CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Ḍryāgan 29 cze 2016, 16:42
Nihil, na razie to mi bliżej do tej drugiej fazy i nie mam zawyżonej samooceny. Jak na razie to sobie tak żartuję tylko z Ciebie. Nie obrażaj się zaraz.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Nihil 29 cze 2016, 16:48
Jak na razie to sobie tak żartuję tylko z Ciebie.

Serio ? :P

Nie obrażaj się zaraz.

Ḍryāgan, obrażać ? Ile jeszcze emotikonów miałem najebać, żeby było dla Ciebie czytelne, że jak przystało na tego śmieszka, od początku się jeno z Wami zgrywam ;)
robaki-biedaki xD

przez Ḍryāgan 29 cze 2016, 17:38
Nihil, :great:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez WolfMan 30 cze 2016, 12:51
Nihil, Wyzwij Ḍryāgan, -a na pojedynek,taki w starym stylu jakieś szpady pistolety czy coś w tym stylu ;)

przez Carica Milica 30 cze 2016, 15:20
Nihil, nadal jestem na nie. Musisz przeprowadzić reformę swojego gustu muzycznego. :P
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Nihil 30 cze 2016, 15:33
WolfMan, heh, "Sąd Boży", na udeptanej ziemi :D
robaki-biedaki xD

przez Nihil 30 cze 2016, 15:36
Carica Milica,

Jak już nawet tacy Akuraci Ci nie podejdą, to nie wiem ... - chyba się poddaję :P ;)
robaki-biedaki xD

przez Nihil 30 cze 2016, 16:06
Carica Milica, dobra, już wiem:

:mrgreen:
robaki-biedaki xD

przez elo 30 cze 2016, 17:09
Carica Milica napisał(a):Nihil, nie trawię Grabaża w żadnej odsłonie. Grafomania i rymy częstochowskie.

jezu wreszcie ktos kto to widzi i slyszy :great:
kc cm <3
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Nihil 30 cze 2016, 19:27
elo, nawet Ty przeciwko Grabażowi ? :P Ehh, Pidżama się w "grobach strof" przewraca :D
robaki-biedaki xD

przez Monster6 01 lip 2016, 15:19
Kur*a! (Dzięki ci Polsko za to piękne słowo mówiące więcej niż tysiąc słów).Stwierdziłem że zmieniam koncepcję i mam zamiar przestać leczyć się samymi antydepresantami po swojemu bez psychiatry.Zarejestrowałem się do sajko.Moje leczenie nawet bez widoku psychiatry samymi antydepami nie wyszło na dobre.Ostatni raz u czubkologa byłem ponad 2 lata temu ale i tak nie brałem tego co przepisał tylko leczyłem się po swojemu.Dlaczego tak? Dlatego że nie uśmiechało mi się być otępionym spowolnionym pół-człowiekiem,pół-mózgiem.Biorącym po 15 tabletek dziennie różnej maści mózgotrzepów.Wystarczyło z 15 piguł dziennie zmiejszyć dawkę neuroleptyku czy stabilizatorów nastroju i cała remisja poszła w piżdziec.Wtedy postanowiłem że tak nie będzie.Z nienawiści do stabilizatorów nastroju,neuroleptyków tego jakie skutki uboczne powodują i szkody brałem tylko antydepresanty w myśl zasady im mniej tym lepiej,nie szkodzić ale niestety również nie za wiele pomagać.Nie wyszło to na dobre,chociaż...może za kilka lat ten stan będę wspominał jako dobry jako że nie było wtedy tak żle.Wszak jeśli osoba wegetuję ale po jakimś czasie się zabiję to bliscy już woleli by tą osobę w wegetacji w ciepieniu i życiu z dnia na dzień niż by była złożona w grobie.Oczywiście przez ten czas żadnej remisji nie miałem,w całym 6 letnim chorowaniu na chad remisje miałem tylko 3 miesiące kiedy wyszedłem na ustawionych lekach z kliniki 15 tabletek dziennie (Lamo,Sertralina,Olanzapina,Kwas walproinowy).Branie samych antydepresantów to nie wyjście.Nie udało mi się za wiele,pracować też nie bałdzo.Bo nie miałem czasu pracować.Jak to brzmi u osoby która ma patrząc z boku tego czasu od chooya :D .Bo kiedy miałem? W ciężkiej depresji w której się ledwo chodzi,śpi przez większość dnia i cierpienie odbiera głowę? Nie ma szans.Żeby taka depresja chociaż była stabilna że dzień za dniem taki sam równy.Ale niee.Tydzień z tygodniem depresja się pogarsza jest coraz gorzej i gorzej i gorzej.....Nie ma szans na pracę.W lekkiej depresji? No ale żeby chociaż do niej dojśc musiałem brać antydepresant i skutki uboczne i jeszcze trochę depresji nie dały za bardzo pracować.Kiedy depresja mijała i uboki względnie mijały mogłem szukać pracy,ale trudno od razu na pstryknięcie palcem znależć pracę a za rogiem czaiła się mania.Kiedy depresja przechodzi od razu wjeżdza mania.Więc w takiej manii jednak znalazłem pracę i trochę porobilem.Ale ile taka mania trwa? 1-4 miesięcy jak dobrze pójdzie.Tyle było mojego.Chwila ''normalności'' w manii i wsjo.W myśl zasady piękne są tylko chwile :lol: Mania tylko dzięki antydepresantowi bez niej była ciągła ciężka depresja.Więc mają do wyboru ciężką depresją i manię brałem antydepresanty w myśl zasady wszystko lepsze niż ciężka wieczna depresja.Mniejsze zło.Ale to było życie cięzka depresja-lekka depresja-mania-cieżka depresja-lekka depresja-mania...Rollercoaster.Trudno wyżej dupy się nie podskoczy.Nadludzkich mocy,kosmicznej siły nie mam żeby udało się chociaż pół roku przepracować nie w tej chorobie.Czas iśc do psychiatry i liczyć że może z jego pomocą i leków otępiających ogłupiających da się coś więcej.A jak nie? Zostaję renta,masa prochów i plewienie ogródka.Trudno się z tym pogodzić.Pewnie się nie pogodzę i zajebię.Albo wrócę do życia w tej psychozie rollercoasterze dalej.Trudno wyczuć.Mimo wszystko i tak jestem z siebie dumny że jeszcze z tym żyję.A jak to wytrzymuję to sam nie wiem.Wojna pierdolona wojna i tak do usranej śmierci.

Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez eovo 01 lip 2016, 15:26
Monster6 za bardzo się skupiasz na skutkach ubocznych ,one zwyczaj mijają(nie wszystkie) a tobie ich minusy przykrywają ci ich plusy.

przez Carica Milica 01 lip 2016, 15:56
Nihil napisał(a):Carica Milica, dobra, już wiem:

:mrgreen:

Brawo Ty! Wreszcie wrzuciłeś coś dobrego, ale z drugiej strony się nie liczy, bo napisałem ostatnio na spamowej, że słucham tych panów. :P

elo, :*

Wreszcie doczekałam się kilku dni spokoju bez odpierdalania. Lekarz to docenił i nie dowalił mi kolejnej porcji tabletek z kategorii mózgojeby.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Nihil 02 lip 2016, 00:56
Intel, Kurwiu, gdzie się kurwisz, jak Cię nie ma ? :D :P
robaki-biedaki xD

Sortuj wg