CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Relatywista 21 gru 2013, 00:11
silence_sadness,

;)

przez silence_sadness 21 gru 2013, 00:13
Relatywista, muzka nawet mi już nie pomaga.
/cenzura/ by to wszystko strzelił.
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez ladywind 21 gru 2013, 00:15
silence_sadness, :-|
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Relatywista 21 gru 2013, 00:24
silence_sadness, Zawsze możesz zatracić się w swoistej "nirwanie" :P Zacząć ćpać ciężkie dragi, puszczać się na prawo i lewo - prosty hedonizm i umiarkowany nihilizm niczym to opium na wszelkie cierpienia i rozterki :D

Jak już zabraknie Ci kasy na dragi, a perspektywa opierdalania kutachów na dworcu za działkę hery stanie się realna, daj znać - zostanę Twoim alfonsem xD

przez Arhol 21 gru 2013, 00:27
Relatywista napisał(a):silence_sadness, Zawsze możesz zatracić się w swoistej "nirwanie" :P Zacząć ćpać ciężkie dragi, puszczać się na prawo i lewo - prosty hedonizm i umiarkowany nihilizm niczym to opium na wszelkie cierpienia i rozterki :D

Jak już zabraknie Ci kasy na dragi, a perspektywa opierdalania kutachów na dworcu za działkę hery stanie się realna, daj znać - zostanę Twoim alfonsem xD

O 1 post za daleko :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez depresyjny15 21 gru 2013, 00:36
Relatywista napisał(a):silence_sadness, Zawsze możesz zatracić się w swoistej "nirwanie" :P Zacząć ćpać ciężkie dragi, puszczać się na prawo i lewo - prosty hedonizm i umiarkowany nihilizm niczym to opium na wszelkie cierpienia i rozterki :D

Kontynuując (bo jakiś prawilny sprzątacz dał mi 24 godzinnego bana :D), ja ostatnimi czasy poważnie zastanawiam się nad tym, coby nie zostać "dzieckiem" jakiejś większej polskiej/europejskiej aglomeracji (no ale bez opierdalania kutachów :D) :P Też jestem już zmęczony tym zyciem ... Wybieram zatem nihilizm, relatywizm, politoksykomanie, lewactwo, cwaniactwo, na zasadzie "mniejszego zła" :P

Kestrel, weź nie wpierdalaj się, kiedy rozmawiam z silence_sadness na poważne tematy ;)
Ostatnio edytowano 21 gru 2013, 00:38 przez depresyjny15, łącznie edytowano 1 raz

przez ladywind 21 gru 2013, 00:36
Kestrel, no np tacy ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Variable 21 gru 2013, 00:40
silence_sadness, bierzesz jakieś leki? Nie pomagają ci?
Variable

przez ladywind 21 gru 2013, 00:43
depresyjny15, -ista a może masochista ?

przez silence_sadness 21 gru 2013, 00:52
Biorę..

Huśtawka się zaczęła..
Myślałam,że pociągnie mnie ku górze a tu ch** nic z tego..
Ciągle śpię, całe dnie i noce..
Wczoraj gdybym miała żylety w zasięgu łapy to bez ani słowa pocięłabym się.
Ale jak na złość gdzieś wjebałam żylety i nie mogłam ich znaleźć.
Jak pies kuliłam się z całej tej bezsilności, wyłam i nic mi nie pomagało.

Wieczorem wczoraj wyciągnęli mnie z chałupy, zjarałam się i nawet nie pomogło za bardzo.
A dziś znowu, na nowo to samo..
Ja pier..
Zastanawiam się ile jeszcze to będzie się ciągnęło..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez ladywind 21 gru 2013, 00:55
silence_sadness, ta huśtawka przyszła mimo leków ? Musisz odwiedzić lekarza bo ten stan może się pogłębiać bardziej

przez silence_sadness 21 gru 2013, 01:05
Wizytę miałam w środę..
Wtedy byłam tak nakręcona,że szok..
Gadałam jak nakręcona, szybko, słowotoki..
No a wczoraj /cenzura/ wszystko strzelił i od nowa się zaczęło.
Do południa mogłabym wszystkich pozabijać, taka agresja..
A już po południu dno..
Co kilka dni/godzin się zmienia.

Mam zmniejszoną dawkę wenli.
Lamo bez zmian biorę.

przez ladywind 21 gru 2013, 01:08
silence_sadness, kurcze ciężko ogarnąć czasem lekami te nawroty w chadzie aczkolwiek jest to mozliwe .
A wenli jaką masz dawkę ?

przez Variable 21 gru 2013, 01:09
silence_sadness, kurcze u mnie też od wczoraj jakiś spadek, dół i poczucie beznadziei
Variable

Sortuj wg