CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Depakiniarz 27 maja 2014, 14:26
Wróciłem :)

przez Asmo 27 maja 2014, 14:29
Depakiniarz czekalismy na Ciebie :D
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Depakiniarz 27 maja 2014, 15:06
Wiem :)
Miałem przerwę w dopływie internetu, ale teraz jest już wszystko ok. Długi oczywiście nie spłacone, czekam na wizytę komornika.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marwil 27 maja 2014, 17:42
Pamietam, jak za młodu wziąłem na raty kolumny Tonsile 110 i przestałem spłacać raty. Mieszkałem wówczas jeszcze z rodzicami. Komornik zjawił się, gdy juz wyprowadzilem się z domu. Ojciec otworzył szufladę z moją bielizną i powiedział: bierz pan, co chcesz, to cały jego majątek. Tonsile pięknie grają do tej pory.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
baclofen ok. 25mg/24h
Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez _Jack_ 27 maja 2014, 18:39
macieywwa, Ja właśnie walczę o rentę. Niestety moje doświadczenia nie są optymistyczne. Pierwsze dwie komisje będziesz miał na 99% odrzucone. Dopiero przez Sąd jest szansa wygrać.Ja czekam na opinie biegłych z badania które miałem 12 maja. Powinna przyjść do 60 dni a sprawa w sądzie we wrześniu. Pierwszy wniosek złożyłem w październiku do ZUS po miesiącu dostałem odpowiedź odmowną potem odwołanie i po dwóch miesiącach znowu odmowa i kolejne odwołanie do Sądu które złożyłem pod koniec stycznia a wezwanie na badanie dostałem w połowie maja. Czyli /cenzura/ się już z tym prawie rok a jeszcze nie wygrałem.

Depakiniarz, jak miło Cię widzieć. Wszyscy się stęsknili za Tobą. Ja już myślałem ,że ty na tamtym świecie.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez macieywwa 27 maja 2014, 18:50
_Jack_, nie nastawiam sie ze dostane ale kuzwa dlaczego mam nie spróbować, zawsze to pare groszy za free, na opłaty i satysfakcja ze teraz zusik musza mi placic a do tej pory to ja im płaciłem :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez marwil 27 maja 2014, 18:57
Nigdy nie miałem problemów z rentą. Dostałem po pierwszej hospitalizacji. Teraz po drugiej dostałem na rok i przedłużono mi na kolejne 3 lata. Chyba zależy na jakich urzędasów się trafi.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
baclofen ok. 25mg/24h
Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez macieywwa 27 maja 2014, 19:05
marwil napisał(a):Nigdy nie miałem problemów z rentą. Dostałem po pierwszej hospitalizacji. Teraz po drugiej dostałem na rok i przedłużono mi na kolejne 3 lata. Chyba zależy na jakich urzędasów się trafi.

mysle ze w dużej mierze zależy również od historii choroby i czy był ktos hospitalizowany i z jakim skutkiem a urzędasy to zalezy jak trafisz taka loteria korwa jego mac :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez _Jack_ 27 maja 2014, 21:03
No ja się leczę od 2007 r w tym czasie była jedna hospitalizacja i do psychiatry chodzę nieprzerwanie od 7 lat. Dodatkowo mam niepełnosprawną nogę, którą uszkodzono mi w 2001 przy operacji. Przerwany nerw strzałkowy. Nie mogę ruszać palcami i całą prawą stopą i utykam. Wcześniej to w ogóle nie miałem w niej czucia. Mam na to orzeczenie o niepełnosprawności.Dodatkowo zakazili mnie jeszcze bakterią w tym całym pierdolonym Otwocku od czego się później migali na sprawie a w dodatku wcześniej szantażowali moich rodziców. Jestem po 8 operacjach + problemy z psychiką. Sprawę o odszkodowanie wygrałem, ale te konowały z ZUS-u twierdzą ,że jestem zdrowy i renta mi się nie należy.
10 mg Escitalopram

przez Depakiniarz 27 maja 2014, 21:30
marwil napisał(a):Pamietam, jak za młodu wziąłem na raty kolumny Tonsile 110 i przestałem spłacać raty. Mieszkałem wówczas jeszcze z rodzicami. Komornik zjawił się, gdy juz wyprowadzilem się z domu. Ojciec otworzył szufladę z moją bielizną i powiedział: bierz pan, co chcesz, to cały jego majątek. Tonsile pięknie grają do tej pory.

No mojego 10 letniego kompa raczej nie zabierze. Wyjmę dysk twardy i kości pamięci ( mam już przygotowany specjalny schowek- mały taboret z otwieranym siedziskiem), albo po prostu zaniosę wszystko do Ani)

przez _Jack_ 27 maja 2014, 22:05
Tak z innej beczki wybiera się ktoś na zlot do Torunia?
10 mg Escitalopram

przez Łapa 27 maja 2014, 23:43
_Jack_ ja się waham czy się przejechać.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Arhol 27 maja 2014, 23:50
_Jack_ napisał(a):No ja się leczę od 2007 r w tym czasie była jedna hospitalizacja i do psychiatry chodzę nieprzerwanie od 7 lat. Dodatkowo mam niepełnosprawną nogę, którą uszkodzono mi w 2001 przy operacji. Przerwany nerw strzałkowy. Nie mogę ruszać palcami i całą prawą stopą i utykam. Wcześniej to w ogóle nie miałem w niej czucia. Mam na to orzeczenie o niepełnosprawności.Dodatkowo zakazili mnie jeszcze bakterią w tym całym pierdolonym Otwocku od czego się później migali na sprawie a w dodatku wcześniej szantażowali moich rodziców. Jestem po 8 operacjach + problemy z psychiką. Sprawę o odszkodowanie wygrałem, ale te konowały z ZUS-u twierdzą ,że jestem zdrowy i renta mi się nie należy.

A potem p***dolą za uszami że "polacy tylko narzekają",a co w takich sytuacjach,srać tęczą k**wa jego mać ?
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez _Jack_ 28 maja 2014, 00:52
Też się zastanawiam nad wyjazdem. Fajnie byłoby jakby przyjechał ktoś ze znajomych, bo poki co to nikogo nie znam na tej liście. Jakby jeszcze parę osób z tego wątku jechało to byłbym jak najbardziej za.
10 mg Escitalopram

Sortuj wg