CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zdiagnozowana 17 cze 2016, 15:33
A ja odliczam do wyjścia z pracy... jeszcze tylko 30 minut.

przez Nihil 17 cze 2016, 20:36
Druid napisał(a):Bezpański i za duży, żeby go opierdolić, ale zachwycający i wzbudził we mnie ciepłe uczucia.

Mówisz, przygarnęłabyś ? :D ;)
robaki-biedaki xD

przez Druid 17 cze 2016, 23:29
Nihil napisał(a):
Druid napisał(a):Bezpański i za duży, żeby go opierdolić, ale zachwycający i wzbudził we mnie ciepłe uczucia.

Mówisz, przygarnęłabyś ? :D ;)
pogłaskałabym po główce i pomogła znaleźć właściciela
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 19 cze 2016, 13:53
Nihil, nieboszczyk, Proszę o poważne traktowanie tego wątku. To jest ostrzeżenie Nr 1. Kolejnego nie będzie...
Obrazek
Główny Moderator

przez Nihil 19 cze 2016, 23:09
*Monika*, haha, i co nam zrobisz ? ;) Wdepczesz w ziemie tym oczojebnym buciszem ? :D Heh, zgrywamy się - Monia dobrze wie, że my odkleje wręcz ja ubostwiamy ;)
robaki-biedaki xD

przez Nihil 20 cze 2016, 03:00
INTEL 1, żeby wytrwać, musisz mieć suty twarde co najmniej jak Wielki Stach :D (motyw z glupkowatej amerykańskiej komedii - http://www.filmweb.pl/film/Wielki+Stach-2007-290713 )

Sorry, wiem, zartowanie w zaistniałych okolicznościach jest niezbyt taktowanie, ale jako ten jebany śmieszek, konsekwentnie trzymam sie raz przyjętej konwencji (u mnie też nie za ciekawie - rozkurwy, spalenie polowy mózgu, pogruchotanie szczęki ... - wole nie spogladac w przyszlosc :/) :P Poklepywac po ramieniu póki co nie zamierzam - swoisty hołd dla osób którymi to kiedyś byliśmy, a jakimi już nigdy nie bedzimy - mam nadzieje, że nie masz mi za zle :bezradny:
robaki-biedaki xD

przez Monster6 20 cze 2016, 17:54
Jeśli Bóg istnieje,będzie musiał błagać mnie o przebaczenie!!! :evil:
Mam już dość życia w tej psychozie...
Z drugiej strony w człowieku jest więcej siły niż myśli.
Żeby z tym żyć i się nie zabić trzeba mieć zdrowo najebane.
Nie wiem jak u innych ale mam tak że jak długo jest bardzo żle to nienawidzę zdrowych po prostu szlag jasny trafia krew nagła zalewa jak widzę szczęśliwych ludzi.Od pewnego czasu już nie pierwszy raz nie mogę na nich patrzeć.Jak widzę ich szczęśliwe mordy i ich normalne życie nawet na zdjęciach na fejsie to wziął bym kałacha i każdego bez wyjątku tratata.W dupie to mam jak to brzmi.To tylko mój ból dupy,zazdrość,nienawiść? Że oni mają normalne życie a ja nie.Albo wkurwia mnie jeszcze bardziej to jak widzę zdrowych kiedy w manii razem z nimi ''rywalizowałem'' miałem powiedzmy równe szanse oni coś skończyli a ja przez chad nie.Tych jebanych matołów którzy mają więcej ode mnie bo gdybym był zdrowym miałbym od tych patałachów więcej.Jak jest trochę lepiej to mnie to nie boli bo się nie porównuję z nikim tylko z samym sobą,ale czasami nie da się nie porównywać.To się dzieje po prostu dzieje.Zawiodłem wiele bliskich osób ale na pewno nie siebie.

No i muzyczka :D

Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez asdfgh123 20 cze 2016, 19:08
Mnie też to wszystko wkurwia. Wracam teraz na studia do Wrocławia, kiedyś zrezygnowałem z politechniki przez depresję, teraz robie drugie podejście. Jak spotkam tam chłopaka mojej byłej dziewczyny i da mi choć minimalny powód to mu wyjebie. Z czystej zazdrości i frustracji

przez Monster6 20 cze 2016, 19:21
asdfgh123, Szkoda że mam daleko,bo bym pomógł albo poprawił ot tak dla zasady.Ku jedności z chadowcami :D Sam tego fakt pokazuję jaki jestem pojebany :D Ale czasami i w szaleńtwie jest metoda :mrgreen:
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez asdfgh123 20 cze 2016, 19:30
Ja nie z chadowców, niestety u mnie depresja jednobiegunowa. Ale doceniam chęć wsparcia :D

przez INTEL 1 20 cze 2016, 20:54
asdfgh123 napisał(a):Mnie też to wszystko wkurwia. Wracam teraz na studia do Wrocławia, kiedyś zrezygnowałem z politechniki przez depresję, teraz robie drugie podejście. Jak spotkam tam chłopaka mojej byłej dziewczyny i da mi choć minimalny powód to mu wyjebie. Z czystej zazdrości i frustracji

O niczym innym nie marzę...
Daj znaki.
Mam blisko z Zabrza.
NIENAWIDZĘ LUDZI !
Za co?
Za to że są...
Nikt zdrowy na umyśle tego nie jest w stanie pojąć.
Tylko ja wiem ( i inni wariaci) ile straszliwego wysiłku kosztuje mnie powstrzymanie sie od zniszczenia przynajmniej jednego "ludzia" w ciągu dnia. Mentalnie, fizycznie, czy kompleksowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że wiem iz nie przyniosłoby mi to absolutnie żadnej ulgi...
Tak czy siak jestem przekonany, że takie dni w końcu nadejdą.
Nihil- nie martw się. Ciebie oszczędzę :-))))
...nie mam podpisu...

przez asdfgh123 20 cze 2016, 21:19
Oooo, legenda forum odpowiedziała na mój post :D
Kiedyś dużo czytałem co się tam u Ciebie działo, wątek urwał się jakoś w momencie jak zaczynały się rozprawy sądowe o Twój udział w grupie przestępczej. Mógłbyś mi w kilku zdaniach stwierdzić co się działo potem? Po prostu jestem ciekaw jak to się potoczyło, bo chyba w więzieniu jednak nie siedzisz.

przez zdiagnozowana 20 cze 2016, 22:26
Choroba zabiera normalne życie ale marzenia pozostają. Ważne żeby w tym całym syfie realizować te które jesteśmy wstanie. Wiem że w życiu ważne są tylko chwile... Trochę jestem pijana ale tak na marginesie pozdrawiam z lazurowego wybrzeża Francji. Plus dla mnie - nie udaję że żyje. Ja żyję i cieszę się ze jestem tu i teraz. Niech zdrowi zazdroszczą mi że realizuję to co dam radę bo większość z nich odkłada marzenia na potem.

przez *Monika* 21 cze 2016, 01:34
Nihil napisał(a):*Monika*, haha, i co nam zrobisz ? ;) Wdepczesz w ziemie tym oczojebnym buciszem ? :D Heh, zgrywamy się - Monia dobrze wie, że my odkleje wręcz ja ubostwiamy ;)

Nie depczę ludzi.
Mogę przyznać bana.

Na serio... proszę o "normalną" konwersację bez upiększających słów w Waszym wykonaniu. Poprzez niewłaściwe zachowanie zwraca się na siebie uwagę... owszem, ale czy taka droga jest właściwa?
Nihil... jesteś inteligentasem... proszę trzymaj poziom.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg