSriowym haju i jest mi wszytko jedno.Obecnie tylko dokuczają mi huśtawki nastroju.Do tego wszystkiego mam chroniczną bezsenność kompletnie nie mogę spać.Pomimo zażywania Trittico i Opipramolu a także Perazyny zasypiam o 3 a nawet 5 rano .Polećcie jakiś środek nasenny bo ja już fiksuje.
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

przez INTEL 1 27 lip 2014, 23:17
dariusz
Mianseryna ( na przyklad Lerivon) miażdży przed spaniem cudownie , a zarazem jest czteropierścieniowym lekiem przeciwdepresyjnym. Brałem ja swojego czasu i prawdą jest , że lepiej ją zażywać w łóżku, ponieważ w przeciwnym razie możesz już do niego nie dojść :D Tylko że nie wiem czy czasem nie wylecisz po niej w manię. Chyba że nie masz predyspozycji w kierunku czystej manii. To wtedy możesz sprobować
http://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=566
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mianseryna

Drugi miazgator na spanie to ketrelel czyli kwetiapina.
http://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=1051
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kwetiapina

Oba leki sa nieuzależniające i mają dodatkowo efekt antydepresyjny ( ale Kweta dopiero powyżej pewnej ilości na dobę , bodajże 100-200 mg)

Mnie te leki nie służyły, ale jak napisalem- nie ma na nie mocnych jeżeli chodzi o sen...
...nie mam podpisu...

przez Tańczący z lękami 27 lip 2014, 23:23
dariusz1990, 1) miansa, mirta 2) neurosy 3) ciężki młotek*
* wg wielu badań jedynie ta metoda cechuje się tak wysoką skutecznością (sięgającą blisko 100%!) i daje pacjentom nadzieję na trwałe wyleczenie z bezsenności
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

Sortuj wg