CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez lolil 23 lis 2013, 20:11
Różnie- np. mógłby wystąpić zespół odstawienny, mógłbyś wpaść w głęboką depresję lub manie i potem byłoby ciężko się z tego wygrzebać. Także nie zalecam. Dlaczego chcesz tak nagle odstawić leki?

przez marwil 23 lis 2013, 20:12
kukuru,
Przy twoim ultrasie spodziewałbym się być może wyższych gór i głębszych dołów. A zauwazyles jakieś zmiany po przyjmowaniu leków? Wrócilbys prawdopodobniedo stanu sprzed leczenia.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez kukuru 23 lis 2013, 20:15
Leczenie nic nie dało od samego początku, efekt pojawiał się tylko w 1 tygodniu po np. zwiększeniu dawki lub zmianie leku, a następnie wracało do zera.
ultra-ultra-rapid-cycling CHAD
Częstość zmian faz - kilka godzin
Faxolet 75mg rano 150mg południe
Lamitrin 50mg rano wieczór
Zawód programista
Urodziny 1992 (21)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trust_me 23 lis 2013, 20:23
cześć. chciałam tylko napisać, że jeszcze żyję, niestety.
bywa ciężko. mam czarne myśli i płaczę rano. jestem żałosna.
~lamitrin 100 ~neurotop 600 ~zolafren 15 ~fevarin 50 ~relanium 5)
(~ketrel 350 ~sulpiryd 50 ~absenor 600 ~valdoxan 25 ~tianesal 62,5 ~wellbutrin 150 ~remirta 30 (~cloranxen 10)

przez marwil 23 lis 2013, 20:24
Pewnie jest mnóstwo kombinacji leków do wypróbowania. Poprostu jeszcze nie trafiles na swój zestaw.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez lolil 23 lis 2013, 20:35
trust_me napisał(a):cześć. chciałam tylko napisać, że jeszcze żyję, niestety.

Witaj :) Dalej masz doły? Jak sobie radzisz w pracy?

przez trust_me 23 lis 2013, 21:10
lolil napisał(a):
trust_me napisał(a):cześć. chciałam tylko napisać, że jeszcze żyję, niestety.

Witaj :) Dalej masz doły? Jak sobie radzisz w pracy?

Dalej, dalej...
Okazało się, że mam za słaby internet (i komputer), żeby używać programu w którym miałabym pracować. Początek miałam koszmarny, bo facet do którego zadzwoniłam mnie nie słyszał, przez co opieprzył. Nie wiem jak powiem szefowi, że nie mogę pracować. Zabiją mnie.

Jutro mam sesję zdjęciową do której maluję, trzymajcie kciuki...
~lamitrin 100 ~neurotop 600 ~zolafren 15 ~fevarin 50 ~relanium 5)
(~ketrel 350 ~sulpiryd 50 ~absenor 600 ~valdoxan 25 ~tianesal 62,5 ~wellbutrin 150 ~remirta 30 (~cloranxen 10)

przez Asmo 24 lis 2013, 09:01
barnister to nie jest tak ze bezsensu sie podpalam. Fakt faktem ze siebie o profilu chorego na chad obserwuje tylko od koncowki wrzesnia bo wczesniej nie wiedzialem ze jestem chory ale mysle ze dobrze jest miec optymistyczne spojrzenie i patrzec w dobrym kolorze. Jak sie spieprzy to sie spieprzy nie pierwsza tragedia bedzie. Mobemid to antydep jak wiadomo. Gdy go bralem w sredniej dawce to nie mialem bujanki na dol o dziwo. Fajnie na mnie dzialal. Od dobrego to bardzo dobrego nastroju. Naturalnie bez wystrzalow. Ale najwazniejsze ze ani razu bardzo nisko nie spadl gwaltownie nastroj. Czasami sie zastanawiam czy ta lamo wogole dziala na stabilizacje? Niby to dobry lek. 4 miesiace juz biore tj. 16tygodni. Mimo brania wyskoczylrm raz w hipo i ostatnio byly pierwsze powazniejsze przeslanki depresji (moze za krotko biore?). Ktore bogu dzieki zostaly zgniecione przez oba anty depy - albo mi sie wydaje, mam nadzieje ze to nie jest chwilowe zdrowie i patrze w dobrym kolorze. Co do Mirtazapiny to nie odczuwam skutkow ubocznych i ciesze sie bo jak czytam to dobry lek. Sennosc w ciagu dnia po 5 dniach brania juz zniknela. Zobaczymy jak z waga i apetytem za jakis czas bedzie. O ile na zmiany wagi za wczesnie to z apetytem bez zmian. Ponoc pierwsze zmiany apetytu sa po tygodniu. Mam nadzieje ze mnie omina. Zreszta jem wybiorczo i cwicze wiec tak latwo sie niedam bo opinie o leku motywuja. Faktycznie dziwne jest jest to ze 6dni temu bylem w bardzo oplakanym stanie o czym swiadcza posty, a teraz czuje sie poprostu dobrze. Czy to chwilowe? Jestem bardzo podatny na mobemid dobrze i szybko dziala na mnie wiec napewno tez ma zasluge. W kazdej sferze mnie "poprawia" i o dziwo tez stabilizuje (oprocz max dawki bo jak pisalem wywalila mnie z kapci) . Nie mozna powiedziec ze leki tu nie maja zaslugi bo ten na pewno ma i swiadcza o tym argumenty nie wyjete z sufitu. Nie studz moich zapalow. Moze sie podjaralem. Ok. Ale zawsze warto wierzyc ze bedzie dobrze. Bo co oprocz wiary zostalo?
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez lolil 24 lis 2013, 12:31
Współlokatorka robi małą impreze w naszym pokoju. Ostatnio często czuję się źle, szczególnie wieczorami, gdy dodatkowo chce mi się spać. Zgodziłam się na tą impreze. Co zrobić gdy nie będę miała najmniejszej ochoty brać w niej udział? No bo przecież nie zrobię raczej tak, że oni sobie będą rozmawiać i pić a ja np. zajmę się swoimi sprawami i będę w tym czasie np. siedzieć przy komputerze. A nie mam gdzie pójść o tej godzinie. Macie jakieś pomysły?

przez Asmo 24 lis 2013, 12:43
Wypierdol ich z chaty:)
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Siding Spring 24 lis 2013, 12:51
Nigdzie nie wychodz. Siedz spokojnie przy kompie..:)

przez freda 24 lis 2013, 12:54
lolil, współczuję :cry:
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez lolil 24 lis 2013, 13:07
Asmo- gdyby to było takie łatwe...:)

A nie głupio tak siedzieć wtedy przy kompie? Chociaż nawet nie wiem czy to robić będe w stanie i czy po prostu nie będe miała ochoty leżeć w łóżku. No ale to drugie to już jest mega głupie.

przez Siding Spring 24 lis 2013, 13:37
Lol..to oni przychodza do Ciebie a nie Ty do nich...rob na co masz ochote..nie chcesz na nich patrzec to zamknij sie w pokoju i lez ..proste;)

Sortuj wg