CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez intel 15 cze 2012, 13:48
Ale moze to moje pisanie to tylko zwykle pitolenie i marnowanie czasu...

W życiu !!

Rozpatruję KAŻDY merytoryczny post i argument .
Wielokrotnie już przekonałem się o swej omylności.
Ale tyleż samo razy miałem również rację.

Wiem jedno
Gdyby nie to forum , a przede wszystkim Ludzie w nim się udzielający ( zwłaszcza kilku z nich ) mogło by być już dawno po mnie.
Przecież to swoista psychoterapia , która pozwala zrozumieć, że KAŻDY jest inny i ma zupełnie odmienne kategorie rozumowania.

Zapewne mam rozdwojenie jaźni również. Ale czyż choroba dwubiegunowa nie jest czasem odzwierciedleniem Dra Jackyla i Mra Hydea ?
intel

przez kaczanov 15 cze 2012, 14:09
Powiedz co miałeś na celu zakładając konto bohdan30 i odpowiadając sobie sam na posta?

przez bohdan30 15 cze 2012, 14:10
kaczanov napisał(a):Mi się wydaje, że ktoś tutaj ma rozdwojenie jaźni.

Niekoniecznie, chociaż kto wie ? Może jestem alter-ego jakiegoś użytkownika tego forum ? Niepokojąca hipoteza. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem ;)

A tak na powaznie przeglądam już te forum nieregularnie od dobrych paru lat, ale dopiero niedawno się zarejestrowałem. Nigdy nie czułem potrzeby udzielania się na jego łamach. Uczestniczenia we wzajemnym kąciku adoracji, lizaniu się po tyłkach i poklepywaniu się po ramieniach, usilnie przekonując się na wzajem, że kiedyś będzie dobrze :D No ale ja jestem wypaczony ...

Zdecydowałem się napisać, gdyż w jakimś stopniu poruszyła mnie historia Intela. No i nie podobała mi się ta jego "koncepcja z tirem" :P

P.S. Intel, widzę, że miałeś racje odnośnie szybkiej reakcji Szanownej Moderacji. Tak swoją drogą zawsze brakowało mi na tym forum "wątku dla ludzi o mocnych nerwach" :D
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 15 cze 2012, 14:13
bohdan30, Takowych atrakcji to szukaj gdzie indziej. :evil:
Moderator

przez kaczanov 15 cze 2012, 14:23
Farmazony piszesz, posty napisane z tego samego ip.

przez bohdan30 15 cze 2012, 14:41
kaczanov napisał(a):Farmazony piszesz, posty napisane z tego samego ip.

Kaczanov, tak trudno uwierzyć, że na świecie jest więcej "ewenementów" pokroju Intela ?
zbanowany

przez S jak... 15 cze 2012, 14:55
Hmmm Intel zaczynasz być po woli gwiazdą tego forum :D Ludzie jednak uwielbiają wszelkiego rodzaju kontrowersje. To tak jak reality show. Im mocniej tym lepiej. Cóż jestem taktowna tu na forum ale w realu prosto w oczka powiedziałabym Ci troszkę..... chyba robię to skutecznie ponieważ faceci raczej stronią ode mnie :D
Znam twoje odczucia, zresztą większość znas je zna z własnej autopsji. I wiem,że gdyby mnie ktoś powiedział TO walnij sobie w łep zrobiłabym to w 10 minut nie myśląc o rodzinie i innych bzdetach. Dlatego tak unika się tego rodzaju wypowiedzi.

Dlatego też skończmy tą bezsensowne gadanie. Niechaj ci zdecydowani zamilkną Ci bojący proszą o pomoc i tyle.

Kurcze jakby tu z siebie zrobić gwiazdę???? Robię się sarkastyczna a to znaczy, że jednak leki tym razem g... warte. Wracają wszystkie wcześniejsze dolegliwości jak np 24 godziny przewlekły ból który wali o podłogę.
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

przez intel 15 cze 2012, 16:08
kaczanov napisał(a):Powiedz co miałeś na celu zakładając konto bohdan30 i odpowiadając sobie sam na posta?

Co???

Skoro ja mam rozdwojenie jaźni to Ty chyba powinieneś zastanowić się czy nie cierpisz na schizofrenie paranoidalną ze swoim nieuzasadnionymi podejrzeniami :D :D

Przecież każdy średnio rozgarnięty czytelnik zauważy kompletnie inny , a zarazem trudny do podrobienia styl pisania postów przeze mnie oraz przez Bohdana.

No nie mogę.

Kurcze , skoro faktycznie mam dwa różne style oraz nie wiem o moim alter ego Bohdan30 to faktycznie czas się zawijać z tego świata :D :D

Może się okazać np że jestem również męską prostytutką :D To by wyjaśniało dlaczego od czasu do czasu piecze "z tyłu"

Przez chwilę pomyślałem, że przecież moderator może sprawdzić i porównać nasze IP ale wtedy zaraz można dojśc do wniosku , że podszywając się Bohdana30 piszę z innego kompa....
intel

przez kalina.kalina 15 cze 2012, 16:20
Ja z kolei odnoszę nieodparte wrażenie, że co niektórzy lubują się wręcz w trwaniu w tym bagnie.
,,Kiedy ludzie naprawdę wierzyli w piekło, nie tak bardzo lubili przybierać wdzięczne pozy na jego krawędzi" mawiał Orwell.

przez intel 15 cze 2012, 16:21
Cóż jestem taktowna tu na forum ale w realu prosto w oczka powiedziałabym Ci troszkę..... chyba robię to skutecznie ponieważ faceci raczej stronią ode mnie :D

Dawaj !! Lubię ostre "Babki" :D
Ja nie jestem zwykłym "facetem". Ja jestem psychopatą i " nie ze mną te numery"

-- 15 cze 2012, 16:22 --

kalina.kalina napisał(a):Ja z kolei odnoszę nieodparte wrażenie, że co niektórzy lubują się wręcz w trwaniu w tym bagnie.
,,Kiedy ludzie naprawdę wierzyli w piekło, nie tak bardzo lubili przybierać wdzięczne pozy na jego krawędzi" mawiał Orwell.

Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma
intel

przez bohdan30 15 cze 2012, 16:24
intel napisał(a):Może się okazać np że jestem również męską prostytutką :D To by wyjaśniało dlaczego od czasu do czasu piecze "z tyłu"

Cholera, a ja myślałem, że z tym pieczeniem to przez hemoroidy ... :P
zbanowany

przez intel 15 cze 2012, 16:26
No, ja też, ale jak widać należy poważnie wziąć pod uwagę inną ewnetualność.
intel

przez namiestnik 15 cze 2012, 16:40
co Ty ciągle z tą psychopatią?? aż zaczynasz tym denerwować..

A z wyjazdem poza granice to może nie jest zła myśl?

przez S jak... 15 cze 2012, 17:35
intel napisał(a):
Cóż jestem taktowna tu na forum ale w realu prosto w oczka powiedziałabym Ci troszkę..... chyba robię to skutecznie ponieważ faceci raczej stronią ode mnie :D

Dawaj !! Lubię ostre "Babki" :D
Ja nie jestem zwykłym "facetem". Ja jestem psychopatą i " nie ze mną te numery"

Taaaa każdy tak mówił i wymiękał.
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

Sortuj wg