CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez WolfMan 20 sty 2016, 22:21
INTEL 1, Kwintesencja ;)
Angua, Zawsze przychodzi lepszy czas,nie jesteś chyba aż takim beznadziejnym przypadkiem jak Intel,On to jednak ma najgorzej,ale za to nic nie musi-to jest komfort życia ;) Angua, Pracujesz starasz się żyjesz ;) Czytam Twojego bloga,bo Intelowski jest nudny powielanie postów i ,,pamietnika,,zwanego szumnie książką.
Intel wiem że Cie wali opinia innych,ale mnie wali to że po Tobie spływa jak po kaczce.
Tylko nie pisz czasem że mnie dorwiesz znajdziesz itp ;)
Angua według Intela jesteśmy ,,farciarzami,, ;)

przez INTEL 1 20 sty 2016, 22:41
Kalebx3 napisał(a): ,,,choroba psychiczna jest taką samą zakałą jak wózek inwalidzki , brak dobrej pracy ,upragnionego dziecka .

Choroba psychiczna jest jedną z gorszych zakał.
Ona oprócz tego, że sama w sobie jest monstrualnym krzyżem to jeszcze skutecznie i lawinowo prokuruje kolejne "zakały" typu brak pracy, dziecka, alienację, ubóstwo, samotność i inne bonusy ( w moim przypadku przyczyniła się jeszcze do konfliktu z prawem, co ostatecznie mnie zabije) ktore nawet pojedynczo i same w sobie potrafią skutecznie odebrać chęc do życia nawet zdrowym...
Choroba psychiczna odbiera oręż dzięki ktoremu ludzie od niej wolni mogą w mniejszym lub większym stopniu niwelować swoje zakały. U nas jest zgoła odwrotnie....
Tako rzecze "legenda" :D :D :D
...nie mam podpisu...

przez INTEL 1 20 sty 2016, 23:00
WolfMan napisał(a):Tylko nie pisz czasem że mnie dorwiesz znajdziesz itp ;)

Wystarczy że założę konto jako dziewiętnastoletnia, zagubiona w życiu, "podejrzewająca" u siebie CHAD i szukająca męskiego oparcia nimfa z dobrą fotką w avatarze i sam niczym Błękitny Rycerz na swym rumaku do mnie przyjedziesz :D :D :D :D
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez WolfMan 20 sty 2016, 23:07
INTEL 1, Tak więc załóż,mam nadzieję że godnie mnie przyjmiesz.Daleko nie mam ;)
Widzisz jedno co nas różni to to że ja mam wielka empatię do ludzi,a Ty ich nienawidzisz ;)
Przeczytałem ,,parę,,Twoich postów na przestrzeni lat............
Wyrobiłem sobie zdanie.
Jedyną rzeczą której Ci nie odmówię to inteligencja,jesteś chłopie inteligentny ;)

przez Angua 20 sty 2016, 23:13
INTEL 1 napisał(a):
WolfMan napisał(a):Tylko nie pisz czasem że mnie dorwiesz znajdziesz itp ;)

Wystarczy że założę konto jako dziewiętnastoletnia, zagubiona w życiu, "podejrzewająca" u siebie CHAD i szukająca męskiego oparcia nimfa z dobrą fotką w avatarze i sam niczym Błękitny Rycerz na swym rumaku do mnie przyjedziesz :D :D :D :D

Forum od tego chyba jest, żeby wymieniać się opiniami i pomagać sobie nawzajem. To nie jest miejsce do prowadzenia monologów, ale wlasnie do tworzenia dialogów z ludźmi takimi jak my, albo takimi, którym się wydaje, że mają problem. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Angua

przez piękna 20 sty 2016, 23:27
Wolfman,on przede wszystkim nienawidzi sam siebie...!
piękna

przez WolfMan 20 sty 2016, 23:29
piękna, Dobry wieczór ;)

przez piękna 21 sty 2016, 00:12
Witaj Wolf... :smile: :smile: :smile:
piękna

przez Ḍryāgan 21 sty 2016, 00:12
Wypadałoby się przywitać. Ale nie powiem dobry wieczór, bo nie jest ku.wa dobry. Najchętniej bym coś rozpierdolił, np. własny łeb. Widzę natomiast, że generalnie na wątku króluje sielanka i miłość - za wyjątkiem Intela - wszyscy zadowoleni lub z nadziejami na lepsze jutro.
"Wczoraj było do dupy, dzisiaj jest do dupy, jutro pewnie też będzie do dupy... czyżby upragniona stabilizacja?'
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez WolfMan 21 sty 2016, 00:15
Ḍryāgan, Hej

przez piękna 21 sty 2016, 00:21
Współczuję Dryagan...
piękna

przez Ḍryāgan 21 sty 2016, 00:32
piękna, nie przyszedłem po współczucie i generalnie mnie to wali czy kogoś obchodzi co piszę. Mam nastrój agresywny i mam ochotę się złościć. I nie współczuj bo na to nie zasługuję. nie warto
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez piękna 21 sty 2016, 00:35
No i znów zaliczyłam "zjebkę"...
piękna

przez Ḍryāgan 21 sty 2016, 00:40
piękna, to nie była zjebka, tylko podkreślenie w jakim jestem kurewskim nastroju

Sortuj wg