CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez sens 01 sty 2014, 01:11
Kochani

Oby ten 2014 był lepszy dla nas!!!!
Życzę jak najwięcej dobrych chwil a jak najmniej tych trudnych...!!!
nie wiem czego chcę
ale i tak tego nie mogę

przez silence_sadness 01 sty 2014, 01:17
Życzę Wam aby ten Nowy Rok był zdecydowanie lepszy, aby zdecydowanie więcej było tych chwil radości i pozytywnego nastroju. Dużo zdrowia i sił do życia.
Wszystkiego Najlepszego w 2014r. :]
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Depakiniarz 01 sty 2014, 01:22
Dolaczam sie do zyczen. Wszystkiego najlepszego wszystkim chadowcom. Sami wiecie co dla Was jest najlepsze wiec ogranicze sie tylko do takich zyczen gdyz wiem ze sentencja " zdrowia, szczescia" wszystkich wkurwia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez S jak... 01 sty 2014, 10:03
No zdechlaki-wszystkiego naj w 2014.

I skromnie przypominam-jeśli ktoś z was natrafił na opracowania naukowe dotyczące wpływu serotoniny i dopaminy na powstawanie CHAD dajcie link.
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

przez Depakiniarz 01 sty 2014, 11:49
Popytam swojego lekarza, on wszystko wie.

przez marwil 01 sty 2014, 13:13
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Zwycięstw dużych i małych. Nie poddawajcie się nigdy.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Asmo 01 sty 2014, 14:21
Leze i kwicze. Nie chodzi wcale o kaca to swoja droga. Psychicznie zdycham. Widze ze alkohol pogarsza stan na 1-2dni. Podejrzewam ze mala ilosc alko od czasu do czasu by mi nic nie zrobila ale musze unikac spozywania wiekszych ilosci. Zauwazylem tez ze spotkania takie jak wczoraj czyli w danym gronie podbijaja mnie w gore jakis sposob ale tylko danego wieczoru. Gadam jak nakrecony i jakos bardziej tworcze mysli mam. Jest mi zle samemu chcialbym kogos miec. Gdybym mial to pewnie teraz bym zadzwonil i powiedzial: prosze przyjedz bo zle sie czuje. To takie obciazajace by bylo dla tej osoby bo by musiala dzis widziec moja porazke. I pewnie nie tylko dzis.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez trust_me 01 sty 2014, 22:58
Powiedzcie mi proszę, czy chadowcy nie mogę pić alkoholu? nie mówię tu o upiciu się do nieprzytomności, chodzi mi o małe ilości procentów. Koleżanka na mnie nawrzeszczała, że wczoraj wypiłam drinka i że mam pół roku leczenia w plecy. jak to jest?

i składam wszystkim najlepsze życzenia noworoczne, życzę wam stabilizacji kochani :smile: :smile: :smile:
~lamitrin 100 ~neurotop 600 ~zolafren 15 ~fevarin 50 ~relanium 5)
(~ketrel 350 ~sulpiryd 50 ~absenor 600 ~valdoxan 25 ~tianesal 62,5 ~wellbutrin 150 ~remirta 30 (~cloranxen 10)

przez Łapa 01 sty 2014, 23:05
trust_me ja wyznaje zasadę, że jak leki biorę to nie pije, daję radę już od półtora roku.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Depakiniarz 01 sty 2014, 23:06
marwil napisał(a):Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Zwycięstw dużych i małych. Nie poddawajcie się nigdy.

Dziekuje, ale ja juz sie poddalem.

trust_me- mala ilosc nie powinna zaszkodzic, powinno sie unikac picia duzych ilosci. Rozmawialem ze swoja psycholog o paleniu trawy ( z lekarzem nie, bo jest stary i ma swoje zasady)- powiedziala, ze jak zapale raz na 3 miechy to nic sie nie stanie, ale ogolnie to kazde uzywki maja destrukcyjny wplyw na chada wlasnie.

Komisje w sprawoe renty mam juz 10 stycznia. Ksero dokumentacji medycznej z leczenia comiesiecznego u psychiatry jest zrobione, podobnie z leczenia szpitalnego.

Jest coraz gorzej. Z dnia na dzien coraz bardziej nie radze sobie ze wszystkimi problemami. Juz teraz moge smialo powiedziec ze na komisji sie rozplacze bo naprawde nie mam juz na nic sily. Nawet do zycia.

przez marwil 01 sty 2014, 23:11
trust_me, Piją. Nie masz pól roku w plecy przez 1 drinka. Wiadomo, ze leki i alkohol nie idą w parze i co za dużo to niezdrowo ale bez przesady.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez malgosia7602 01 sty 2014, 23:21
Oby ten Rok był lepszy od poprzedniego.

Tak nam dopomóż Bóg.

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :D
F31
"Za każdą chwilę ekstazy musimy płacić drżący twardą walutą cierpienia."- Emily Dickinson

Lamotrygina 200 mg
remisja

przez yassarian 01 sty 2014, 23:52
ja piłem ok miesiąca w październiku.codziennie.na noc, na lepszy sen , na bóle karku i ogólne napięcie. Ogólnie miałem wtedy tak, że od rana straszny power i z biegiem dnia -dół. A więc skoro dół to szło piwo, później drinki , wóda.Coraz więcej i więcej. Wtedy akurat stwierdziłem, że dosyć z zamulaczami i zrobiłem sobie "terapię" alkoholem. Zostało mi trochę w głowie więc odstawiłem bo z biegiem czasu pochłaniałem coraz więcej żeby nie czuć tego pieprzonego napięcia w karku.

Wcześniej podczas brania pastylek(przeróżnych i bardzo długo) od czasu do czasu piłem piwo, mały drink. Raczej starałem się trzymać ścisła pastylkową dietę i nie podrażniać jej alko. Generalnie żadne leki mi nie pomagały ale nie jestem w stanie poweidzieć czy przez tego drinka raz na miesiąc...raczej nie.

Co do samej choroby. Otóż dzisiaj mam piękne przejście z depresji do manii. A zawdzięczam to jakże niedocenianemu przeze mnie małemu i niepozornemu hydroxizinum 25mg. Otóż od rana lęk i stan ogólnego przygnębienia osiągał apogeum (in the history) później niepozorny mały czort popiłem śliną , zasnąłem na 2 h( najlepszy sen - zdrowy, nie mokry świntuchy - jaki miałem od kilku lat) i teraz już dziś nie zasnę. Wolę to niż po kątach srać ze strachu przed życiem.

mała rada przyjaciele w udręce. Sport. nie jakieś bieganie, pływanie, joga. Masz 1,5 h wolnego weź 20zł znajdź siłownie z workami. Idź i ponap...... ile wlezie. Zmęcz się chwilę odpoczniej i znowu. Wróć weź prysznic i zobacz czy pomogło. Mi czasami tak.

przez Asmo 02 sty 2014, 10:51
Tak naprawde nie powinienem pisac do tego postu bo napisze maslo maslane ostatnich dni. Jest bardzo fatal. Okreslenie z posta wyzej ze sranie po katach przed zyciem jest jak najbardziej trafne. Cudem i resztkami sily i woli walki zebralem sie do pracy. Jestem zlekniony na maximum. Posrany z gory do dolu. Po jutrze wizyta, oczekuje zmian w lekach ktore cos zmienia. Oczekuje zbawienia a zamiast tego napewno bedzie mi wciskac skierowanie do szpitala wiec nie wiem po co mam czegos oczekiwac jak z gory wiadomo. Ale kolego yassarian podsuneles mi swietny pomysl z workiem. Tylko musze przeanalizowac moj ciasny pokoj czy jest sens bo chcialbym moc wieszac go na suficie i lac kiedy bym mial czas i ochote. Nawet mam juz rekawice bo kiedys trenowalem. Wyrzucal bym na nim cala swoja nienawisc i zlosc za chorobe i chory swiat. Musze pomyslec nad tym.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

Sortuj wg