CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez S jak... 17 kwi 2014, 20:13
A po cóż ci seksuolog? Jesteś les? OK. Jeśli masz problem z akceptacja tego to psycholog...choć pewnie jeśli juz masz tą świadomość to większość pracy i tak po Twojej stronie. Tylko czy na pewno les? Ja też zawsze byłam chłopczycą, a moje małżeństwo jest super ponieważ mój M ma sporo pierwiastka kobiecego. Typ maczo wzbudza we mnie instynkta mordercze :mrgreen:

Padam na pysk, ale ogród na ten rok prawie zakończony. 5 ton ziemi przewieziony z kupeczki do rabat. Teraz problem czy wszystkiego nie zasuszę i nie zmarnuję.
TRZYMAJCIE kciuki :!:

-- 17 kwi 2014, 19:15 --

afektywna89 napisał(a): Związki z facetami między innymi rozpadały się przez to, że byłam dla nich zbyt konkretna, męska wewnątrz.

Też tak miałam trzeba poszukać babiego chłopa :mrgreen:
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

przez afektywna89 17 kwi 2014, 20:25
Dzięki... ja właśnie miałam też zbabiałych...
Sprawa w sumie się już wyjaśnia sama. Składam całe życie w całość i odpowiedź zawsze była prosta. Jednak ja reagowałam tak: w wieku 10 lat się cięłam, od ok 9 roku życia chciałam zabić, bo czułam się inna. Piłam alkohol bardzo wcześnie i palę fajki od 12 roku życia nałogowo.... Leczyłam się od 19 roku życia na dosłownie wszystko, ciągle inne diagnozy... ciągle co innego... brałam milion różnych leków, które i tak nic nie dawały. Jednak cały czas pojawiał się motyw tego, że jestem inna, że miałam być chłopcem..... Eh długa historia, ale ważne, że mi się to układa w głowie. Czekam niecierpliwie na wizytę u mojego lekarza.

Kocham moją kobietę jest śliczna, idealna ! Żadna inna nie zawróciła mi tak w głowie i to ona na początku pomogła mi zrozumieć coś tak oczywistego...........

Boję się tego, że stracę moją rodzinę, która dała mi dosłownie wszystko.............

Powodzenia i smacznego jajka ;)
Carpe diem

przez marwil 18 kwi 2014, 16:55
Życzę Wszystkim wesołego jajka.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maargooo 18 kwi 2014, 17:18
Kochani ja również życzę WSZYSTKIM: STABILNYCH, CIEPŁYCH I PEŁNYCH RADOŚCI ŚWIĄT!!! :smile:

A co do mnie: koniec tygodnia i znowu mała hipo :great: Cieszę się, bo trzymam ją w ryzach i wszystko pod kontrolą, dzięki czemu mogę z niej czerpać czystą przyjemność...
Intel robi remont, S jak... - ogródek, a ja zaraz po świętach spełniam swoją dawną zachciankę, która znów odżyła i robię sobie "dziarę" :yeah: Kasę sama zarobiłam, odłożyłam i tylko 2 osoby będą wiedziały (partner i kumpela, która akurat pojedzie na poprawkę swojego tatoo). Mam zamiar wreszcie spełnić to swoje małe życzenie, choć spotka się to ze sprzeciwem pewnych osob, trudno, chyba jestem zmuszona to przed niektórymi ukryć, choć na jakiś czas...

Jeszcze raz: MOKREGO ZAJĄCZKA I ROZEŚMIANEGO JAJKA WAM ŻYCZĘ ;)
Choroba psychiczna~kiedy widzi się, czuje a czasem nawet robi więcej niż można znieść...

Inni nie mają Twojej tęczówki, nie widzą wad wyimaginowanych siłą Twojej psychiki!

przez trust_me 18 kwi 2014, 19:11
u mnie dziś jakoś lepiej, co mnie bardzo cieszy:) oby nie poszło w drugą stronę. niech będzie stabilnie.
wizyta u lekarza już we wtorek...
cały czas myślę o racy dyplomowej, bo na wtorek muszę mieć już zarys, wyraźny zarys. boję się, ale może dam radę, jeszcze 3 dni. :zonk: :zonk: :zonk:
wesołych kochani.
~lamitrin 100 ~neurotop 600 ~zolafren 15 ~fevarin 50 ~relanium 5)
(~ketrel 350 ~sulpiryd 50 ~absenor 600 ~valdoxan 25 ~tianesal 62,5 ~wellbutrin 150 ~remirta 30 (~cloranxen 10)

przez _Jack_ 18 kwi 2014, 19:21
U mnie znowu chujnia.Było 15 dni poprawy a od wtorku znowu gorzej. Akurat na święta fuck :/. Już chyba do końca życia jestem skazany na tą depresyjną wegetacje. W dodatku jak mówił Janowicz to nie ma żadnej pomocy w tym pieprzonym kraju. Zero tolerancji i pomocy dla ludzi chorych. Jest tylko gnojenie i banda niedokształconych konowałów co bierze odpowiedzialność za ludzką psychikę. Trzeba myśleć o przyszłości, ale jak tu myśleć jak człowiek jest ciągle zależny od tej pieprzonej choroby a pracodawcy nie czekają z otwartymi rękami.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez S jak... 18 kwi 2014, 21:20
Niestety niewielka ilość snu robi swoje. Dziś mały kryzys.

No chłopaki-umyć jajka i jutro do święcenia :mrgreen:

Wesołych!
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

przez Depakiniarz 18 kwi 2014, 22:19
Święta tuż, chwyć za nóż :)

Świat jest pełen niespodzianek i ludzkiej "wdzięczności" o których dowiedziałem się dziś w nocy.
Przepełniony energią poszedłem w dniu wczorajszym do Ani ( mimo przeziębienia) i postanowiłem wreszcie zrobić to o co dawno mnie już prosiła- pomóc jej posprzątać. Ania, jak to Ania w dniu kiedy chce się zabrać za sprzątanie- była nawciągana białkiem, zauważyłem to od razu jak spojrzałem jej w oczy-powiększone źrenice+ strasznie białe białka i te durny uśmiech który nie znikał jej z twarzy. Pomogłem jej sprzątnąć klatkę po zdechłym szczurze ( Panie świeć nad jego duszą). Robota iście gówniana, nie powiem, ale pomoc to pomoc. Po skończonej robocie prawie się w ogóle do niej nie odzywałem, tylko bawiłem się z psem. Wtedy Ania zapewne walnęła na mnie focha, o którym za chwilę. Krótko po północy poszedłem do domu, gdyż i tak musiałem wziąć leki nasenne, bo inaczej całą noc bym miał z głowy. Ania prosiła mnie abym przy okazji wywalił śmieci, co tez uczyniłem, oraz abym wyszedł z psem. Tu się nie zgodziłem, powiedziałem że muszę pilnować brania leków nasennych o określonej godzinie i muszę się po prostu położyć spać. Wtedy walnęła jebanego focha, jak tylko przyszedłem do domu dostałem takiego oto sms:

"I co zdrowy jesteś...? Kochasz mnie...? Śmieszny jesteś. Kochać umiesz bardzo i namiętnie ale tylko siebie. Ja muszę się specjalnie ubierać bo tobie było szkoda minuty aby wyjść z psem!!! Szkoda gadać...komputer twój bóg- i niech tak zostanie"

Nie miałem już nawet chęci odpisywać. Poza tym kilka minut później dostałem sms od Play że połączenia wychodzące zostały zablokowane. Uratowało mnie to po części od wysłania czegoś głupiego, albo i może czegoś mądrego, tak aby w miły i być może nawet trochę ironiczny sposób podziękować Ani za to w jaki sposób mi podziękowała za pomoc. Do zobaczenia Aniu gdzieś w świecie sms do następnego doładowania...

A jak spędziłem dzień? Nawet dobrze, zupełnie nic dziś nie robiłem, więc dzień można zaliczyć do udanych. A, przepraszam. Wysłałem jedno CV, chyba czuję się na siłach aby podjąć pracę. Czuję w sobie wulkan niespożytej energii.

przez khaleesi 18 kwi 2014, 22:44
Depakiniarz, a daj spokój co to za kobieta powalona. Nie mogłam się powstrzymać. Ty idziesz jej pomagać a ona Ci tak dziękuje. Cóż to za matka która się szprycuje? :shock: :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Depakiniarz 18 kwi 2014, 22:49
No widzisz, ja w porę z tego zrezygnowałem, a ona nie wyobraża sobie sprzatania bez wciągnięcia białka. Inaczej jej się po prostu nie chce.

przez khaleesi 18 kwi 2014, 22:50
Depakiniarz, ale hipokryzja Tobie wytyka a sama święta nie jest :silence:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Depakiniarz 18 kwi 2014, 22:53
Ja mam już na to wszystko wywalone, jak ma ochotę brać to niech bierze. Jej zycie, nawet już nie jest mi jej żal :)

przez lucy1979 19 kwi 2014, 10:24
khaleesi napisał(a):Depakiniarz, ale hipokryzja Tobie wytyka a sama święta nie jest :silence:

A weż przestan i nie użalaj się tak nad Depakiniarzem. To egoista i żal jak po tej dziewczynie jeździ. Powinien się cieszyć, że chciała w ogóle z nim być. Bo tak przegranego typa to rzadko się spotyka. A ta biedna dziewczyna jest w nim zakochana po uszy, inaczej dawno by sobie go odpuściła. Jej mi szkoda nie jego . I jeszcze opisuje ją w taki wstrętny sposób.Co za gośc, bez honoru, bez wstydu.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Asmo 19 kwi 2014, 18:44
Weź zejdź z dachu.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

Sortuj wg