CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Dżejmson 17 wrz 2013, 12:51
Powiedz o tym lekarzowi. Zobaczysz co on na to powie.
Dżejmson

przez ladywind 17 wrz 2013, 12:52
alicja_31 napisał(a):
ladywind napisał(a):alicja_31, to ja tez trąbie, ostatnio na takiego chopka w czopce, bo sie wlekł za autem kilometry brrr

:lol: poza tym nie uważam za stosowne patrzeć na znaki, mam dewizę: gdy nie wiem kto ma pierwszeństwo, na pewno mam ja! i jechana... Kiedyś w nocy pojechałam tak po wino na stację benzynową, światła już nie działałay i z podporządkowanej przed samym tirem śmignęłam...myślę, że się kierowca obudził! Ja tak! Od tamtej pory nie jeżdżę nawalona.

Kurde to ja tez tak mam :shock: nie patrze na znaki, tylko jade przed siebie , bo ja mam pierwszeństwo i koniec.
Dzisiaj autobusowi zajechałam drogę, by nie jechac dłuższa trasą;).

Jakie to wydarzenia Cie podkręcają?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez alicja_31 17 wrz 2013, 13:04
ladywind napisał(a): Jakie to wydarzenia Cie podkręcają?

planowana zmiana pracy, w związku z czym planowana sprzedaż domu (bo 40 km w jedną stronę to za daleko...), młyn w obecnej pracy, a w tym młynie próba porządkowania wszystkiego oraz trochę innych rzeczy...

w związku z natłokiem myśli i uczuć zaczęłam pisać bloga i mam więcej pomysłów na tytuły/posty niż czasu na pisanie, po prostu jestem na pełnych obrotach i ogromnie to lubię :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Asmo 17 wrz 2013, 13:05
Zaczyna mnie nosic:) Chodze juz w pracy z konca holu na drugi szukam zajec musze cos robic, mam pomysly... Obled. Wizyta za niecale 3tyg zobacze jak sie rozkrece moze wezme szybciej ta wizyte zobaczymy co uczona mi powie jak mnie oceni czy to mobemid czy co innego. Ponoc mobemid dziala juz po tygodniu. Biore ponad 2 miesiace, momentami czulem ze wyciaga mnie z "depresji" ale czy on tak nagle zaczal targac? Zobaczymy co powie. Robi mi sie przymus mowienia... pedze slowotokiem az gdzies po drodze sie gubie i zastanawiam co mam dalej mowic, nie moge sie skoncentrowac 56-27 to juz wielki problem policzyc a ponoc moklobemid poprawia koncentracje. Co jest...
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez alicja_31 17 wrz 2013, 13:06
ladywind, cholera, obyśmy sie nie spotkały na skrzyżowaniu....

przez Siding Spring 17 wrz 2013, 13:26
Ty sie lepiej martw zebyscie na cmentarzu nie spotkaly sie;)

przez ladywind 17 wrz 2013, 13:30
lubudubu napisał(a):Ty sie lepiej martw zebyscie na cmentarzu nie spotkaly sie;)

hehe, lubie cmentarze :mrgreen:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez alicja_31 17 wrz 2013, 13:50
ladywind napisał(a):
lubudubu napisał(a):Ty sie lepiej martw zebyscie na cmentarzu nie spotkaly sie;)

ja też! z miesiąc temu na spacerze byłam koło północy... chłodno, cicho, ptaków śpiew, świeczki się palą...

cmentarzem się nie martwię, w razie W mam nawet grobowiec, serio, na razie spoczywa tam mój ojciec, jak się dobrze upakuje to zmieszczę się i ja i dzieci i wnuki i prawnuki, także luzik :twisted:

przez ladywind 17 wrz 2013, 14:02
alicja_31 napisał(a):
ladywind napisał(a):

ja też! z miesiąc temu na spacerze byłam koło północy... chłodno, cicho, ptaków śpiew, świeczki się palą...

cmentarzem się nie martwię, w razie W mam nawet grobowiec, serio, na razie spoczywa tam mój ojciec, jak się dobrze upakuje to zmieszczę się i ja i dzieci i wnuki i prawnuki, także luzik :twisted:

mnie grobowiec niepotrzebny, moge być rozypana nad wodą albo w górach ;)

Spacery po cmentarzach rowniez lubie szczegolnie jak sie świeczki palą w swieto wszystkich zmarłych.

przez alicja_31 17 wrz 2013, 14:43
ladywind napisał(a): Spacery po cmentarzach rowniez lubie szczegolnie jak sie świeczki palą w swieto wszystkich zmarłych.

Droga Lejdi, świeczki się palą rok cały... i to jest niesamowite...

właśnie wróciłam z drukarni, jestem na lakierowym chaju, uwielbiam zapach farb drukarskich

przez ladywind 17 wrz 2013, 14:44
alicja_31, ale w te świeto jest ich duzo wiecej ;)

przez alicja_31 17 wrz 2013, 14:50
ladywind napisał(a):alicja_31, ale w te świeto jest ich duzo wiecej ;)

niezaprzeczalnie, tylko ludziska łażą i zimno i błoto

przez INTEL 1 17 wrz 2013, 16:03
Hej.
Książkę już niedługo udostępnię każdemu kto będzie chciał (wyślę na maila)
Muszę jeszcze tylko zagwarantować sobie prawa autorskie,żeby nie ukradziono mi "milionów" wynikających z tantiem :D :D :D
...nie mam podpisu...

przez Dżejmson 17 wrz 2013, 17:15
INTEL 1, o czym ta książka?
Dżejmson

Sortuj wg