CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez INTEL 1 28 maja 2014, 16:33
Siemka.
Jak zwykle żadne konkretne decyzje znów nie zapadły.
Tradycyjna przepychanka prokuratora i adwokatów wszystkich oskarżonych.
Czekam na kolejny termin. Mam tego dosyć.
Aha. Jeden konkret się wydarzył.
Świadek koronny-konfident, bez którego żaden akt oskarżenia by nie miał miejsca ( dowodami są tylko jego zeznania-jak widać wystarczające) dostał dziś wyrok.
11 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonania na 2 lata. 2000 zł grzywny.
Tak to właśnie działa. 780 (sic!) zarzutów kradzieży samochodów za okres od roku 1998 do 2010.
Zorganizowana grupa przestępcza , stałe źródło dochodu. Zawsze najnowsze modele samochodów, kilka wypasionych mieszkań, egipty, kanary sranary, drogie szmaty i gadżety. Policzcie sobie na jaką kwotę ukradł samochodów...
Wystarczy zostać świadkiem koronnym i życie jest piękne.
Tak więc mam dla Was pomysł na zajebisty i dochodowy bussines. Możliwy tylko chyba w tym skorumpowanym kraju.
Załóżcie sobie firmę, która będzie wyłudzała VAT od państwa, tudzież całe transporty towarów od innych firm. Do tego trzeba założyć kilka-kilkanaście firm krzaków na osoby biorące udział w procederze. Czyli zorganizowana grupa przestępcza ze stałym źródłem dochodu. W ciągu roku będziecie w stanie wyprowadzić przynajmniej z 5 milionów, lub więcej, zależy od rozmachu i inteligencji prezesów pozostałych firm z Wami współpracujących.
Po roku zgłoście się na prokuraturę i sprzedajcie wszystkich Waszych współpracowników. Powiedzcie że zrozumieliście iż droga była zła , że żałujecie i złożycie wyczerpujące zeznania dzięki ktorym pozostali pójdą grzać puchę.
Gwarantuję wam, że dostaniecie wyrok w zawieszeniu i możliwośc zachowania zrabowanego majątku.
Taki właśnie patologiczny bussinesplan to chore państwo gwarantuje...
Kurwaa mać . Szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej....
I nie bójcie się - nikt Was nie zabije. To są bajki z amerykańskich filmów...

-- 28 maja 2014, 16:51 --

Aha
Zgodnie z deklaracją idę się kompletnie napierdolić

...nie mam podpisu...

przez _Jack_ 28 maja 2014, 17:41
Tyram od tygodnia w telemarketingowym korpo. Samopoczucie chujnia z grzybnią ,ale jakoś ciągnę. Byłem dzisiaj u swojego lekarza. Dalej kazał mi orać 37,5 mg wenli. Powiedział ,że w razie czego ma już przygotowany kolejny lek(Escitalopram), ale jak nie będzie poprawy na tym to wrzuci go od września. Mówi ,że cały czas liczy ,że wenla w końcu zatrybi na tej dawce. Pytałem się czy jest podejrzenie CHADU w moim przypadku. Powiedział, że jest to prawdopodobne, ale na razie nie może tego stwierdzić ,bo w psychiatrii diagnozę stawia się zawsze na końcu leczenia a nie na początku. Powiedział ,że depresja jest częścią depresji i depresja jest częścią Chadu. Taki truizm. Wychodzę z gabinetu i podszedł do mnie jakiś koleś, wyciągnął rękę i uśmiechnięty kazał mi się zarejestrować na kolejną wizytę. Oczywiście go nie znałem.Poszedłem i się zarejestrowałem i znowu do mnie podszedł jak wracałem z Rejestracji. Zaczął mi nawijać o swoich zaburzeniach schizoafektywnych i pytał się o moją chorobę. Kazał mi zapierdalać do PFRON-u na jakieś szkolenia gdzie mam dostać darmowy komputer. Strzelał po prostu jak z karabinu i był ewidentnie pobudzony. Był w stanie manii. Ciągle mi podawał rękę i gratulował niczym studentki które wciskają kosmetyki w promocji przed Galerią. Widać było jak inni pacjenci czekający w kolejce uśmiechali się ironicznie pod nosem. Potem szybki obiadzik na mieście(strogonow) i w domu. W najbliższym czasie planuje się zaszyć w jakimś pensjonacie agroturystycznym. Ale to pewnie w sierpniu znajdę jakieś kilka dni, bo teraz wolnego mi na pewno nie dadzą. Pożyję trochę na wsi z dala od problemów, ludzi i cywilizacji. Byłem 2 lata temu i nie ma lepszego azylu dla miastowych niż agroklimat.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez guernone 28 maja 2014, 21:53
ehh, staram się nie narzekać, ale dziś cały dzień nieźle mój mózg był zwarzywiony. Nie wiem czy ma to podłoże lękowe czy depresyjne. Esci zajada już 7 tygodni, są znaczne efekty, ale jednak do paroksetyny to ten lek nie ma startu. Ale paro odpada, z wiadomych względów.
W każdym bądź razie trudno to wytrzymać, zakupiłem browara i znacznie pomogło. Ale to raczej droga do nikąd, nie chcę źle skończyć.
Give me back my life, b*tch! :why:
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez INTEL 1 28 maja 2014, 23:41
Kompletnie, ale to kompletnie się zajebałem...
Wspaniale! Dzięki Andrzej za udział w fazie.
Kuurwa. Zajebany w sztok ze słuchawkami na uszach i cudowną muza podchodziłem do meneli w dziwnych dzielnicach mojego miasta i symulowałem przed nimi granie na gitarze kawałków, ktore aktualnie leciały na mojej mp3. I nikt kuurwa jakoś nie miał mi nic w związku z tym do powiedzenia... pierdoloone pedały.
Niczym w Fight Club czyli "Podziemnym kręgu"
Jestem wariatem...

I am Gilgames !!

-- 28 maja 2014, 23:51 --

Proszę Was-wytrzymajcie do solówki...
Najbardziej nostalgiczna jaką w życiu słyszałem...
...nie mam podpisu...

przez Depakiniarz 28 maja 2014, 23:55
No to miło. A ja za Wami tęskniłem, miesiąc bez neta i bez Was to była dla mnie udręka.

przez Wolfx 29 maja 2014, 00:13
INTEL 1 napisał(a):Kompletnie, ale to kompletnie się zajebałem...

Dałeś po prostu Chadu ,,Świeca,, :-)
Wolfx

przez barsinister 29 maja 2014, 00:59
Depakiniarz napisał(a):No to miło. A ja za Wami tęskniłem, miesiąc bez neta i bez Was to była dla mnie udręka.

no w końcu, opowiadaj co się działo
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Asmo 29 maja 2014, 01:10
Jem grzecznie dropsy i dni mijają. Lęki zniknęły niemal całkowicie od pierwszego dnia venli jakiś fenomen. W pokoju dalej syf mi się ogolic nawet nie chce ale przynajmniej jak trzeba iść do sklepu to idę więc jest progres. Momentami nawet zapominam a całym umysłowym syfie. Ktoś z boku by powiedział że to i tak depresja ale porównując stan przed paru dni to i tak dla mnie jest nieco ulgowo. Myślę że za miesiąc będzie już fajnie o ile coś mi sie znów nie zaindukuje.

Powiem tak co do indukcji wg mojej lekarki to i tak chad. Zapytałem czy ją napewno jestem na to chory. Pomijam fakt że ja miałem w przeszłości jeszcze z dwie hipo co prawda nie diagnozowane ale mur beton hipo. Powiedziała że skoro miałem hipo po moklobemidzie to mam chad. Zapytała też czy w przeszłości - czyli w moim przypadku wiek poniżej 25 bo tyle mam - byłem jednostajny czy były okresy że wesoły aktywny i okresy kiedy byłem smutny i miałem mniej siły na wszystko i czy jestem wstanie bez wahania odpowiedzieć że odróżniam takie okresy. Odpowiedziałem że tak. Usłyszałem że napewno mam chad.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Depakiniarz 29 maja 2014, 02:02
barsinister napisał(a):
Depakiniarz napisał(a):No to miło. A ja za Wami tęskniłem, miesiąc bez neta i bez Was to była dla mnie udręka.

no w końcu, opowiadaj co się działo

No więc tak. Rozjebał mi się modem USB jak przekładałem inną kartę, /cenzura/, takiego dziadostwa to nigdzie nie widziałem. Brak kasy=brak nowego modemu, więc musiałem poczekać jak dostane zasiłek z MOPR i kupić sobie jakiś używany. Druga sprawa to to, że bank wytoczył mi proces i dostałem te wszystkie kwitki i nakaz zapłaty. Odwołanie wysłałem po dwutygodniowym terminie, mam nadzieję że mi to uznają. Jako powód podałem, iż jestem osobą psychicznie chorą i cierpię na takie i takie zaburzenia i moja zdolność do racjonalnego myślenia została poważnie zaburzona. Kilka dni potem, czekała na mnie druga niespodzianka w postaci pozwu z UPC. Jak mieć problemy to już po całości. Na koniec kolejna miła wiadomość- rachunek z biblioteki publicznej na 500 zł za przetrzymywanie od roku 3 książek. A co u Ciebie?

przez INTEL 1 29 maja 2014, 08:14
INTEL 1 napisał(a):Kompletnie, ale to kompletnie się zajebałem...
Kuurwa. Zajebany w sztok ze słuchawkami na uszach i cudowną muza podchodziłem do meneli w dziwnych dzielnicach mojego miasta i symulowałem przed nimi granie na gitarze kawałków, ktore aktualnie leciały na mojej mp3. I nikt kuurwa jakoś nie miał mi nic w związku z tym do powiedzenia... pierdoloone pedały.
Niczym w Fight Club czyli "Podziemnym kręgu"
Jestem wariatem...

Kompletnie nie pamiętam tego wpisu :D
Pomimo tego całkiem nieźle mi poszło :D
Może, jak prawdziwy artysta zacznę pisać po pijaku?
Właśnie o to wczoraj mi chodziło.
Nie pamiętam niczego od jakiejś dwudziestej...
A do domu wróciłem jak już wszyscy spali-zgodnie z zamierzeniem
Asmo-zaczynam się zastanawiać czy Ty czasem nie masz ustawionego przypomnienia o 1 rano w telefonie?
Regularnie o tej porze piszesz posty :D :D
...nie mam podpisu...

przez marwil 29 maja 2014, 08:50
Wczoraj potężnie się wkurwiłem i postanowiłem przedawkować Cervezę - 2500 ml.
Stuknęły 3 tygodnie od ponowienia leczenia i na razie tylko zmiana zmulonego zmęczenia na wkurwione zmęczenie.
Miał rację mój lekarz - gdy odliczałem tygodnie brania leków: "Niech pan nie liczy tygodni, tu trzeba nastawić sie na lata"
To już rok i 2 miechy - do tej pory druga pod względem długości depresja.
To nie pierwszyzna ale zaczynam tracić cierpliwość i mam coraz bardziej dość tej nieustającej męczarni.
Końca nie widać.

-- 29 maja 2014, 08:04 --

Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Asmo 29 maja 2014, 14:23
Intel bo albo o tej sie kładę spać albo o tej mam czas w pracy coś naskrobać. Widocznie też o tej porze być może mam jakiś umysł sprawniejszy. :D

Depakinarz trochę się zesrałem tym co napisałeś o książkach bo ja już półtora roku trzymam jedną i jeszcze sie nikt nie odzywał. Chyba wyśle ją im poczta. Jacy my wszyscy jesteśmy podobni w tej chorobie. Masa zaniedbań zapominanie o wszystkim i odkładanie wszystkiego na później.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Depakiniarz 29 maja 2014, 15:16
Pocztą możesz wysłać, ale karę trzeba zapłacić. Za każdy dzień zwłoki masz 0,50 groszy.
Wiem, to wszystko jest dziwne. Po pierwsze odkładanie wszystkiego na potem, po drugie niechęć/strach przed załatwianiem podobnych spraw. Ja też się bałem napisać odwołanie od wyroku, dlatego za namową prawnika napisałem po terminie tłumacząc się swoją chorobą.

przez Widmo 29 maja 2014, 15:30
Ech to odkladanie na pozniej. Znam to.
Teraz staram sie, kiedy moge, na biezaco wszystko zalatwac.
Czym pozniej tym wiecej to kosztuje i zawsze wprowadza w obnizony nastroj.
Co do ksiazek, biblioteki co jakis czas oglaszaja amnestie.
Ostatecznie lepiej miec ksiazki niz scigac o zaplate po sadach.

Sortuj wg