CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez INTEL 1 04 lip 2016, 08:22
...oj , to nie dla mnie. Ja otyłość postrzegam jako powazny defekt umysłowy polegający na niechlujstwie, lenistwie, a przede wszystkim braku woli. Oczywiście sa wyjątki - zaburzenia hormonalne, leki powodujące tycie. Lecz większośc spaślaków za wszelką cene próbuje wrzucić sie do tego "koszyka", mającego gładko usprawiedliwić swoje żarcie bez opamiętania.

Dziś, jak z resztą każdego dnia, mój otępiały umysł nie potrafi przebić się przez barykadę zamglenia. Przypomina to walenie głową w gumową , rozciągliwą ścianę. Im bardziej na nią napieram, tym dalej mnie odbija. Muszę zaraz ułożyć i spisać sobie plan działania Rygorystyczna realizacja owego planu pozwoli na przetrwanie kolejnego, nic pozytywnie nie wnoszącego do mojego życia dnia, napiętnowanego maligną.
I tak już od dwóch i pół tysiąca dni.
Z życiem ma to niewiele wspólnego. To raczej kurczowe trzymanie sie egzystencji mającej na celu "dawanie rady" , a przede wszystkim umożliwienie synowi normalny start do życia, a żonie w miarę znośny byt z mężem - zwichrowanym psycholem.
Niestety ów wysiłek nie stanowi absolutnie żadnej przyjemności dla mnie. Moje życie to tylko zestaw "muszeń" nie dających kompletnie żadnych, przyjemnych gratyfikacji. Może tylko tyle, że wywiązanie sie z całodniowych "muszeń" pozwala mi na niczym nie skrępowana, wieczorną nagrodę w postaci rauszu, dzięki ktoremu choć przez chwilę mogę bawić się wątłą namiastka dawnego , bystrego umysłu i pozytywnych odczuć...
...nie mam podpisu...

przez nieboszczyk 04 lip 2016, 13:48
INTEL 1 napisał(a):Myślę że mniej skomplikowane będzie rzucenie sie pod pociąg :D Lecz niedogodnościa może okazac sie tradycyjna już "punktualnośc" PKP - mogę się rozmyślić gdyż patologicznie nie potrafię na nic czekać

w w indonezji po usiłowaniu przemytu dużej ilości heroiny nic nie wskórasz rozmyśleniem się.możesz sie rozmyślić ale sąd się nie rozmyśli.w krajach gęsto zaludnionych jest prawny kanibalizm tudzież turystyka nerkowa,wątrobowa,płucna,rogówkowa.poczekasz kilka lat w klatce a w nocy na polanę i kulka w skroń.tak ładnie załatwili jednego schizofrenika i CHADowca z brazylii Rodrigo Gularte
http://natemat.pl/141227,egzekucja-na-n ... nim-dzieje
tam gdzie jest za dużo ludzi ludzie się doslownie zjadają.jak wygłodniałe psy w przepełnionych schroniskach.
Ostatnio edytowano 04 lip 2016, 13:55 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

przez Bonifacy 04 lip 2016, 13:55
Miałem kiedyś kolegę z tą chorobą.Było z nim zle chciałem mu jakoś pomóc ale chyba nie byłem w stanie.Nie mogłem pojąć jak można się aż tak zmieniać,raz był duszą towarzystwa a póżniej miesiącami nie wychodził z domu i myślał o śmierci.Namawiałem go do brania leków Gdy ja brałem leki to wszystko było ok gdy ostawiałem miałem jazdy większego od niego.Byłem częściej w szpitalu niż on bo onn po paru razach już nie chciał tam wracać.Widziałem jak ta choroba niszczy życie bardziej niż moja sdchizofrenia.Ja brałem leki to było ok on jak brał to i tak był raz taki raz taki.Szkoda bo w lipcu 2012 po tym jak nie widział już wyjścia z tego rzucił się pod pociąg i nie żyję.
F 20.6
Zeldox,Depakine Chrono,Olanzin,Alventa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez INTEL 1 04 lip 2016, 17:09
Nieboszczyk.
Ja mam ochotę się zapierdolić ponieważ stale w milczeniu i zauważalnie tylko dla bliskich cierpię.
Tak więc jakieś wyjazdy do popierdoolonych krajow tylko po to aby wpierdoolić się na całe lata do puchy żeby dostać finalnie kulkę w ryło wydaje mi się jednym z bardziej kretyńskich pomysłów :evil:
...nie mam podpisu...

przez Nihil 04 lip 2016, 17:54
INTEL 1, i co, knurze tuczny, ludziom te kilogramy wypominasz ? :D

O fuck! Tak patrzę teraz na siebie w lustrze ... - rączki wychudzone jak u wieloletniego helupiarza, klata nie przymierzając, jak u tego szczura czoło (xD) - jeno ten brzuszek piwny wystaje :D
robaki-biedaki xD

przez elo 04 lip 2016, 18:23
Bonifacy napisał(a): rzucił się pod pociąg i nie żyję.
biedni ludzie pewnie spoznili sie do roboty przez niego :(
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Carica Milica 04 lip 2016, 19:29
elo napisał(a):
Bonifacy napisał(a): rzucił się pod pociąg i nie żyję.
biedni ludzie pewnie spoznili sie do roboty przez niego :(

Jebłam. xD

Nic miłego być pasażerem pociągu/autobusu, pod który się wwali samobójca. Miałam okazję uczestniczyć w takiej akcji.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez nieboszczyk 04 lip 2016, 20:21
INTEL 1 napisał(a):Nieboszczyk.
Ja mam ochotę się zapierdolić ponieważ stale w milczeniu i zauważalnie tylko dla bliskich cierpię.
Tak więc jakieś wyjazdy do popierdoolonych krajow tylko po to aby wpierdoolić się na całe lata do puchy żeby dostać finalnie kulkę w ryło wydaje mi się jednym z bardziej kretyńskich pomysłów :evil:

może i kretyńskie ale jakże skuteczne i bezapelacyjne.nie cofniesz się w czasie do lat 40ych i 17ych kiedy to bez powodu masowo mordowano "podludzi" czy "zdrajców narodu" obierając ich wcześniej jak banany.u nas równie łatwo i bezapelacyjnie wpierdolą do psychuszki robiąc wariata z praktycznie każdego.patrz brzypadek krystiana brolla i kilku innych którym zafundowali białaczke polekową.a tobie chodzi o czape nie wiwisekcję.to też dla kogoś kto się "wacha".nie wiele trzeba żeby stracić życie.tu jest róznica.w indonezji dostaniesz kulke w ryło i twoje nerki już lecą do USA a u nas cudownie wyleczą urojone paranoje,CHADY no i raki żeby finalnie napchać do gęby ligniny dla estetyki.

przez Nihil 04 lip 2016, 20:50
Ja myślałem, coby obkleić się podpisanymi uprzednio zgodami na pobranie narządów, po czym wejść do tej kliniki transplantacyjnej i już na miejscu wypalić sobie w skroń z dajmy na to "Kentucky Pistol" http://www.kaliber.pl/pistolety/27722-p ... tucky.html (z Ardesy chyba nawet o kilka stówek tańszy ;) ) :P Heh, niemożność uzbierania w całości 1000+ PLN, póki co skutecznie mnie od tego powstrzymuje ;)
robaki-biedaki xD

przez WolfMan 05 lip 2016, 13:29
Taka sytuacja,niestety to się często zdarza ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez INTEL 1 05 lip 2016, 19:37
Czy Wam tez to forum tak bardzo kurevsko źle "chodzi" ?
Na dwóch sprzętach juz próbuję i czasami muszę czekać kilka minut na otwarcie strony...
Jeszcze kilka dni i rzucę sie pod pociąg ( ach- ten motłoch, ktory spóźni się przeze mnie do pracy :D )
...nie mam podpisu...

przez kazimierz61 07 lip 2016, 07:47
WolfMan, A w sklepach musisz czekać na kasjerkę którą łaskawie poślą do kasy.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez kazimierz61 07 lip 2016, 07:54
Mam spadek nastroju kiedy brakło mi antydepresantu, teraz już wiem że to on m.in. jest motorem mojego dobrego samopoczucia.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Carica Milica 07 lip 2016, 21:29
U mnie generalnie szaleństwo goni szaleństwem. Bujam się miedzy stanami mieszanymi, a szynką zmianą faz - wszystko zależy od dni. Z psychiatrą się ostatnio widuję co tydzień. Lekarz mi podniósł aribit i wcinam olanzapinę na problemy ze snem. Na nudę narzekać nie mogę, jest wręcz mi przewesoło i przeradośnie.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg