Powrót ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Powrót ?

przez Nahkampf 26 maja 2012, 21:01
Witam już prawie dwa lata leczę się z depresji jakieś pół roku temu odstawiłem leki dzięki którym mogłem spokojnie zasnąć i ogólnie wszystko było w porządku biorę już nawet po połowie tabletki Depralinu bo wszystko było w porządku do czasu gdy dwa tygodnie temu zmarł mój tata wszystko nagle wróciło czyli typowe objawy depresji i przeważnie jestem też zmęczony i nie mam ochoty na nic czułem się nie raz tak źle że myślałem żeby już z tym skończyć mam zmienny strasznie nastrój jednego dnia jestem przygnębiony drugiego wesoły albo pół na pół z nagłą zmianą w tą lub tą stronę. Formalnie mam wizytę 4 czerwca u psychiatry i myślę czy by też się do psychologa zapisać. Czy będzie szansa na to że będę szczęśliwy ale w sensie że co by się nie stało ?
Nie złamali mnie. Jestem złamany.

Obrazek

Powrót ?

przez *Monika* 26 maja 2012, 23:11
Nahkampf napisał(a):Witam już prawie dwa lata leczę się z depresji jakieś pół roku temu odstawiłem leki dzięki którym mogłem spokojnie zasnąć i ogólnie wszystko było w porządku biorę już nawet po połowie tabletki Depralinu bo wszystko było w porządku do czasu gdy dwa tygodnie temu zmarł mój tata wszystko nagle wróciło

Bardzo mi przykro. Wyrazy współczucia z mojej strony :-|
Teraz ,przeżywasz żałobę po stracie taty. Stąd Twój stan.
Nie ma wyjścia, musisz przez to przejść, chociaż będzie niełatwo.
typowe objawy depresji i przeważnie jestem też zmęczony i nie mam ochoty na nic czułem się nie raz tak źle że myślałem żeby już z tym skończyć mam zmienny strasznie nastrój jednego dnia jestem przygnębiony drugiego wesoły albo pół na pół z nagłą zmianą w tą lub tą stronę.

Byłoby dobrze gdybyś został zdiagnozowany.
Formalnie mam wizytę 4 czerwca u psychiatry i myślę czy by też się do psychologa zapisać. Czy będzie szansa na to że będę szczęśliwy ale w sensie że co by się nie stało ?

Dobry pomysł z tą psychoterapią.
Jeśli na sesjach terapeutycznych będziesz aktywnie uczestniczył, powoli będziesz rozumiał siebie i zaczniesz radzić sobie ze swoimi trudnościami.
Obrazek
Główny Moderator

Powrót ?

przez Nahkampf 27 maja 2012, 21:38
Wcześniej jak zacząłem leczyć depresję to myślałem o leczeniu w szpitalu psychiatrycznym bo myślałem że się nie uda teraz myślę podobnie bo jest mi ciężko pracuję w zakładzie gdzie przyprowadził mnie mój tata mam także obok niego szafkę po drugiej stronie w szatni często na hali zdaje mi się że widzę jak idzie w miejscach gdzie najczęściej chodził jadąc do pracy i z pracy czuję jak by jechał przed mną. Często uciekam do kodeiny, dekstrometorfanu i alkoholu byle by się wyzwolić. Myślę także o zmianie pracy a o szpitalu pomyślałem ze względu jak bym dostał zwolnienie lekarskie to siedział bym tylko w domu otóż jestem aspołeczny i nie mam na kogo liczyć.
Nie złamali mnie. Jestem złamany.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Powrót ?

przez *Monika* 28 maja 2012, 00:20
Nahkampf, Jesteś jeszcze w żałobie.
Tatę będziesz zawsze w sercu nosił. Teraz wydaje się Tobie,że Go wszędzie widzisz, czujesz Jego obecność bo to wszystko jest świeże.
Nie izoluj się , zerwij z nałogami, używkami, to pogłębi Twój stan.
Zapisz się na tą terapię.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg