Spowiedź

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Spowiedź

przez Skrajna 27 maja 2012, 21:25
To bardzo dobrze, że ktoś taki jest. Owszem, ta odległość może czasami dołować czy męczyć, ponieważ niekiedy cenniejszym od miliona gorących słów jest zwykły uścisk, ale pomimo tych kilometrów ta osoba jest i tej świadomości musisz się trzymać. :)

U mnie niestety w chwili obecnej jest z tym zrąbanie. Miałam swoją iskrę, ale on zaczął się we mnie zakochiwać, a ja na miłość faceta reaguję automatycznie ,,ERROR, BLOKADA'' i automatycznie wszystko zduszam w zarodku.. I nie mogę nad tym zapanować. Nie potrafię stworzyć z facetem dłuższej relacji.
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Spowiedź

przez KyuWon 27 maja 2012, 21:34
Tak, czasami ten uścisk i po prostu bycie przy kimś mogłoby wiele zmienić... Niestety, to nie możliwe.
Co do facetów... Przez długi czas uważałam że to właśnie fakt iż nie miałam nigdy chłopaka jest jednym z czynników mojej depresji... Jednak myliłam się, nawet w momencie gdy byłam z kimś, było źle. Mimo że on wszystko wiedział, teoretycznie mnie wpierał, ale to i tak na nic. Teraz boję się wejśc w jakikolwiek związek. Nie chce narażać nikogo na moje zachowania, nastroje itd.
眠れないのは何故?静けさに酔いしれてた
湿った部屋で一人また 口ずさめば戯しく
眠れないのは何故?あなたが見えたから
視点は濡れた床 頭をかしげて眠ってる

Sortuj wg