Czy to depresja ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy to depresja ?

przez jacekxd 29 maja 2012, 13:07
Cześć gram na gitarze elektrycznej 8 miesięcy i jakoś idzie.Moje muzykowanie sie wzieło stąd że moja cała rodzina miała też w sobie pasje do grania,szczególnie tata(akordeon),ciocia(harmonijka ustna),brat(DJ),więc te muzykowanie i mnie dopadło.Miewam takie fantazje że gram na scenie przed milionową publiką,Moim pierwszym marzeniem to być zdrowym,a drugim to grać na gitarze dla ludzi.

-- 29 maja 2012, 20:00 --

Oto moje miejsca zmienione chorobowo,
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Czy to depresja ?

przez wyrzygany 29 maja 2012, 22:20
a na ta grzybice skóry nic nie pomaga nawet czasowo?

Czy to depresja ?

przez jacekxd 30 maja 2012, 13:22
czasowo to pomaga ale tylko na pare dni

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy to depresja ?

przez Candy14 30 maja 2012, 13:32
mam 19 lat

,jedynie co sie czepiają moi rodzice to, że nie poznałem drugiej połówki

a oni by chcieli zebys w wieku 19 lat juz zakladal rodzine i poszedl na swoje :roll: Tez mi powod do czepiania sie...
To Ty masz grzybice na skorze twarzy? Pisalam juz zeby poszukal dobrego dermatologa
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Czy to depresja ?

przez jacekxd 30 maja 2012, 16:19
witaj Candy19 tak to ja jako jedyny w rodzinie choruje na to,zamierzam jechać za pare miesięcy ponoć do dobrego dermatologa

Czy to depresja ?

przez Candy14 30 maja 2012, 19:53
jacekxd, dlaczego za pare miesiecy a nie juz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Czy to depresja ?

przez jacekxd 30 maja 2012, 20:22
Na dzień dzisiejszy mam mało pieniędzy,a choroba atakuje co dzień mnie boli,jak tą twarz nawilże to cały naskórek mi schodzi,wiem że to nie to forum jest o innej tematyce ale cóż tak wyszło,że sie tu zalogowałem,boje sie że sie nie daj Boże raczysko skóry wda.

Czy to depresja ?

przez wyrzygany 31 maja 2012, 23:55
a jaką maścią to smarujesz?

Co lekarz zdiagnozował? to jest łuszczyca skóry? czy grzybica?

Smarowałeś taka maścią Diprobate? Próbowałeś olejem Lnianym, Sokiem z liścia aloesu, paczulą, lawenda. Spróbuj witamine b pozażywać może też trochę pomóc.

Czy to depresja ?

przez jacekxd 01 cze 2012, 09:17
cześć smaruje maścią natłuszczającą robiona była w aptece,i maścią Myconafine czasami te maście potęgują tą chorobe nie wiem czemu.P.Dermatolog zdiagnozowała grzybice,i wiesz co pani powiedziała że nie ma sposobu jak mnie leczyć,normalnie jak to usłyszałem to trzasłem drzwiami normalnie skandal, po pięciu wizytach powiedziała że nie ma sposobu jak mnie leczyć SKANDAL !!!!!! Już więcej nie ide do niej wole chodzić cały czerwony i łuszczący sie niż iść do niej.

Czy to depresja ?

przez Candy14 01 cze 2012, 11:18
jacekxd, sa tez dobrzy dermatolodzy przyjmujacy na NFZ sama z uslug takiego korzystalam ale za kuracje niestety w aptece musialam zaplacic . To fakt. No ale podstawa jest zrobic badanie labolatoryjne zeby dobrac odpowiedni lek a nie na oslep sie zmarowac. Ktos Ci to zaproponowal? No chyba ze masz atopowe zapalenie skory..to ciezkie do leczenia jest

Czy to depresja ?

przez jacekxd 01 cze 2012, 15:51
Nie nikt mi nie zaproponował czuje że mi nikt już nie pomoże

Czy to depresja ?

przez Candy14 01 cze 2012, 15:53
jacekxd, wiec trafiles na spychaczy, ktorzy jak wrozki testuja leki..a moze sie trafi. Porzadny dernatolog najpierw zleci badania, zeby okreslic rodzaj grzyba a dopiero potem przepisze kuracje.

Czy to depresja ?

przez jacekxd 01 cze 2012, 16:48
Nie mam nadziei już nawet przestałem się smarować :cry:

Czy to depresja ?

przez wyrzygany 01 cze 2012, 17:06
Z tego co wiem to dermatologa dobrego żeby znależć to nie jest łatwo a na pewno go nie znajdziesz państwowo.

Grzybica podobno jest nieuleczalna ale da się ja zaleczyć, podobno przyczyny są nieznane nawet podobno stres, zmartwienie itp powoduje ją, tak naprawdę to nie wiadomo czy masz grzybice czy łuszczyce bo podobnie wyglądają a podobno inaczej się zalecza.

Sortuj wg