CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez _Jack_ 25 maja 2014, 00:20
U mnie imprezy już dawno odeszły w zapomnienie. Dzisiaj oglądałem mecz. Od poczatku tygodnia do pracy. Samopoczucie chujowe. Najgorszy objaw to otępiony umysl, ale jakoś dam rade.Ogólnie mam takie wrażenie jakbym był z tą chorobą w związku małżeńskim. Jest mi wierna.W takim układzie zdrada jest jak najbardziej wskazana.Witaj Asmo w gronie łykających wenlafaksynę :)Mi narazie niewiele pomaga. Obawiam się zresztą czy nie mam CHADU II. Miałem kiedyś okresy świetne wręcz znajomi podejrzewali u mnie ADHD jak leki mi działały.Mógłbyć to objaw hipomanii. Korzystałem z usług prostytutek w tamtym czasie,w ogóle nie czułem stresu i byłem bardzo komunikatywny. Nie mówiłem o tym obecnemu lekarzowi. Może to tylko hipochondria.Sam nie wiem.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez Asmo 25 maja 2014, 01:01
jack no tak tylko że jak w określonym czasie mi nie pomoże to wiem że lekarka zwiększy dawkę a jak to nic nie da to zmieni lek a w twojej sytuacji to już pisałem że bym kociokwiku dostał i zmienił lekarza. Ale Twoje życie to Twoja sprawa.

Lady komu Ty mówisz o cierpliwości... Depresja życia trwała 9 miesięcy. To było sto lat temu czyli jak miałem 18. He he. A z czym tu sie pilnować? Wkońcu jestem nienormalny :D
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Wolfx 25 maja 2014, 02:03
Asmo życzę poprawy,ja jestem na takim etapie,że doszła bezsenność ogólnie czuję się niby w miarę,ale ta niemożność pogodzenia się z chorobą cały czas jest,nic się nie chce nic nie cieszy ciągle w głowie chuczy ,,Mam chad,nie umiem tego zepchnąć gdzieś w dal,a z drugiej strony logicznie myśląc we łbie kołacze ,,że trzeba żyć,,jakoś trzeba,ale znając siebie wiem że jakośc życia może spaść do poziomu wegetacji.Teraz tak jest i trwa to już od stycznia-jadę do pracy ale kompletnie ciężko się skupić ,jakoś ją tam wykonuję,przyjeżdżam do chaty jem objad kawa komputer i zajebista lektura o Chad i tak mi zleciało 4 miesiące,czekam tylko żeby się walnąć do wyra i zasnąć aby przez parę godzin nie myśleć o tym gównie-ze snem kłopoty bo kołowrotek myśli w głowie wiruje przez to na noc 50 mg kwetiapiny./cenzura/ całe moje 41 letnie szczęślwe życie nie żarłem żadnych tabletek.
Ciężko mi przywyknąć do statusu,,Osoby chorej psychicznie,,
Wolfx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez natrętek 25 maja 2014, 04:15
Uważam, że w naszych chorobach trudno czekać cierpliwie i się pilnować, zresztą na czym to miało by polegać ?
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

przez Marian_Paździoch 25 maja 2014, 08:00
Asmo, zazdroszczę lekarza, mój przepisuje max. 2 leki :D
Marian_Paździoch

przez Asmo 25 maja 2014, 09:38
Jak da piąty to też będę jadł. A co mam do stracenia? :D

W dniu w którym dowiadujesz sie o chad tracisz wszystko. Więc możesz być już spokojny. W życiu już nic więcej nie stracisz.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Wolfx 25 maja 2014, 14:19
Asmo napisał(a):
W dniu w którym dowiadujesz sie o chad tracisz wszystko. Więc możesz być już spokojny. W życiu już nic więcej nie stracisz.

Optymistyczny akcent.
Wolfx

przez marwil 25 maja 2014, 15:02
Po czarnym piątku - przejasnienie. W sobotę rano bez bólu, a wręcz z przyjemnością zmontowałem szafkę na buty z Biedry. Resztę dnia trochę przelezalem, głównie ze względu na upał. Wieczorem zmuszony oglądałem finał Voice of Poland, w którym zwyciężył jakiś Mex. Pózniej obejrzałem już z przyjemnością film.
Sen mam spłycony, w skutek czego nie czuję się wypoczęty. Ograniczyłem wieczorną dawkę Cervezy do 1000 ml
Tyle jest akuratnie. Dzisiaj niedziela i nagrzeszyłem koszeniem trawy, po którym nabrałem napędu i wytaszczyłem dmuchany basen, podłączyłem węże i napełniłem. Z bezruchu fizycznie podupadłem i po tych akcjach mam zakwasy. Jest mi dobrze, a zarazem niedobrze na myśl o poniedziałku i wyjazdem do znienawidzonej przez chorobę pracy. Jutro akademia w przedszkolu... w zeszłym roku będąc w dużo gorszym stanie poszedłem, to może i teraz stanę na wysokości zadania. Grzmi i w końcu ten wykanczający upał zelżał.
Myję się i golę regularnie.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Wolfx 25 maja 2014, 15:24
Idę do kina,bo w końcu trzeba z tej jaskini wyjść,bo zdziczeję na amen od 11 stycznia nigdzie nie byłem.W końcu do łba doszło że siedzenie czy leżenie w domu i jęczenie nic nie da,co ma być to będzie,może w kinie na chwilę tak jak we śnie zapomnę o choróbsku.
Wolfx

przez magic 25 maja 2014, 16:14
do kina w taką pogodę 8) ??? na co poszedłeś??nigdy nie byłem na 3d jeszcze....
''Największym lękiem napawają ci po których nie widać szaleństwa''

przez Wolfx 25 maja 2014, 16:25
A gdzie mam iść na basen?za zimno,jeszcze nie wiem na co pójdę,może na coś 3D,też jeszcze nie oglądałem.
Wolfx

przez maargooo 25 maja 2014, 16:51
Jestem w wątku znów na bieżąco, przerobiłam ostatnie 9 stron, wniosek- zdecydowana większość narzeka, więc i ja nie będę się dziś wyróżniać...
Pierwszy raz od kilku miesięcy wzięłam dziś o 13 Alprox (Alprazolam), czułam, że to odpowiedni moment i być może nie jest jeszcze za późno. Ten lek jest dla mnie awaryjny i działa podobnie jak pisał niedawno magic.
Od kilku dni szarpią mnie nerwy mocno związane ze smutkiem i "kluchą w gardle". Dziś od samego rano (wstałam 10.30 ;) ) nie potrafiłam się cieszyć wolnym dniem, tylko już spinałam się myślą o jutrzejszym powrocie do pracy. Do tego bezradność i zastój w pracy dyplomowej mnie dobija strasznie i jestem w czarnej d*pie...
Jestem świadoma, że wiele czynników wpływa na to, iż moja psychika w ciągu ostatnich dni znacznie siadła. Nie jest to jeszcze deprecha, a ja naiwnie wierzę, że zdołam się przed nią obronić...

Dziś przez przypadek wpadłam na kawałek, który wpadł mi w ucho i pewnie zaraz przesłucham jeszcze raz, choć do samej osoby Piotra R. nie pałam jakąś pełną podniecenia sympatią, ale podzielę się, może komuś też przyniesie ulgę...

https://www.youtube.com/watch?v=i4pdZEcSyxA

Pozdrawiam resztę "elity" 8)
Choroba psychiczna~kiedy widzi się, czuje a czasem nawet robi więcej niż można znieść...

Inni nie mają Twojej tęczówki, nie widzą wad wyimaginowanych siłą Twojej psychiki!

przez Wolfx 25 maja 2014, 16:57
Takie kawałki moga powodować płacz.
To mnie zawsze energetyzowało:https://www.youtube.com/watch?v=k3ChrdJoBCk
Teraz po diagnozie trochę mniej..................
Wredne życie.
Wolfx

przez guernone 25 maja 2014, 18:19
Nie chciałem narzekać, ale skoro wywołano do tablicy, to piszę :P
U mnie też średnio, dalej jestem pod kreską. Ciągle mi się nic nie chce, trudno mi czasami cokolwiek zaplanowanego na dany dzień wykonać. Ogólny brak energii.
Nastrój taki sobie, umysł 50% IQ. Kiepska pamięć i koncentracja.
Lęki znacznie zmalały dzięki esci.
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

Sortuj wg