CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Depakiniarz 27 maja 2014, 14:26
Wróciłem :)

przez Asmo 27 maja 2014, 14:29
Depakiniarz czekalismy na Ciebie :D
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Depakiniarz 27 maja 2014, 15:06
Wiem :)
Miałem przerwę w dopływie internetu, ale teraz jest już wszystko ok. Długi oczywiście nie spłacone, czekam na wizytę komornika.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marwil 27 maja 2014, 17:42
Pamietam, jak za młodu wziąłem na raty kolumny Tonsile 110 i przestałem spłacać raty. Mieszkałem wówczas jeszcze z rodzicami. Komornik zjawił się, gdy juz wyprowadzilem się z domu. Ojciec otworzył szufladę z moją bielizną i powiedział: bierz pan, co chcesz, to cały jego majątek. Tonsile pięknie grają do tej pory.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez _Jack_ 27 maja 2014, 18:39
macieywwa, Ja właśnie walczę o rentę. Niestety moje doświadczenia nie są optymistyczne. Pierwsze dwie komisje będziesz miał na 99% odrzucone. Dopiero przez Sąd jest szansa wygrać.Ja czekam na opinie biegłych z badania które miałem 12 maja. Powinna przyjść do 60 dni a sprawa w sądzie we wrześniu. Pierwszy wniosek złożyłem w październiku do ZUS po miesiącu dostałem odpowiedź odmowną potem odwołanie i po dwóch miesiącach znowu odmowa i kolejne odwołanie do Sądu które złożyłem pod koniec stycznia a wezwanie na badanie dostałem w połowie maja. Czyli /cenzura/ się już z tym prawie rok a jeszcze nie wygrałem.

Depakiniarz, jak miło Cię widzieć. Wszyscy się stęsknili za Tobą. Ja już myślałem ,że ty na tamtym świecie.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez macieywwa 27 maja 2014, 18:50
_Jack_, nie nastawiam sie ze dostane ale kuzwa dlaczego mam nie spróbować, zawsze to pare groszy za free, na opłaty i satysfakcja ze teraz zusik musza mi placic a do tej pory to ja im płaciłem :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez marwil 27 maja 2014, 18:57
Nigdy nie miałem problemów z rentą. Dostałem po pierwszej hospitalizacji. Teraz po drugiej dostałem na rok i przedłużono mi na kolejne 3 lata. Chyba zależy na jakich urzędasów się trafi.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez macieywwa 27 maja 2014, 19:05
marwil napisał(a):Nigdy nie miałem problemów z rentą. Dostałem po pierwszej hospitalizacji. Teraz po drugiej dostałem na rok i przedłużono mi na kolejne 3 lata. Chyba zależy na jakich urzędasów się trafi.

mysle ze w dużej mierze zależy również od historii choroby i czy był ktos hospitalizowany i z jakim skutkiem a urzędasy to zalezy jak trafisz taka loteria korwa jego mac :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez _Jack_ 27 maja 2014, 21:03
No ja się leczę od 2007 r w tym czasie była jedna hospitalizacja i do psychiatry chodzę nieprzerwanie od 7 lat. Dodatkowo mam niepełnosprawną nogę, którą uszkodzono mi w 2001 przy operacji. Przerwany nerw strzałkowy. Nie mogę ruszać palcami i całą prawą stopą i utykam. Wcześniej to w ogóle nie miałem w niej czucia. Mam na to orzeczenie o niepełnosprawności.Dodatkowo zakazili mnie jeszcze bakterią w tym całym pierdolonym Otwocku od czego się później migali na sprawie a w dodatku wcześniej szantażowali moich rodziców. Jestem po 8 operacjach + problemy z psychiką. Sprawę o odszkodowanie wygrałem, ale te konowały z ZUS-u twierdzą ,że jestem zdrowy i renta mi się nie należy.
10 mg Escitalopram

przez Depakiniarz 27 maja 2014, 21:30
marwil napisał(a):Pamietam, jak za młodu wziąłem na raty kolumny Tonsile 110 i przestałem spłacać raty. Mieszkałem wówczas jeszcze z rodzicami. Komornik zjawił się, gdy juz wyprowadzilem się z domu. Ojciec otworzył szufladę z moją bielizną i powiedział: bierz pan, co chcesz, to cały jego majątek. Tonsile pięknie grają do tej pory.

No mojego 10 letniego kompa raczej nie zabierze. Wyjmę dysk twardy i kości pamięci ( mam już przygotowany specjalny schowek- mały taboret z otwieranym siedziskiem), albo po prostu zaniosę wszystko do Ani)

przez _Jack_ 27 maja 2014, 22:05
Tak z innej beczki wybiera się ktoś na zlot do Torunia?
10 mg Escitalopram

przez Łapa 27 maja 2014, 23:43
_Jack_ ja się waham czy się przejechać.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Arhol 27 maja 2014, 23:50
_Jack_ napisał(a):No ja się leczę od 2007 r w tym czasie była jedna hospitalizacja i do psychiatry chodzę nieprzerwanie od 7 lat. Dodatkowo mam niepełnosprawną nogę, którą uszkodzono mi w 2001 przy operacji. Przerwany nerw strzałkowy. Nie mogę ruszać palcami i całą prawą stopą i utykam. Wcześniej to w ogóle nie miałem w niej czucia. Mam na to orzeczenie o niepełnosprawności.Dodatkowo zakazili mnie jeszcze bakterią w tym całym pierdolonym Otwocku od czego się później migali na sprawie a w dodatku wcześniej szantażowali moich rodziców. Jestem po 8 operacjach + problemy z psychiką. Sprawę o odszkodowanie wygrałem, ale te konowały z ZUS-u twierdzą ,że jestem zdrowy i renta mi się nie należy.

A potem p***dolą za uszami że "polacy tylko narzekają",a co w takich sytuacjach,srać tęczą k**wa jego mać ?
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez _Jack_ 28 maja 2014, 00:52
Też się zastanawiam nad wyjazdem. Fajnie byłoby jakby przyjechał ktoś ze znajomych, bo poki co to nikogo nie znam na tej liście. Jakby jeszcze parę osób z tego wątku jechało to byłbym jak najbardziej za.
10 mg Escitalopram

Sortuj wg